BIP PW / Praca w Politechnice

Wyniki konkursów dla nauczycieli

Wyniki konkursu na stanowisko lektora języka angielskiego w grupie pracowników dydaktycznych w Studium Języków Obcych Politechniki Warszawskiej ogłoszonego w dniu 5.04.2024 r.

Wyniki konkursu na stanowisko asystenta języka angielskiego w grupie pracowników dydaktycznych w Studium Języków Obcych Politechniki Warszawskiej ogłoszonego w dniu 5.04.2024 r.

Wyniki konkursu na stanowisko adiunkta w grupie pracowników badawczych w Katedrze Biotechnologii Środków Leczniczych i Kosmetyków na Wydziale Chemicznym Politechniki Warszawskiej ogłoszonego w dniu 17.04.2024 r.

Wyniki konkursu na stanowisko adiunkta w grupie pracowników badawczych w Katedrze Technologii Chemicznej na Wydziale Chemicznym Politechniki Warszawskiej ogłoszonego w dniu 21.03.2024 r.

Wynik konkursu na stanowisko asystenta w grupie pracowników badawczo-dydaktycznych w Zakładzie Mikrosystemów i Systemów Pomiarowych w Instytucie Systemów Elektronicznych na Wydziale Elektroniki i Technik Informacyjnych Politechniki Warszawskiej ogłoszonego w dniu 5.04.2024 r.

Wynik konkursu na stanowisko adiunkta w grupie pracowników badawczo-dydaktycznych w Zakładzie Mikrosystemów i Systemów Pomiarowych w Instytucie Systemów Elektronicznych na Wydziale Elektroniki i Technik Informacyjnych Politechniki Warszawskiej ogłoszonego w dniu 5.04.2024 r.

Wynik konkursu na stanowisko asystenta (jęz. chiński) w grupie pracowników dydaktycznych w Studium Języków Obcych Politechniki Warszawskiej ogłoszonego w dniu 5 kwietnia 2024 r.

Wynik konkursu na stanowisko lektora (jęz. włoskiego) w grupie pracowników dydaktycznych w Studium Języków Obcych Politechniki Warszawskiej ogłoszonego w dniu 5 kwietnia 2024 r.

Wynik konkursu na stanowisko asystenta w grupie pracowników badawczo-dydaktycznych w Instytucie Automatyki i Informatyki Stosowanej na Wydziale Elektroniki i Technik Informacyjnych Politechniki Warszawskiej ogłoszonego w dniu 14.05.2024 r.

Wynik konkursu na stanowisko adiunkta w grupie pracowników badawczych w Zakładzie Maszyn i Urządzeń Energetycznych w Instytucie Techniki Cieplnej na Wydziale Mechanicznym Energetyki i Lotnictwa Politechniki Warszawskiej ogłoszonego w dniu 8.04.2024 r.

Wynik konkursu na stanowisko asystenta w grupie pracowników badawczo-dydaktycznych w Zakładzie Mikrosystemów i Systemów Pomiarowych w Instytucie Systemów Elektronicznych na Wydziale Elektroniki i Technik Informacyjnych Politechniki Warszawskiej ogłoszonego w dniu 7.03.2024 r.

Wynik konkursu na stanowisko adiunkta w grupie pracowników badawczo-dydaktycznych w Zakładzie Mikrosystemów i Systemów Pomiarowych w Instytucie Systemów Elektronicznych na Wydziale Elektroniki i Technik Informacyjnych Politechniki Warszawskiej ogłoszonego w dniu 7.03.2024 r.

Wynik konkursu na stanowisko adiunkta w grupie pracowników badawczych w Instytucie Mikroelektroniki i Optoelektroniki na Wydziale Elektroniki i Technik Informacyjnych Politechniki Warszawskiej ogłoszonego w dniu 14.03.2024 r.

Wynik konkursu na stanowisko adiunkta (badawczego) w projekcie Lider w Centrum Zaawansowanych Materiałów i Technologii CEZAMAT ogłoszonego w dniu 14 marzec 2024 r.

Wynik konkursu na stanowisko adiunkta (badawczego) w projekcie IDUB POSTDOC w Centrum Zaawansowanych Materiałów i Technologii CEZAMAT ogłoszonego w dniu 14 marzec 2024 r.

Wynik konkursu na stanowisko adiunkta w grupie pracowników badawczych w Katedrze Chemii Analitycznej na Wydziale Chemicznym Politechniki Warszawskiej ogłoszonego w dniu 22.03.2024 r.

Wynik konkursu na stanowisko adiunkta w grupie pracowników badawczych w Katedrze Biotechnologii Środków Leczniczych i Kosmetyków na Wydziale Chemicznym Politechniki Warszawskiej ogłoszonego w dniu 14.03.2024 r.

Wynik konkursu na stanowisko adiunkta w grupie pracowników badawczo-dydaktycznych w Kolegium Nauk Ekonomicznych i Społecznych ogłoszonego w dniu 21.03.2024 r.

Wynik konkursu na stanowisko adiunkta w grupie pracowników badawczo-dydaktycznych w Kolegium Nauk Ekonomicznych i Społecznych ogłoszonego w dniu 21.03.2024 r.

Wynik konkursu na stanowisko adiunkta w grupie pracowników badawczych w Katedrze Biotechnologii Środków Leczniczych i Kosmetyków na Wydziale Chemicznym Politechniki Warszawskiej ogłoszonego w dniu 01.03.2024 r.

Wytworzył(a): JM Rektor

Wprowadził(a) do BIP: Administrator Systemu BIP

w dniu: 13.12.2018 11:12

Zaktualizował(a): Anna Kmieć

w dniu: 29.09.2022 13:43