BIP PW / Praca w Politechnice / Dla nie-nauczycieli

Specjalista ds. finansowych - Wydział Elektryczny

Politechnika Warszawska poszukuje osoby na stanowisko specjalisty ds. finansowych.

Zakres obowiązków na stanowisku:

  • rozliczanie projektów zgodnie z umowami, przepisami, wytycznymi, zaleceniami i procedurami w zakresie funduszy UE, krajowych, międzynarodowych;
  • tworzenie i obsługa wniosków o płatność dla projektów dofinansowywanych z UE i z innych środków, opisywanie dokumentów księgowych związanych z wydatkami w projektach (wynagrodzenia, faktury, amortyzacje);
  • odpowiedzialność za prawidłowy i terminowy obieg dokumentów;
  • bieżąca analiza i weryfikacja danych finansowo-księgowych;
  • kontrola prawidłowości zapisów księgowych;
  • obsługa zawierania umów cywilno-prawnych;
  • obsługa systemu SAP w zakresie FI i HR;
  • współpraca z jednostkami organizacyjnymi uczelni.

 Wymagane stawiane kandydatom:

  • wykształcenie wyższe, preferowane kierunki: finanse, ekonomia;
  • minimum 5-letnie doświadczenie zawodowe na stanowisku związanym z księgowością i finansami;
  • umiejętność obsługi komputera i urządzeń biurowych;
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (Word, Excel, Power Point);
  • znajomość systemu SAP w zakresie FI i HR;
  • znajomość języka angielskiego (min. B2);
  • znajomość zasad rachunkowości i umiejętność interpretowania zapisów księgowych;
  • umiejętność interpretacji przepisów prawa i stosowania ich w praktyce;
  • umiejętność analitycznego myślenia i rozwiązywania problemów;
  • umiejętność pracy nad kilkoma zadaniami równocześnie i ustalania priorytetów;
  • bardzo dobra umiejętność organizacji pracy własnej, skrupulatność i terminowość;
  • umiejętność pracy z ludźmi (obsługa interesantów, praca w zespole);
  • mile widziana znajomość specyfiki szkolnictwa wyższego i struktury organizacyjnej PW.

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w wymiarze pełnego etatu;
  • możliwość udziału w szkoleniach ukierunkowanych na dalszy rozwój i podnoszenie kwalifikacji;
  • możliwość skorzystania z pakietu ubezpieczeń grupowych oraz oferty socjalnej skierowanej do pracowników PW.

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie dokumentów poprzez poniższy link: https://system.erecruiter.pl/FormTemplates/RecruitmentForm.aspx?WebID=3d9ad56784ad4f2fb7e4667df62f6c55    Termin składania ofert – 7 maja 2024 r.

Zastrzegamy sobie prawo do skontaktowania się jedynie z wybranymi osobami. Nadesłanych dokumentów nie zwracamy.

Wytworzył(a): Biuro Spraw Osobowych PW

w dniu: 24.04.2024

Wprowadził(a) do BIP: Redaktor SO BSO

w dniu: 24.04.2024 09:24

Zaktualizował(a): Redaktor SO BSO