BIP PW / Praca w Politechnice

Wyniki konkursów dla nauczycieli

Wyniki konkursu na stanowisko adiunkta w grupie pracowników badawczo-dydaktycznych w Zakładzie Projektowania Systemów CAD/CAM i Komputerowego Wspomagania Medycyny na Wydziale Matematyki i Nauk Informacyjnych Politechniki Warszawskiej ogłoszonego w dniu 18.05.2024 r.

Wyniki konkursu na stanowisko adiunkta w grupie pracowników badawczo-dydaktycznych w Zakładzie Statystyki Obliczeniowej i Analizy Danych na Wydziale Matematyki i Nauk Informacyjnych Politechniki Warszawskiej ogłoszonego w dniu 10.05.2024 r.

Wyniki konkursu na stanowisko adiunkta w grupie pracowników badawczych w Katedrze Biotechnologii Medycznej na Wydziale Chemicznym Politechniki Warszawskiej ogłoszonego w dniu 16.05.2024 r.

Wynik konkursu na stanowisko asystenta w grupie pracowników badawczo-dydaktycznych w Zakładzie Konstrukcji i Technologii Budowlanych na Wydziale Budownictwa, Mechaniki i Petrochemii Politechniki Warszawskiej ogłoszonego w dniu 8.05.2024 r.

Wynik konkursu na stanowisko adiunkta w grupie pracowników badawczo-dydaktycznych w Zakładzie Konstrukcji i Technologii Budowlanych na Wydziale Budownictwa, Mechaniki i Petrochemii Politechniki Warszawskiej ogłoszonego w dniu 8.05.2024 r.

Wynik konkursu na stanowisko adiunkta w grupie pracowników badawczo-dydaktycznych w Zakładzie Konstrukcji i Technologii Budowlanych na Wydziale Budownictwa, Mechaniki i Petrochemii Politechniki Warszawskiej ogłoszonego w dniu 7.05.2024 r.

Wynik konkursu na stanowisko asystenta w grupie pracowników badawczo-dydaktycznych w Zakładzie Sztucznej Inteligencji w Instytucie Informatyki na Wydziale Elektroniki i Technik Informacyjnych Politechniki Warszawskiej ogłoszonego w dniu 7.05.2024 r.

Wynik konkursu na stanowisko asystenta w grupie pracowników badawczo-dydaktycznych w Zakładzie Grafiki Komputerowej w Instytucie Informatyki na Wydziale Elektroniki i Technik Informacyjnych Politechniki Warszawskiej ogłoszonego w dniu 7.05.2024 r.

Wynik konkursu na stanowisko asystenta w grupie pracowników badawczo-dydaktycznych w Zakładzie Inżynierii Spajania  na Wydziale Mechanicznym Technologicznym Politechniki Warszawskiej ogłoszonego w dniu 13.06.2024 r.

Wynik konkursu na stanowisko asystenta w grupie pracowników badawczo-dydaktycznych w Zakładzie Teorii Obwodów i Sygnałów w Instytucie Systemów Elektronicznych na Wydziale Elektroniki i Technik Informacyjnych Politechniki Warszawskiej ogłoszonego w dniu 8.05.2024 r.

Wynik konkursu na stanowisko asystenta (badawczego) w Centrum Zaawansowanych Materiałów i Technologii CEZAMAT ogłoszonego w dniu 30 kwietnia 2024 r.

Wynik konkursu na stanowisko adiunkta (badawczego) w Centrum Zaawansowanych Materiałów i Technologii CEZAMAT ogłoszonego w dniu 30 kwietnia 2024 r.

Wyniki konkursu na stanowisko adiunkta w grupie pracowników badawczych w Katedrze Chemii i Technologii Polimerów na Wydziale Chemicznym Politechniki Warszawskiej ogłoszonego w dniu 24.04.2024 r.

Wyniki konkursu na stanowisko lektora języka angielskiego w grupie pracowników dydaktycznych w Studium Języków Obcych Politechniki Warszawskiej ogłoszonego w dniu 5.04.2024 r.

Wyniki konkursu na stanowisko asystenta języka angielskiego w grupie pracowników dydaktycznych w Studium Języków Obcych Politechniki Warszawskiej ogłoszonego w dniu 5.04.2024 r.

Wyniki konkursu na stanowisko adiunkta w grupie pracowników badawczych w Katedrze Biotechnologii Środków Leczniczych i Kosmetyków na Wydziale Chemicznym Politechniki Warszawskiej ogłoszonego w dniu 17.04.2024 r.

Wyniki konkursu na stanowisko adiunkta w grupie pracowników badawczych w Katedrze Technologii Chemicznej na Wydziale Chemicznym Politechniki Warszawskiej ogłoszonego w dniu 21.03.2024 r.

Wynik konkursu na stanowisko asystenta w grupie pracowników badawczo-dydaktycznych w Zakładzie Mikrosystemów i Systemów Pomiarowych w Instytucie Systemów Elektronicznych na Wydziale Elektroniki i Technik Informacyjnych Politechniki Warszawskiej ogłoszonego w dniu 5.04.2024 r.

Wynik konkursu na stanowisko adiunkta w grupie pracowników badawczo-dydaktycznych w Zakładzie Mikrosystemów i Systemów Pomiarowych w Instytucie Systemów Elektronicznych na Wydziale Elektroniki i Technik Informacyjnych Politechniki Warszawskiej ogłoszonego w dniu 5.04.2024 r.

Wynik konkursu na stanowisko asystenta (jęz. chiński) w grupie pracowników dydaktycznych w Studium Języków Obcych Politechniki Warszawskiej ogłoszonego w dniu 5 kwietnia 2024 r.

Wytworzył(a): JM Rektor

Wprowadził(a) do BIP: Administrator Systemu BIP

w dniu: 13.12.2018 11:12

Zaktualizował(a): Anna Kmieć

w dniu: 29.09.2022 13:43