•  

BIP PW / Praca w Politechnice

Wyniki konkursów dla nauczycieli

Wynik konkursu na stanowisko adiunkta w Katedrze Biotechnologii Medycznej na Wydziale Chemicznym Politechniki Warszawskiej ogłoszonego w dniu 30 marca 2021 r. 

Wynik konkursu na stanowisko adiunkta (badawczego) w Centrum Zaawansowanych Materiałów i Technologii CEZAMAT Politechniki Warszawskiej, Dział BioNanoTechnologii ogłoszonego w dniu 1 kwietnia 2021 r. 

Wynik konkursu na stanowisko asystenta (specjalność zarządzanie strategiczne) w grupie pracowników badawczo-dydaktycznych w Katedrze Procesów Zarządzania Wydziału Zarządzania Politechniki Warszawskiej ogłoszonego w dniu 16 marca 2021 r. 

Wynik konkursu na stanowisko asystenta (specjalność zarządzanie projektami) w grupie pracowników badawczo-dydaktycznych w Katedrze Procesów Zarządzania Wydziału Zarządzania Politechniki Warszawskiej ogłoszonego w dniu 16 marca 2021 r. 

Wynik konkursu na stanowisko adiunkta w grupie badawczo – dydaktycznej w Zakładzie Samolotów i Śmigłowców Instytutu Techniki Lotniczej i Mechaniki Stosowanej na Wydziale Mechanicznym Energetyki i Lotnictwa Politechniki Warszawskiej ogłoszonego w dniu 15 marca 2021 r. 

Wynik konkursu na stanowisko asystenta w Zakładzie Elektroakustyki Instytucie Radioelektroniki i Technik Multimedialnych na Wydziale Elektroniki i Technik Informacyjnych Politechniki Warszawskiej ogłoszonego w dniu 3 marca 2021 r. 

Wynik konkursu na stanowisko asystenta w Zakładzie Biotechnologii i Inżynierii Bioprocesowej na Wydziale Inżynierii Chemicznej i Procesowej Politechniki Warszawskiej ogłoszonego w dniu 19 marca 2021 r. 

Wynik konkursu na stanowisko adiunkta w grupie pracowników badawczo-dydaktycznych w Zakładzie Geotechniki, Mostów i Budowli Podziemnych w Instytucie Dróg i Mostów na Wydziale Inżynierii Lądowej Politechniki Warszawskiej ogłoszonego w dniu 22 lutego 2021 r. 

Wynik konkursu na stanowisko adiunkta w grupie pracowników badawczych w Zakładzie Projektowania Systemów CAD/CAM i Komputerowego Wspomagania Medycyny na Wydziale Matematyki i Nauk Informacyjnych Politechniki Warszawskiej ogłoszonego w dniu 29 stycznia 2021 r. 

Wynik konkursu na stanowisko asystenta w grupie pracowników dydaktycznych w Katedrze Projektowania Architektonicznego na Wydziale Architektury Politechniki Warszawskiej ogłoszonego dnia 8 marca 2021 r.

Wytworzył(a): JM Rektor

Wprowadził(a) do BIP: Administrator Systemu BIP

w dniu: 13.12.2018 11:12

Zaktualizował(a): Administrator Systemu BIP

w dniu: 13.12.2018 11:12