•  

BIP PW / Praca w Politechnice

Wyniki konkursów dla nauczycieli

Wynik konkursu na stanowisko adiunkta w Instytucie Mikroelektroniki i Optoelektroniki na Wydziale Elektroniki i Technik Informacyjnych Politechniki Warszawskiej ogłoszonego w dniu 20 czerwca 2023 r.

Wynik konkursu na stanowisko profesor uczelni w Automatyzacji i Obróbki Skrawaniem na Wydziale Mechanicznym Technologicznym Politechniki Warszawskiej ogłoszonego w dniu 19 lipca 2023 r.

Wynik konkursu na stanowisko asystent badawczo-dydaktyczny w Zakładzie Architektury Środowiska Zamieszkania na Wydziale Architektury Politechniki Warszawskiej ogłoszonego w dniu 4 kwietnia 2023 r.

Wynik konkursu na stanowisko adiunkt badawczo-dydaktyczny w Zakładzie Architektury Środowiska Zamieszkania na Wydziale Architektury Politechniki Warszawskiej ogłoszonego w dniu 8 sierpnia 2023 r.

Wynik konkursu na stanowisko asystent dydaktyczny w Zakładzie Architektury Środowiska Zamieszkania na Wydziale Architektury Politechniki Warszawskiej ogłoszonego w dniu 8 sierpnia 2023 r.

Wynik konkursu na stanowisko asystenta w Zespole Architektury, Urbanistyki i Rysunku w Instytucie Inżynierii Budowlanej na Wydziale Inżynierii Lądowej Politechniki Warszawskiej ogłoszonego w dniu 14 lipca 2023 r.

Wynik konkursu na stanowisko asystenta w Zakładzie Fotogrametrii, Teledetekcji i Systemów Informacji Przestrzennej na Wydziale Geodezji i Kartografii  Politechniki Warszawskiej ogłoszonego w dniu 12 lipca 2023 r.

Wynik konkursu na stanowisko adiunkta w grupie pracowników badawczych w Zakładzie Materiałów Konstrukcyjnych i Funkcjonalnych na Wydziale Inżynierii Materiałowej Politechniki Warszawskiej ogłoszonego w dniu 13 lipca 2023 r.

Wynik konkursu na stanowisko adiunkta w grupie pracowników badawczych w Zakładzie Projektowania Materiałów na Wydziale Inżynierii Materiałowej Politechniki Warszawskiej ogłoszonego w dniu 12 lipca 2023 r.

Wynik konkursu na stanowisko adiunkta w grupie pracowników badawczych w Zakładzie Materiałów Konstrukcyjnych i Funkcjonalnych na Wydziale Inżynierii Materiałowej Politechniki Warszawskiej ogłoszonego w dniu 17 lipca 2023 r.

Wynik konkursu na stanowisko asystenta w grupie pracowników badawczo-dydaktycznych w Zakładzie Mikrosystemów i Systemów Pomiarowych w Instytucie Systemów Elektronicznych na Wydziale Elektroniki i Technik Informacyjnych Politechniki Warszawskiej ogłoszonego w dniu 5 lipca 2023 r.

Wynik konkursu na stanowisko asystenta w grupie pracowników badawczo-dydaktycznych w Zakładzie Algebry i Kombinatoryki na Wydziale Matematyki i Nauk Informacyjnych Politechniki Warszawskiej ogłoszonego w dniu 5 lipca 2023 r.

Wynik konkursu na stanowisko asystenta w grupie pracowników badawczo-dydaktycznych w Zakładzie Równań Różniczkowych Cząstkowych na Wydziale Matematyki i Nauk Informacyjnych Politechniki Warszawskiej ogłoszonego w dniu 5 lipca 2023 r.

Wynik konkursu na stanowisko adiunkta (badawczego) w Centrum Zaawansowanych Materiałów i Technologii CEZAMAT ogłoszonego w dniu 13 lipca 2023 r.

Wynik konkursu na stanowisko adiunkta w grupie pracowników badawczo-dydaktycznych w Zakładzie Projektowania Systemów CAD/CAM i Komputerowego Wspomagania Medycyny na Wydziale Matematyki i Nauk Informacyjnych Politechniki Warszawskiej ogłoszonego w dniu 5 lipca 2023 r.

Wynik konkursu na stanowisko adiunkta w grupie pracowników badawczo-dydaktycznych w Zakładzie Mikrosystemów i Systemów Pomiarowych w Instytucie Systemów Elektronicznych na Wydziale Elektroniki i Technik Informacyjnych Politechniki Warszawskiej ogłoszonego w dniu 28 czerwca 2023 r.

Wynik konkursu na stanowisko adiunkta w grupie pracowników badawczo-dydaktycznych w Zakładzie Mikrosystemów i Systemów Pomiarowych w Instytucie Systemów Elektronicznych na Wydziale Elektroniki i Technik Informacyjnych Politechniki Warszawskiej ogłoszonego w dniu 28 czerwca 2023 r.

Wynik konkursu na stanowisko asystenta pracownika w grupie badawczo-dydaktycznej w Zakładzie Teorii Obwodów i Sygnałów na Wydziale Elektroniki i Technik Informacyjnych Politechniki Warszawskiej ogłoszonego w dniu 20 czerwca 2023 r.

Wynik konkursu na stanowisko adiunkta badawczo-dydaktycznego w Zakładzie Radiokomunikacji i Radiolokacji w Instytucie Radioelektroniki i Technik Multimedialnych na Wydziale Elektroniki i Technik Informacyjnych Politechniki Warszawskiej ogłoszonego w dniu 20 lipca 2023 r.

Wynik konkursu na stanowisko adiunkta w grupie pracowników badawczych w Dziale Inteligentnych Systemów Półprzewodnikowych (SEMINSYS) w Centrum Zaawansowanych Materiałów i Technologii CEZAMAT ogłoszonego w dniu 13 lipca 2023 r.

Wytworzył(a): JM Rektor

Wprowadził(a) do BIP: Administrator Systemu BIP

w dniu: 13.12.2018 11:12

Zaktualizował(a): Anna Kmieć

w dniu: 29.09.2022 13:43