•  

BIP PW / Terminarze posiedzeń i składy Rad Wydziałów

Wydział Geodezji i Kartografii

R.a. 2020/2021

Terminarz posiedzeń Rady Wydziału

  • 24.09.2020
  • 22.10.2020
  • 26.11.2020
  • 17.12.2020
  • 21.01.2021
  • 25.02.2021
  • 25.03.2021
  • 22.04.2021
  • 20.05.2021
  • 24.06.2021
  • 23.09.2021

Rada Wydziału Geodezji i Kartografii PW

Dziekan Wydziału

  • dr hab. inż. Janusz Walo, prof. uczelni

Prodziekani

  • dr hab. inż. Anna Bielska, prof. uczelni
  • dr hab. inż. Dariusz Gotlib, prof. uczelni
  • dr hab. inż. Katarzyna Osińska-Skotak, prof. uczelni
  • dr inż. Krzysztof Bakuła

Profesorowie i doktorzy habilitowani

  • prof. dr hab. Aleksander Brzeziński
  • prof. dr hab. inż. Zdzisław Kurczyński
  • prof. dr hab. Alina Maciejewska
  • prof. dr hab. inż. Jolanta Kwiatkowska-Malina
  • prof. dr hab. inż. Katarzyna Sobolewska-Mikulska
  • dr hab. Paweł Bylina, prof. uczelni
  • dr hab. inż. Jerzy Chmiel, prof. uczelni
  • dr hab. inż. Adrianna Czarnecka, prof. uczelni  
  • dr hab. inż. Waldemar Izdebski, prof. uczelni           
  • dr hab. inż. Marcin Karabin, prof. uczelni               
  • dr hab. inż. Przemysław Kupidura,  prof. uczelni                                         
  • dr hab. inż. Robert Olszewski, prof. uczelni     
  • dr hab. inż. Andrzej Pachuta, prof. uczelni
  • dr hab. inż. Ryszard Szpunar, prof. uczelni    
  • dr hab. inż. Dorota Zawieska, prof. uczelni 
  • dr hab. inż. arch. Wojciech Bartoszczuk
  • dr hab. Michał Kruczyk                              
  • dr hab. inż. Tomasz Liwosz
  • dr hab. inż. Janina Zaczek-Peplinska
  • dr hab. inż. Paweł Pędzich               

Przedstawiciele nauczycieli akademickich niebędących prof. i dr hab.

  • dr inż. Tomasz Budzyński   
  • dr inż. arch. Małgorzata Denis
  • dr inż. Andrzej Głażewski
  • dr inż. Joanna Jaroszewicz  
  • mgr inż. Kinga Węzka      

Przedstawiciele pracowników niebędących nauczycielami akademickimi

  • mgr Katarzyna Kalinowska
  • mgr Iwona Kępa     
  • mgr Marta Napiórkowska-Krawczyk

Przedstawiciel doktorantów      

  • mgr inż. Arkadiusz Jagura                      

Przedstawiciele studentów Wydziału

  • Przemysław Bańcer
  • Małgorzata Bohdziewicz
  • Joanna Ceranka
  • Piotr Mazur
  • Paweł Czernic 
  • Jakub Dymowski
  • Michał Gil
  • Aleksandra Wojda 

Sekretarz Rady Wydziału:

  • mgr Katarzyna Szulczewska

Wytworzył(a): JM Rektor

Wprowadził(a) do BIP: Joanna Kwiatkowska

w dniu: 22.03.2010 12:20

Zaktualizował(a): Anna Kmieć

w dniu: 12.11.2020 10:48