•  

BIP PW / Praca w Politechnice

Dla nie-nauczycieli

Politechnika Warszawska poszukuje osoby na stanowisko  starszego referenta ds. administracyjnych w Dziale ds. Studiów w wymiarze pełnego etatu.

Politechnika Warszawska poszukuje osoby na stanowisko specjalisty ds. osób niepełnosprawnych w pełnym wymiarze czasu pracy w Sekcji ds. Osób Niepełnosprawnych Biura Spraw Studenckich.

Politechnika Warszawska poszukuje osoby na stanowisko głównego specjalisty ds. informatycznych w Centrum Zaawansowanych Materiałów i Technologii CEZAMAT  w wymiarze pełnego etatu.

Politechnika Warszawska poszukuje osoby na stanowisko specjalisty ds. finansowych w wymiarze pełnego etatu w Dziale Finansowo-Księgowym Wydziału Inżynierii Lądowej. Umowa na czas zastępstwa.

Politechnika Warszawska poszukuje dwóch osób na stanowisko młodszego bibliotekarza/bibliotekarza w wymiarze pełnego etatu w Biblioteki Głównej.

Politechnika Warszawska poszukuje osoby na stanowisko specjalisty ds. administracyjnych w wymiarze pełnego etatu w sekretariacie Biblioteki Głównej.

Politechnika Warszawska poszukuje osoby na stanowisko specjalisty ds. projektów międzynarodowych* w pełnym wymiarze czasu pracy w Centrum Obsługi Projektów Politechniki Warszawskiej.

*Zaszeregowanie kandydatki/kandydata zależeć będzie od jej/jego kompetencji i doświadczenia.

Politechnika Warszawska poszukuje 3 osób na stanowiska starszej woźnej / woźnego w Centrum Zaawansowanych Materiałów i Technologii CEZAMAT  w wymiarze pełnego etatu.

Wytworzył(a): JM Rektor

Wprowadził(a) do BIP: Arkadiusz Borowski

w dniu: 19.11.2007 11:58

Zaktualizował(a): Joanna Kwiatkowska

w dniu: 05.12.2012 13:58