BIP PW / Terminarze posiedzeń i składy Rad Wydziałów

Wydział Administracji i Nauk Społecznych

R.a. 2022/2023

Terminarz posiedzeń:

  • 8 listopada 2022 r.
  • 6 grudnia 2022 r.
  • 24 stycznia 2023 r.
  • 28 lutego 2023 r.
  • 21 marca 2023 r.
  • 25 kwietnia 2023 r.
  • 23 maja 2023 r.
  • 27 czerwca 2023 r.
  • 26 września 2023 r.

Skład Rady Wydziału

Dziekan – Przewodniczący Rady Wydziału

  • dr hab. Anna Zalcewicz, prof. uczelni

Prodziekani

  • dr Robert Kędziora
  • dr hab. Radosław Koszewski, prof. uczelni
  • dr Alina Naruniec
  • dr inż. Krzysztof Urbaniak

Profesorowie i doktorzy habilitowani

  • prof. dr hab. Andrzej Biłat
  • dr hab. Katarzyna Budzyńska, prof. uczelni
  • dr hab. Marek Jakubiak, prof. uczelni
  • dr hab. Jacek Janowski, prof. uczelni
  • dr hab. Marcin Koszowy, prof. uczelni
  • dr hab. inż. Marian Kowalewski, prof. uczelni
  • dr hab. Zbigniew Król, prof. uczelni
  • dr hab. Justyna Łacny prof. uczelni
  • prof. dr hab. Marek Maciejczak
  • dr hab. Piotr Radziewicz, prof. uczelni
  • dr hab. Robert Suwaj, prof. uczelni
  • prof. dr hab. Jerzy Woźnicki
  • dr hab. Robert Zajdler, prof. uczelni
  • dr hab. Jarosław Zalewski, prof. uczelni

Przedstawiciele nauczycieli akademickich niebędący profesorami i doktorami habilitowanymi         

  • dr Katarzyna Górniak
  • dr Agnieszka Tomczak
  • dr Cezary Woźniak

Przedstawiciele pracowników niebędący nauczycielami akademickimi

  • mgr Marta Strzemieczna
  • mgr inż. Jacek Pawłowski

Przedstawiciele studentów

  • Klaudia Dutkiewicz
  • Hubert Duszczyk
  • Julia Jarczewska
  • Gabriela Madeja
  • Aleksandra Tekieli
  • Joanna Wysocka

Przedstawiciel Związków Zawodowych z głosem doradczym

  • dr Katarzyna Dzieniszewska-Naroska - NSZZ „Solidarność”
  • doc. dr Grażyna Musiejczuk - ZNP

Wytworzył(a): JM Rektor

w dniu: 26.10.2021

Wprowadził(a) do BIP: Joanna Kwiatkowska

w dniu: 22.03.2010 12:17

Zaktualizował(a): Anna Kmieć

w dniu: 18.10.2022 14:14