•  

BIP PW / Praca w Politechnice

Wyniki konkursów dla nauczycieli

Wynik konkursu na stanowisko adiunkta w grupie pracowników badawczo – dydaktycznych w Zakładzie Sztucznej Inteligencji w Instytucie Informatyki na Wydziale Elektroniki i Technik Informacyjnych Politechniki Warszawskiej ogłoszonego w dniu 5 października 2021 r.

Wynik konkursu na stanowisko asystenta w grupie pracowników badawczo – dydaktycznych w Zakładzie Sztucznej Inteligencji w Instytucie Informatyki na Wydziale Elektroniki i Technik Informacyjnych Politechniki Warszawskiej ogłoszonego w dniu 5 października 2021 r.

Wynik konkursu na stanowisko asystenta w grupie badawczo – dydaktycznej w Zakładzie Maszyn i Urządzeń Energetycznych Instytutu Techniki Cieplnej na Wydziale Mechanicznym Energetyki i Lotnictwa Politechniki Warszawskiej ogłoszonego w dniu 28 września 2021 r.

Wynik konkursu na stanowisko asystenta (bad.-dyd.) w Zakładzie Silników Spalinowych w Instytucie Pojazdów i Maszyn Roboczych na Wydziale Samochodów i Maszyn Roboczych Politechniki Warszawskiej ogłoszonego w dniu 5 października 2021 r.

Wynik konkursu na stanowisko asystenta w Zakładzie Gospodarki Przestrzennej i Nauk o Środowisku Przyrodniczym na Wydziale Geodezji i Kartografii Politechniki Warszawskiej ogłoszonego w dniu 27 września 2021 r.

Wynik konkursu na stanowisko adiunkta badawczo-dydaktycznego w Zakładzie Podstaw Budowy Urządzeń Transportowych na Wydziale Transportu Politechniki Warszawskiej ogłoszonego w dniu 22 września 2021 r.

Wynik konkursu na stanowisko adiunkta badawczo-dydaktycznego w Zakładzie Inżynierii Systemów Transportowych i Logistyki na Wydziale Transportu Politechniki Warszawskiej ogłoszonego w dniu 22 września 2021 r.

Wynik konkursu na stanowisko asystenta badawczo-dydaktycznego w Zakładzie Systemów Informatycznych i Mechatronicznych w Transporcie na Wydziale Transportu Politechniki Warszawskiej ogłoszonego w dniu 22 września 2021 r.

Wytworzył(a): JM Rektor

Wprowadził(a) do BIP: Administrator Systemu BIP

w dniu: 13.12.2018 11:12

Zaktualizował(a): Administrator Systemu BIP

w dniu: 13.12.2018 11:12