•  

BIP PW / Skład osobowy / Podstawowe jednostki organizacyjne / Wydział Inżynierii Lądowej / Instytut Inżynierii Budowlanej

Pracownicy Instytutu

Profesorowie

prof. dr hab. inż. Andrzej Garbacz


Gmach Inżynierii Lądowej, pok. 110

tel. wew.: (22) 234 + wew: 6489
fax: 22 825 8899
e-mail: dziekan.WIL@pw.edu.pl

prof. dr hab. inż. Wojciech Gilewski


pok. 140                

tel. wew.: (22) 234 + wew: 5753
e-mail: wojciech.gilewski@pw.edu.pl

prof. dr hab. inż. Stanisław Jemioło


pok. 131

tel. wew.: (22) 234 + wew: 5134
e-mail: stanislaw.jemiolo@pw.edu.pl

prof. dr hab. inż. Robert Kowalski


pok. 349

tel. wew.: (22) 234 + wew: 6452
e-mail: Robert.Kowalski.WIL@pw.edu.pl

prof. dr hab. inż. Tomasz Lewiński


pok. 232a

tel. wew.: (22) 234 + wew: 6379
e-mail: tomasz.lewinski@pw.edu.pl

prof. dr hab. inż. Paweł Łukowski


pok. 551  

tel. wew.: (22) 234 + wew: 6481
e-mail: pawel.lukowski@pw.edu.pl

prof. dr hab. inż. Elżbieta Szmigiera


pok. 344

tel. wew.: (22) 234 + wew: 6582
e-mail: elzbieta.szmigiera@pw.edu.pl

prof. dr hab. inż. Piotr Woyciechowski


pok. 549

tel. wew.: (22) 234 + wew: 6483
e-mail: piotr.woyciechowski@pw.edu.pl

Profesorowie uczelni

dr inż. Wioleta Barcewicz, prof. uczelni


pok. 251

tel. wew.: (22) 234 + wew: 6281
e-mail: wioleta.barcewicz@pw.edu.pl

dr Bogumiła Chmielewska, prof. uczelni


pok. 546

tel. wew.: (22) 234 + wew: 5672
e-mail: bogumila.chmielewska@pw.edu.pl

dr hab. inż. Sławomir Czarnecki, prof. uczelni


pok. 139

tel. wew.: (22) 234 + wew: 6382
e-mail: slawomir.czarnecki@pw.edu.pl

dr hab. inż. Grzegorz Dzierżanowski, prof. uczelni


tel. wew.: (22) 234 + wew: 6516
e-mail: grzegorz.dzierzanowski@pw.edu.pl

dr hab. inż. Marcin Gajewski, prof. uczelni


tel. wew.: (22) 234 + wew: 5754
e-mail: marcin.gajewski@pw.edu.pl

dr hab. inż. Robert Gajewski, prof. uczelni


Gmach Inżynierii Lądowej, pok. 332A

e-mail: ryszard.gajewski@pw.edu.pl

dr hab. inż. Aniela Glinicka, prof. uczelni


pok. 242

tel. wew.: (22) 234 + wew: 6514
e-mail: aniela.glinicka@pw.edu.pl

dr hab. inż. Nabi Ibadov, prof. uczelni


e-mail: nabi.ibadov@pw.edu.pl

dr hab. inż. Michał Krzemiński, prof. uczelni

Członek Senackiej Komisji ds. Organizacji Uczelni
Przewodniczący Wydziałowej Komisji Wyborczej na kadencję 2020-2024

pok. 504

e-mail: michal.krzeminski@pw.edu.pl

dr hab. inż. Janusz Kulejewski, prof. uczelni


tel. wew.: (22) 234 + wew: 6484
e-mail: janusz.kulejewski@pw.edu.pl

Adiunkci

dr inż. Grzegorz Adamczewski


pok. 543

tel. wew.: (22) 234 + wew: 6482
e-mail: grzegorz.adamczewski@pw.edu.pl

dr inż. Cezary Ajdukiewicz


tel. wew.: (22) 234 + wew: 5754
e-mail: cezary.ajdukiewicz@pw.edu.pl

dr inż. Anna Al Sabouni-Zawadzka


pok. 337

tel. wew.: (22) 234 + wew: 5695
e-mail: anna.zawadzka@pw.edu.pl

dr inż. Hubert Anysz


pok. 523

tel. wew.: (22) 234 + wew: 6484
e-mail: h.anysz@il.pw.edu.pl

dr hab. inż. Anna Barszcz


pok. 217

tel. wew.: (22) 234 + wew: 65 76
e-mail: anna.barszcz@pw.edu.pl

dr inż. Karol Bołbotowski


pok. 137

tel. wew.: (22) 234 + wew: 6382
e-mail: karol.bolbotowski@pw.edu.pl

dr inż. arch. Piotr Bujak


pok. 351

tel. wew.: (22) 234 + wew: 6589
e-mail: piotr.bujak1@pw.edu.pl

dr inż. Maciej Cwyl


pok. 250

tel. wew.: (22) 234 + wew: 65 67
e-mail: maciej.cwyl@pw.edu.pl

dr inż. Ireneusz Czmoch


pok. 232b

tel. wew.: (22) 234 + wew: 6540
e-mail: ireneusz.czmoch@pw.edu.pl

dr inż. Radosław Czubacki


pok. 234a

e-mail: radoslaw.czubacki@pw.edu.pl

dr inż. Adam Dolot


pok. 351

tel. wew.: (22) 234 + wew: 6589
e-mail: adam.dolot@pw.edu.pl

dr hab. inż. Szymon Firląg


pok. 319

e-mail: Szymon.Firlag@pw.edu.pl

dr inż. Michał Głowacki


pok. 348

tel. wew.: (22) 234 + wew: 6585
e-mail: michal.glowacki@pw.edu.pl

dr inż. Bartosz Grzeszykowski


pok. 340

tel. miejski: 22 825-57-58
e-mail: bartosz.grzeszykowski@pw.edu.pl

dr inż. Wioletta Jackiewicz-Rek


Gmach Inżynierii Lądowej, pok. 108

tel. wew.: (22) 234 + wew: 5691
e-mail: wioletta.rek@pw.edu.pl

dr inż. Beata Jaworska


pok. 548

tel. wew.: (22) 234 + wew: 6488
e-mail: beata.jaworska@pw.edu.pl

dr inż. Zbigniew Kacprzyk


pok. 232C

tel. miejski: 22 825 56 40
e-mail: zbigniew.kacprzyk@pw.edu.pl

dr inż. Krzysztof Kaczorek

pełnomocnik ds. opracowywania opinii i ekspertyz dla podmiotów zewnętrznych

pok. 519

e-mail: krzysztof.kaczorek@pw.edu.pl

dr inż. Agnieszka Kaliszuk-Wietecka


pok. 318

tel. miejski: 22 825 92 80
e-mail: agnieszka.wietecka@pw.edu.pl

dr inż. Maja Kępniak


e-mail: maja.kepniak@pw.edu.pl

dr inż. Piotr Knyziak


pok. 232A

tel. wew.: (22) 234 + wew: 6540
e-mail: piotr.knyziak@pw.edu.pl

dr inż. Zofia Kozyra


Gmach Inżynierii Lądowej, pok. 109

tel. wew.: (22) 234 + wew: 5671
e-mail: Zofia.Kozyra@pw.edu.pl

dr inż. Paweł Król


pok. 249

tel. wew.: (22) 234 + wew: 6648
e-mail: pawel.krol@pw.edu.pl

dr inż. Mariola Książek-Nowak


tel. wew.: (22) 234 + wew: 5661
e-mail: mariola.nowak@pw.edu.pl

dr inż. Justyna Kuziak


pok. 547

tel. wew.: (22) 234 + wew: 6480
e-mail: justyna.kuziak@pw.edu.pl

dr inż. Marta Lutomirska


pok. 341              

tel. wew.: (22) 234 + wew: 6301
e-mail: marta.lutomirska@pw.edu.pl

dr inż. Tomasz Łukasiak


pok. 233A

tel. miejski: 22 825 65 08
e-mail: tomasz.lukasiak@pw.edu.pl

dr inż. arch. Eliza Maciejewska


pok. 314

tel. wew.: (22) 234 + wew: 5747
e-mail: eliza.maciejewska@pw.edu.pl

dr inż. Andrzej Marecki


pok. 322

e-mail: andrzej.marecki@pw.edu.pl

dr inż. Artur Miszczuk


Gmach IL, pok. 304

tel. wew.: (22) 234 + wew: 6597
e-mail: artur.miszczuk@pw.edu.pl

dr inż. Piotr Narloch


pok. 316

e-mail: piotr.narloch@pw.edu.pl

dr inż. Aleksander Nicał


pok. 518

tel. wew.: (22) 234 + wew: 5749
e-mail: aleksander.nical@pw.edu.pl

dr inż. Marcin Niedośpiał


pok. 341

tel. wew.: (22) 234 + wew: 6570
e-mail: marcin.niedospial@pw.edu.pl

dr inż. Paweł Nowak


Gmach Inżynierii Lądowej, pok. 525, pok. 520

tel. wew.: (22) 234 + wew: 6515, 6485
fax: (22) 825 7415
e-mail: pawel.nowak@pw.edu.pl

dr inż. Jan Pełczyński


pok. 228

e-mail: jan.pelczynski@pw.edu.pl

dr inż. Tomasz Piotrowski


pok. 547

tel. wew.: (22) 234 + wew: 6480
e-mail: tomasz.piotrowski@pw.edu.pl

dr inż. Piotr Prochoń


pok. 547

tel. wew.: (22) 234 + wew: 6480
e-mail: piotr.prochon@pw.edu.pl

dr inż. Jerzy Rosłon


pok. 521

e-mail: jerzy.roslon@pw.edu.pl

dr inż. Mirosław Siennicki


pok. 250

tel. wew.: (22) 234 + wew: 6567
e-mail: miroslaw.siennicki@pw.edu.pl

dr Janusz Sobieraj


pok. 523

e-mail: janusz.sobieraj@pw.edu.pl

Starsi wykładowcy

mgr inż. arch. Rafał Bujnowski


pok. 351

tel. wew.: (22) 234 + wew: 6589
e-mail: rafal.bujnowski@pw.edu.pl

mgr inż. Paweł Chudzik


pok. 345

tel. wew.: (22) 234 + wew: 6578
e-mail: pawel.chudzik@pw.edu.pl

dr inż. Jerzy Idzikowski


pok. 247

tel. wew.: (22) 234 + wew: 6658
e-mail: jerzy.idzikowski@pw.edu.pl

dr inż. Magdalena Kruk


tel. wew.: (22) 234 + wew: 5163
e-mail: magdalena.kruk@pw.edu.pl

mgr inż. arch. Marek Neubart


pok. 351

tel. wew.: (22) 234 + wew: 6589
e-mail: marek.neubart@pw.edu.pl

dr inż. Rafał Ostromęcki


pok. 347

tel. wew.: (22) 234 + wew: 6518
e-mail: rafal.ostromecki@pw.edu.pl

mgr inż. Anna Piotrowska


tel. wew.: (22) 234 + wew: 6484
e-mail: anna.piotrowska@pw.edu.pl

Asystenci

mgr inż. Karol Chilmon


pok. 619

tel. wew.: (22) 234 + wew: 5673
e-mail: karol.chilmon@pw.edu.pl

dr inż. Sławomir Dudziak


pok. 135

tel. wew.: (22) 234 + wew: 6387
e-mail: slawomir.dudziak@pw.edu.pl

mgr inż. Andrzej Foremny


s. 522

e-mail: andrzej.foremny@pw.edu.pl

mgr inż. Sebastian Grabiński


pok. 332a

e-mail: sebastian.grabinski@pw.edu.pl

mgr inż. Martyna Gregoriou-Szczepaniak


pok. 316

e-mail: martyna.szczepaniak@pw.edu.pl

mgr inż. Bogumiła Juchnowicz-Bierbasz


pok. 350

tel. wew.: (22) 234 + wew: 6587
e-mail: bogumila.bierbasz@pw.edu.pl

mgr inż. Maciej Kalinowski


e-mail: maciej.kalinowski@pw.edu.pl

mgr inż. Inez Kamińska


pok. 130

e-mail: inez.kaminska@pw.edu.pl

mgr inż. Andrzej Piotrowski


pok. 240

tel. wew.: (22) 234 + wew: 6306
e-mail: andrzej.piotrowski@pw.edu.pl

mgr inż. Kostiantyn Protchenko


pok. 306

tel. miejski: 22 8255758
e-mail: kostiantyn.protchenko@pw.edu.pl

mgr inż. Wojciech Rogala


pok. 519

e-mail: wojciech.rogala@pw.edu.pl

dr inż. Agnieszka Rutecka


pok. 332a

e-mail: agnieszka.rutecka@pw.edu.pl

mgr inż. Ewa Sobczyńska


e-mail: ewa.sobczynska@pw.edu.pl

mgr inż. Szymon Spodzieja


pok. 133

tel. wew.: (22) 234 + wew: 6545
e-mail: szymon.spodzieja@pw.edu.pl

mgr inż. Zbigniew Stachura


pok. 248

e-mail: zbigniew.stachura@pw.edu.pl

mgr inż. Magdalena Szadkowska


pok. 348

tel. wew.: (22) 234 + wew: 6585
e-mail: magdalena.szadkowska@pw.edu.pl

mgr inż. Kacper Wasilewski


pok. 317

e-mail: kacper.wasilewski@pw.edu.pl

mgr inż. Julia Wróblewska


pok. 340

tel. miejski: 22 8255758
e-mail: Julia.Wroblewska@pw.edu.pl

mgr inż. Tadeusz Zwoliński


pok. 222

tel. wew.: (22) 234 + wew: 6657
e-mail: tadeusz.zwolinski@pw.edu.pl

Pracownicy naukowo-badawczy

dr inż. Hubert Witkowski

specjalista
e-mail: hubert.witkowski@pw.edu.pl

Pracownicy naukowo-techniczni

mgr inż. Jerzy Jaworski

specjalista naukowo-techniczny

pok. 31

tel. wew.: (22) 234 + wew: 5685
e-mail: j.jaworski2@il.pw.edu.pl

mgr inż. Jarosław Medyński

kierownik laboratorium

pok. 533b

tel. wew.: (22) 234 + wew: 6486
e-mail: j.medynski@il.pw.edu.pl

inż. Włodzimierz Sotomski

specjalista naukowo-techniczny

Laboratorium ul. Polna 15

tel. wew.: (22) 234 + wew: 54 36

Pracownicy inżynieryjno-techniczni

Piotr Grudziński

technik

pok. 611

tel. wew.: (22) 234 + wew: 6392
e-mail: piotr.grudzinski@pw.edu.pl

Roman Klimczyk

technik

pok. 538

tel. wew.: (22) 234 + wew: 1539
e-mail: roman.klimczyk@pw.edu.pl

Adam Sotomski

st. ref. techn.

Laboratorium ul. Polna 15

tel. wew.: (22) 234 + wew: 54 36

Dominika Stańczak

technik

lab.: 528

tel. wew.: (22) 234 + wew: 6392
e-mail: d.stanczak@il.pw.edu.pl

Krzysztof Ziętkowski

mistrz

pok. 538

tel. wew.: (22) 234 + wew: 1539
e-mail: k.zietkowski@il.pw.edu.pl