•  

BIP PW / Praca w Politechnice

Dla nie-nauczycieli

Politechnika Warszawska poszukuje osoby na stanowisko specjalisty ds. ochrony przeciwpożarowej w Inspektoracie Ochrony Przeciwpożarowej, w wymiarze pełnego etatu.

Politechnika Warszawska poszukuje osoby na stanowisko starszej woźnejw Dziale Administracyjno-Gospodarczym Wydziału Samochodów i Maszyn Roboczych, w wymiarze pełnego etatu.

Politechnika Warszawska poszukuje osoby na stanowisko robotnika wykwalifikowanego - malarza w wymiarze pełnego etatu w Dziale Administracyjno-Gospodarczym Wydziału Inżynierii Lądowej.

Politechnika Warszawska poszukuje osoby na stanowisko specjalisty ds. finansowych do Działu Finansowego w Instytucie Telekomunikacji Wydziału Elektroniki i Technik Informacyjnych.
W wymiarze pełnego etatu.

*Zaszeregowanie kandydatki/kandydata zależeć będzie od jej/jego kompetencji i doświadczenia.

Politechnika Warszawska poszukuje osoby na stanowisko referenta / samodzielnego referenta ds. finansowych do Działu Finansowo-Księgowego na Wydziale Matematyki i Nauk Informacyjnych, w wymiarze pełnego etatu.

Politechnika Warszawska poszukuje osoby na stanowisko kierownika Działu Innowacji i Rozwoju Centrum Zaawansowanych Materiałów i Technologii CEZAMAT, w wymiarze pełnego etatu.

Wytworzył(a): JM Rektor

Wprowadził(a) do BIP: Arkadiusz Borowski

w dniu: 19.11.2007 11:58

Zaktualizował(a): Joanna Kwiatkowska

w dniu: 05.12.2012 13:58