•  

BIP PW / Terminarze posiedzeń i składy Rad Wydziałów

Wydział Administracji i Nauk Społecznych

R.a. 2020/2021

Terminarz posiedzeń:

  • 20 października 2020 r.
  • 17 listopada 2020 r.
  • 15 grudnia 2020 r.
  • 19 stycznia 2021 r.
  • 23 lutego 2021 r.
  • 23 marca 2021 r.
  • 20 kwietnia 2021 r.
  • 18 maja 2021 r.
  • 29 czerwca 2021 r.
  • 28 września 2021 r.

Skład Rady Wydziału

Dziekan – Przewodniczący Rady Wydziału

  • dr hab. Anna Zalcewicz, prof. uczelni

Prodziekani

  • dr hab. Justyna Łacny, prof. uczelni
  • dr hab. Radosław Koszewski, prof. uczelni
  • dr Alina Naruniec
  • dr inż. Krzysztof Urbaniak

Profesorowie i doktorzy habilitowani

  • prof. dr hab. Andrzej Biłat
  • dr hab. Katarzyna Budzyńska, prof. uczelni
  • dr hab. Marek Jakubiak, prof. uczelni
  • dr hab. Jacek Janowski, prof. uczelni
  • dr hab. inż. Marian Kowalewski, prof. uczelni
  • dr hab. Zbigniew Król, prof. uczelni
  • prof. dr hab. Marek Maciejczak
  • dr hab. Piotr Radziewicz, prof. uczelni
  • dr hab. Robert Suwaj, prof. uczelni
  • prof. dr hab. Jerzy Woźnicki
  • dr hab. Robert Zajdler
  • dr hab. Jarosław Zalewski

Przedstawiciele nauczycieli akademickich niebędący profesorami i doktorami habilitowanymi         

  • dr Robert Kędziora
  • dr Katarzyna Górniak
  • dr Agnieszka Tomczak

Przedstawiciele pracowników niebędący nauczycielami akademickimi

  • mgr Marta Strzemieczna
  • mgr inż. Jacek Pawłowski

Przedstawiciele studentów

  • Konrad Andrzejczyk
  • Bartosz Mateusiak
  • Adrian Ościłowski
  • Klaudia Stasiewicz
  • Jacek Szejna
  • Filip Szymański

Przedstawiciel Związków Zawodowych z głosem doradczym

  • dr Katarzyna Dzieniszewska-Naroska - NSZZ „Solidarność”

Wytworzył(a): JM Rektor

Wprowadził(a) do BIP: Joanna Kwiatkowska

w dniu: 22.03.2010 12:17

Zaktualizował(a): Anna Kmieć

w dniu: 06.10.2020 10:45