•  

BIP PW / Praca w Politechnice

Wyniki konkursów dla nauczycieli

Wynik konkursu na stanowisko asystenta w grupie pracowników badawczo-dydaktycznych w Zakładzie Projektowania Systemów CAD/CAM i Komputerowego Wspomagania Medycyny na Wydziale Matematyki i Nauk Informacyjnych ogłoszonego w dniu 25 października 2022 r.

Wynik konkursu na stanowisko adiunkta w Centrum Zaawansowanych Materiałów i Technologii CEZAMAT ogłoszonego w dniu 27 września 2022 r.

Wynik konkursu na stanowisko adiunkta w Centrum Zaawansowanych Materiałów i Technologii CEZAMAT ogłoszonego w dniu 27 września 2022 r.

Wynik konkursu na stanowisko adiunkta w grupie pracowników badawczo-dydaktycznych w Zakładzie Samochodów Instytutu Pojazdów i Maszyn Roboczych na Wydziale Samochodów i Maszyn Roboczych Politechniki Warszawskiej ogłoszonego w dniu 14 października 2022 r.

Wynik konkursu na stanowisko asystenta w grupie pracowników badawczo-dydaktycznych w Zakładzie Teorii Maszyn i Robotów w Instytucie Techniki Lotniczej i Mechaniki Stosowanej na Wydziale Mechanicznym Energetyki i Lotnictwa Politechniki Warszawskiej ogłoszonego w dniu 14 października 2022 r.

Wynik konkursu na stanowisko profesora uczelni w grupie pracowników badawczo-dydaktycznych w Katedrze Ochrony i Kształtowania Środowiska na Wydziale Instalacji Budowlanych Hydrotechniki i Inżynierii Środowiska Politechniki Warszawskiej ogłoszonego w dniu 23 września 2022 r.

Wynik konkursu na stanowisko asystenta w Zakładzie Teorii Obwodów i Sygnałów w Instytucie Systemów Elektronicznych na Wydziale Elektroniki i Technik Informacyjnych Politechniki Warszawskiej ogłoszonego w dniu 4 października 2022 r.

Wynik konkursu na stanowisko adiunkta w Zakładzie Procesów Produkcyjnych i Logistyki na Wydziale Mechanicznym Technologicznym Politechniki Warszawskiej ogłoszonego w dniu 4 października 2022 r.

Wynik konkursu na stanowisko asystenta grupie pracowników badawczo-dydaktycznych w Zakładzie Konstrukcji Maszyn i Inżynierii Biomedycznej w Instytucie Mechaniki i Poligrafii na Wydziale Mechanicznym Technologicznym Politechniki Warszawskiej ogłoszonego w dniu 7 października 2022 r.

Wynik konkursu na stanowisko adiunkta w grupie pracowników badawczo-dydaktycznych w Zakładzie Prawa Administracyjnego i Nauki o Politykach Publicznych na Wydziale Administracji i Nauk Społecznych Politechniki Warszawskiej ogłoszonego w dniu 4 października 2022 r.

Wynik konkursu na stanowisko asystenta w grupie pracowników badawczo-dydaktycznych w Zakładzie Podstaw Konstrukcji Instytutu Podstaw Budowy Maszyn na Wydziale Samochodów i Maszyn Roboczych Politechniki Warszawskiej ogłoszonego w dniu 8 lipca 2022 r.

Wynik konkursu na stanowisko adiunkta w grupie pracowników badawczo-dydaktycznych w Zakładzie Technik Wytwarzania Instytutu Podstaw Budowy Maszyn na Wydziale Samochodów i Maszyn Roboczych Politechniki Warszawskiej ogłoszonego w dniu 8 lipca 2022 r.

Wynik konkursu na stanowisko asystenta w grupie pracowników badawczo-dydaktycznych w Zakładzie Biologii na Wydziale Instalacji Budowlanych, Hydrotechnik i Inżynierii Środowiska Politechniki Warszawskiej ogłoszonego w dniu 23 września 2022 r.

Wynik konkursu na stanowisko asystenta w Zakładzie Fizyki Układów Złożonych na Wydziale Fizyki Politechniki Warszawskiej ogłoszonego w dniu 9 sierpnia 2022 r.

Wynik konkursu na stanowisko adiunkta w Zakładzie Fizyki Jądrowej na Wydziale Fizyki Politechniki Warszawskiej ogłoszonego w dniu 13 lipca 2022 r.

Wynik konkursu na stanowisko asystenta w Zakładzie Optyki i Fotoniki na Wydziale Fizyki Politechniki Warszawskiej ogłoszonego w dniu 13 czerwca 2022 r.

Wytworzył(a): JM Rektor

Wprowadził(a) do BIP: Administrator Systemu BIP

w dniu: 13.12.2018 11:12

Zaktualizował(a): Anna Kmieć

w dniu: 29.09.2022 13:43