•  

BIP PW / Terminarze posiedzeń i składy Rad Wydziałów

Wydział Budownictwa, Mechaniki i Petrochemii w Płocku

R.a. 2020/2021
 
Terminarz posiedzeń

  • 3 września 2020 r.
  • 22 września 2020 r.
  • 27 października 2020 r.
  • 24 listopada 2020 r.
  • 15 grudnia 2020 r.
  • 26 stycznia 2021 r.
  • 23 marca 2021 r.
  • 27 kwietnia 2021 r.
  • 25 maja 2021 r.
  • 29 czerwca 2021 r.
  • 21 września 2021 r.

RADA WYDZIAŁU

DZIEKAN:

  • dr hab. inż. Renata Walczak, prof. uczelni

PRODZIEKANI:

  • dr hab. inż. Andrzej Marciniak, prof. uczelni – Prodziekan ds. Ogólnych i Nauki
  • doc. dr inż. Marzena Majzner – Prodziekan ds. Studiów
  • dr inż. Cezary Wiśniewski – Prodziekan ds. Studenckich

PROFESOROWIE I DOKTORZY HABILITOWANI:

  • dr hab. inż. Dorota Bzowska
  • dr hab. inż. Lech Gmachowski
  • dr hab. Ewa Kasprzycka
  • prof. dr hab. inż. Jacek Kijeński
  • dr hab. Zofia Kowalewska, prof. uczelni
  • dr hab. inż. Waldemar G. Kurowski
  • dr hab. inż. Grzegorz Makomaski
  • dr hab. inż. Roman Marcinkowski, prof. uczelni
  • dr hab. inż. Mariusz Markowski, prof. uczelni
  • dr hab. inż. Jacek Michalski
  • dr hab. inż. Maciej Paczuski
  • prof. dr hab. inż. Mieczysław Poniewski
  • dr hab. inż. Karol Prałat, prof. uczelni
  • dr hab. inż. Mikołaj Sikorski
  • prof. dr hab. inż. Wiktor Szewczenko
  • prof. dr hab. inż. Krzysztof Urbaniec
  • dr hab. inż. Jacek Wernik, prof. uczelni
  • dr hab. inż. Krzysztof Wołosz, prof. uczelni
  • prof. dr hab. inż. Janusz Zieliński

POZOSTALI NAUCZYCIELE AKADEMICCY:

  • dr inż. Artur Koper
  • dr inż. Wojciech Kubissa
  • dr inż. Robert Dzierżanowski
  • dr Andrzej Pankowski

PRACOWNICY NIE BĘDĄCY NAUCZYCIELAMI AKADEMICKIMI:

  • mgr Marta Brudzyńska
  • mgr Dorota Chudzicka
  • mgr inż. Robert Kołodziejski

PRZEDSTAWICIEL DOKTORANTÓW:

  • mgr inż. Krzysztof Obst

PRZEDSTAWICIELE WYDZIAŁOWEGO SAMORZĄDU STUDENTÓW:

  • Mateusz Amroziak
  • Patryk Bełcikowski
  • Bartłomiej Kopacz
  • Natalia Gasik-Kowalska
  • Emilia Grabowska
  • Bartosz Lewandowski
  • Natalia Orzechowska
  • Jan Ulbrych
  • Dominika Zapała

Wytworzył(a): JM Rektor

Wprowadził(a) do BIP: Joanna Kwiatkowska

w dniu: 22.03.2010 12:23

Zaktualizował(a): Adrianna Aniszewska Łach

w dniu: 07.09.2020 13:43