•  

BIP PW / Praca w Politechnice

Wyniki konkursów dla nauczycieli

Wynik konkursu na stanowisko profesora uczelni w grupie pracowników badawczo - dydaktycznych w Zakładzie Prawa Administracyjnego i Nauki o Politykach Publicznych na Wydziale Administracji i Nauk Społecznych Politechniki Warszawskiej ogłoszonego dnia 22 grudnia 2020 r.

Wynik konkursu na stanowisko profesora w grupie pracowników badawczo - dydaktycznych w Zakładzie Sterowania Instytutu Sterowania i Elektroniki Przemysłowej na Wydziale Elektrycznym Politechniki Warszawskiej ogłoszonego dnia 19 stycznia 2021 r.

Wynik konkursu na stanowisko asystenta w Zakładzie Silników Spalinowych w Instytucie Pojazdów i Maszyn Roboczych na Wydziale Samochodów i Maszyn Roboczych Politechniki Warszawskiej ogłoszonego dnia 10 grudnia 2020 r.

Wynik konkursu na stanowisko adiunkta w Katedrze Biotechnologii Środków Leczniczych i Kosmetyków na Wydziale Chemicznym Politechniki Warszawskiej ogłoszonego dnia 13 stycznia 2021 r.

Wynik konkursu na stanowisko adiunkta w Zakładzie Projektowania Architektoniczno-Urbanistycznego na Wydziale Architektury Politechniki Warszawskiej ogłoszonego dnia 4 stycznia 2021 r.

Wytworzył(a): JM Rektor

Wprowadził(a) do BIP: Administrator Systemu BIP

w dniu: 13.12.2018 11:12

Zaktualizował(a): Administrator Systemu BIP

w dniu: 13.12.2018 11:12