•  

BIP PW / Praca w Politechnice

Wyniki konkursów dla nauczycieli

Wynik konkursu na stanowisko adiunkta w Katedrze Technologii Chemicznej na Wydziale Chemicznym Politechniki Warszawskiej ogłoszonego w dniu 12 maja 2021 r.

Wynik konkursu na stanowisko adiunkta w grupie pracowników badawczo-dydaktycznych w Zakładzie Mechaniki Budowli i Zastosowań Informatyki w Instytucie Inżynierii Budowlanej na Wydziale Inżynierii Lądowej Politechniki Warszawskiej ogłoszonego w dniu 17 maja 2021 r.

Wynik konkursu na stanowisko profesora w grupie pracowników badawczo-dydaktycznych w Kolegium Nauk Ekonomicznych i Społecznych w Politechnice Warszawskiej ogłoszonego w dniu 10 maja 2021 r. 

Wynik konkursu na stanowisko profesora uczelni w grupie pracowników badawczo-dydaktycznych w Kolegium Nauk Ekonomicznych i Społecznych w Politechnice Warszawskiej ogłoszonego w dniu 10 maja 2021 r. 

Wynik konkursu na stanowisko profesora uczelni w grupie pracowników badawczo-dydaktycznych w Kolegium Nauk Ekonomicznych i Społecznych w Politechnice Warszawskiej ogłoszonego w dniu 10 maja 2021 r. 

Wynik konkursu na stanowisko asystenta w grupie pracowników dydaktycznych w Zakładzie Algebry i Kombinatoryki na Wydziale Matematyki i Nauk Informacyjnych Politechniki Warszawskiej ogłoszonego w dniu 28 kwietnia 2021 r.

Wynik konkursu na stanowisko adiunkta w grupie pracowników dydaktycznych w Zakładzie Równań Różniczkowych Zwyczajnych na Wydziale Matematyki i Nauk Informacyjnych Politechniki Warszawskiej ogłoszonego w dniu 28 kwietnia 2021 r.

Wynik konkursu na stanowisko asystenta w grupie pracowników badawczo-dydaktycznych w Zakładzie Radiokomunikacji i Radiolokacji w Instytucie Radioelektroniki i Technik Multimedialnych na Wydziale Elektroniki i Technik Informacyjnych Politechniki Warszawskiej ogłoszonego w dniu 10 maja 2021 r.

Wynik konkursu na stanowisko adiunkta w grupie pracowników badawczo-dydaktycznych w Zakładzie Inżynierii Multimediów w Instytucie Radioelektroniki i Technik Multimedialnych na Wydziale Elektroniki i Technik Informacyjnych Politechniki Warszawskiej ogłoszonego w dniu 10 maja 2021 r.

Wynik konkursu na stanowisko adiunkta w grupie pracowników badawczo – dydaktycznych w Zakładzie Sztucznej Inteligencji w Instytucie Informatyki na Wydziale Elektroniki i Technik Informacyjnych Politechniki Warszawskiej ogłoszonego w dniu 11 maja 2021 r.

Wynik konkursu na stanowisko asystenta w grupie pracowników dydaktycznych w Zakładzie Podstaw Technologii i Konstrukcji Maszyn na Wydziale Budownictwa Mechaniki i Petrochemii Politechniki Warszawskiej Filii w Płocku ogłoszonego w dniu 13 maja 2021 r.

Wynik konkursu na stanowisko adiunkta w grupie pracowników badawczo-dydaktycznych w Zakładzie Inżynierii Systemów Mechanicznych i Automatyzacji na Wydziale Budownictwa, Mechaniki i Petrochemii Politechniki Warszawskiej Filii w Płocku ogłoszonego w dniu 13 maja 2021 r.

Wynik konkursu na stanowisko adiunkta w Zakładzie Geodezji Inżynieryjnej i Systemów Pomiarowych na Wydziale Geodezji i Kartografii Politechniki Warszawskiej ogłoszonego w dniu 28 kwietnia 2021 r.

Wynik konkursu na stanowisko asystenta w Zakładzie Kartografii na Wydziale Geodezji i Kartografii Politechniki Warszawskiej ogłoszonego w dniu 28 kwietnia 2021 r.

Wynik konkursu na stanowisko adiunkta (pracownika w grupie badawczo-dydaktycznej) w Zakładzie Teorii Obwodów i Sygnałów w Instytucie Systemów Elektronicznych na Wydziale Elektroniki i Technik Informacyjnych Politechniki Warszawskiej ogłoszonego w dniu 6 maja 2021 r.

Wynik konkursu na stanowisko asystenta w grupie pracowników badawczo-dydaktycznych w Zakładzie Grafiki Komputerowej w  Instytucie Informatyki na Wydziale Elektroniki i Technik Informacyjnych Politechniki Warszawskiej ogłoszonego w dniu 6 maja 2021 r.

Wynik konkursu na stanowisko adiunkta w grupie pracowników badawczo-dydaktycznych w Zakładzie Grafiki Komputerowej w Instytucie Informatyki na Wydziale Elektroniki
i Technik Informacyjnych Politechniki Warszawskiej ogłoszonego w dniu 6 maja 2021 r.

Wynik konkursu na stanowisko asystenta badawczo-dydaktycznego w Katedrze Projektowania Urbanistycznego i Krajobrazu Wiejskiego na Wydziale Architektury Politechniki Warszawskiej ogłoszonego w dniu 28 kwietnia 2021 r.

Wynik konkursu na stanowisko adiunkta w grupie pracowników badawczo-dydaktycznych w Zakładzie Mechaniki Instytutu Podstaw Budowy Maszyn na Wydziale Samochodów i Maszyn Roboczych Politechniki Warszawskiej ogłoszonego w dniu 23 kwietnia 2021 r.

Wynik konkursu na stanowisko profesora w grupie pracowników badawczo-dydaktycznych w Zakładzie Mechaniki Instytutu Podstaw Budowy Maszyn na Wydziale Samochodów i Maszyn Roboczych Politechniki Warszawskiej ogłoszonego w dniu 21 kwietnia 2021 r.

Wytworzył(a): JM Rektor

Wprowadził(a) do BIP: Administrator Systemu BIP

w dniu: 13.12.2018 11:12

Zaktualizował(a): Administrator Systemu BIP

w dniu: 13.12.2018 11:12