•  

BIP PW / Praca w Politechnice

Wyniki konkursów dla nauczycieli

Wyniki konkursu na stanowisko adiunkta w grupie pracowników badawczych w Zakładzie Filozofii i Etyki w Administracji na Wydziale Administracji i Nauk Społecznych Politechniki Warszawskiej ogłoszonego dnia 13 lipca 2020 r.

Wyniki konkursu na stanowisko adiunkta w grupie pracowników badawczych w Zakładzie Filozofii i Etyki w Administracji na Wydziale Administracji i Nauk Społecznych Politechniki Warszawskiej ogłoszonego dnia 13 lipca 2020 r.

Wyniki konkursu na stanowisko asystenta badawczo-dydaktycznego w Zakładzie Badań Strukturalnych na Wydziale Fizyki Politechniki Warszawskiej ogłoszonego dnia 19 czerwca 2020 r.

Wyniki konkursu na stanowisko adiunkta badawczo-dydaktycznego w Zakładzie Inżynierii Fotonicznej w Instytucie Mikromechaniki i Fotoniki na Wydziale Mechatroniki Politechniki Warszawskiej ogłoszonego dnia 17 czerwca 2020 r.

Wyniki konkursu na stanowisko asystenta badawczo-dydaktycznego w Zakładzie Inżynierii Fotonicznej w Instytucie Mikromechaniki i Fotoniki na Wydziale Mechatroniki Politechniki Warszawskiej ogłoszonego dnia 17 czerwca 2020 r.

Wyniki konkursu na stanowisko asystenta badawczo-dydaktycznego w Zakładzie Dziedzictwa Architektonicznego i Sztuki na Wydziale Architektury Politechniki Warszawskiej ogłoszonego dnia 6 sierpnia 2020 r.

Wyniki konkursu na stanowisko asystenta badawczo-dydaktycznego w Katedrze Projektowania Konstrukcji, Budownictwa i Infrastruktury Technicznej na Wydziale Architektury Politechniki Warszawskiej ogłoszonego dnia 6 sierpnia 2020 r.

Wyniki konkursu na stanowisko asystenta badawczo-dydaktycznego w Zakładzie Konstrukcji Maszyn i Inżynierii Biomedycznej na Wydziale Inżynierii Produkcji Politechniki Warszawskiej ogłoszonego dnia 21 lipca 2020 r.

Rozstrzygnięcie konkursu na stanowisko asystenta w grupie pracowników dydaktycznych w Zakładzie Sztucznej Inteligencji i Metod Obliczeniowych na Wydziale Matematyki i Nauk Informacyjnych Politechniki Warszawskiej, ogłoszonego dnia 5 czerwca 2020 r.

Rozstrzygnięcie konkursu na stanowisko profesora uczelni w Instytucie Organizacji Systemów Produkcyjnych na Wydziale Inżynierii Produkcji Politechniki Warszawskiej, ogłoszonego dnia 6 lipca 2020 r.

Wyniki konkursu na stanowisko asystenta w grupie pracowników dydaktycznych w Zakładzie Równań Różniczkowych Cząstkowych na Wydziale Matematyki i Nauk Informacyjnych Politechniki Warszawskiej ogłoszonego dnia 5 czerwca 2020 r.

Wyniki konkursu na stanowisko asystenta w grupie pracowników dydaktycznych w Zakładzie Analizy i Teorii Osobliwości na Wydziale Matematyki i Nauk Informacyjnych Politechniki Warszawskiej ogłoszonego dnia 5 czerwca 2020 r.

Wyniki konkursu na stanowisko adiunkta w grupie pracowników dydaktycznych w Zakładzie Algebry i Kombinatoryki na Wydziale Matematyki i Nauk Informacyjnych Politechniki Warszawskiej ogłoszonego dnia 5 czerwca 2020 r.

Wytworzył(a): JM Rektor

Wprowadził(a) do BIP: Administrator Systemu BIP

w dniu: 13.12.2018 11:12

Zaktualizował(a): Administrator Systemu BIP

w dniu: 13.12.2018 11:12