•  

BIP PW / Praca w Politechnice

Wyniki konkursów dla nauczycieli

Wynik konkursu na stanowisko adiunkta w grupie pracowników badawczo-dydaktycznych w Zakładzie Inżynierii Powierzchni na Wydziale Inżynierii Materiałowej Politechniki Warszawskiej ogłoszonego w dniu 17 listopada 2022 r.

Wynik konkursu na stanowisko profesora uczelni w grupie pracowników badawczo-dydaktycznych w Zakładzie Automatyzacji i Obróbki Skrawaniem na Wydziale Mechanicznym Technologicznym Politechniki Warszawskiej ogłoszonego w dniu 8 listopada 2022 r.

Wynik konkursu na stanowisko adiunkta w Centrum Zaawansowanych Materiałów i Technologii CEZAMAT Politechniki Warszawskiej ogłoszonego w dniu 22 grudnia 2022 r.

Wynik konkursu na stanowisko asystenta w Zakładzie Gospodarki Przestrzennej i Nauk o Środowisku Przyrodniczym na Wydziale Geodezji i Kartografii  Politechniki Warszawskiej ogłoszonego w dniu 14 grudnia 2022 r.

Wynik konkursu na stanowisko adiunkta w grupie pracowników badawczo-dydaktycznych w  dyscyplinie ekonomia i finanse w Zakładzie Prawa Gospodarczego i Polityki Gospodarczej na Wydziale Administracji i Nauk Społecznych Politechniki Warszawskiej ogłoszonego w dniu 18 listopada 2022 r.

Wynik konkursu na stanowisko asystenta w Zakładzie Systemów Informacyjnych na Wydziale Elektroniki i Technik Informacyjnych Politechniki Warszawskiej ogłoszonego w dniu 7 grudnia 2022 r.

Wynik konkursu na stanowisko asystenta w Zakładzie Ciągników i Napędów Hydraulicznych w Instytucie Pojazdów i Maszyn Roboczych na Wydziale Samochodów i Maszyn Roboczych Politechniki Warszawskiej ogłoszonego w dniu 5 grudnia 2022 r.

Wynik konkursu na stanowisko adiunkta w Zakładzie Procesów Produkcyjnych i Logistyki na Wydziale Mechanicznym Technologicznym Politechniki Warszawskiej ogłoszonego w dniu 1 grudnia 2022 r.

Wynik konkursu na stanowisko adiunkta w Zakładzie Badań Strukturalnych na Wydziale Fizyki Politechniki Warszawskiej ogłoszonego w dniu 17 listopada 2022 r.

Wynik konkursu na stanowisko asystenta w Katedrze Biotechnologii na Wydziale Chemicznym Politechniki Warszawskiej ogłoszonego w dniu 9 grudnia 2022 r.

Wynik konkursu na stanowisko adiunkta w grupie pracowników badawczych w Zakładzie Zaopatrzenia w Wodę i Odprowadzania Ścieków na Wydziale Instalacji Budowlanych Hydrotechniki i Inżynierii Środowiska Politechniki Warszawskiej ogłoszonego w dniu 23 listopada 2022 r.

Wynik konkursu na stanowisko adiunkta w grupie pracowników badawczych w Zakładzie Teorii Obwodów i Sygnałów w Instytucie Systemów Elektronicznych na Wydziale Elektroniki i Technik Informacyjnych Politechniki Warszawskiej ogłoszonego w dniu 3 listopada 2022 r.

Wynik konkursu na stanowisko adiunkta w grupie pracowników badawczo-dydaktycznych w Zakładzie Budownictwa Wodnego i Hydrauliki na Wydziale Instalacji Budowlanych, Hydrotechniki i Inżynierii Środowiska Politechniki Warszawskiej ogłoszonego w dniu 17 listopada 2022 r.

Wytworzył(a): JM Rektor

Wprowadził(a) do BIP: Administrator Systemu BIP

w dniu: 13.12.2018 11:12

Zaktualizował(a): Anna Kmieć

w dniu: 29.09.2022 13:43