BIP PW / Praca w Politechnice / Dla nie-nauczycieli

Robotnik gospodarczy - Wydział Inżynierii Chemicznej i Procesowej

Politechnika Warszawska poszukuje osoby na stanowisko robotnika gospodarczego.

Zakres obowiązków na stanowisku:

  • prace porządkowe (mycie maszyną podłóg, wywożenie odpadów do wskazanych pojemników, przewożenie mebli, urządzeń);
  • wywożenie we wskazane miejsce opakowań po substancjach chemicznych;
  • prace związane z terenem zielonym i infrastrukturą na zewnątrz (koszenie trawy, zbieranie liści, odśnieżanie, prace ogrodnicze);
  • prace konserwacyjne (drobne naprawy budowlane i instalacyjne, drobne prace rozbiórkowe);
  • obsługa szatni;
  • obsługa recepcji.

Wymagania stawiane kandydatom:

  • umiejętność wykonywania prac porządkowych i ogrodniczych;
  • umiejętność tzw. „złotej rączki”;
  • odpowiedzialność, samodzielność;
  • dobra organizacja i chęci do pracy;
  • mile widziane doświadczenie w technicznym utrzymaniu nieruchomości.

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy;
  • możliwość udziału w szkoleniach ukierunkowanych na dalszy rozwój i podnoszenie kwalifikacji;
  • możliwość skorzystania z pakietu ubezpieczeń grupowych oraz oferty socjalnej skierowanej do pracowników PW;
  • praca w firmie o ugruntowanej pozycji.

Zainteresowane osoby prosimy o aplikowanie poprzez poniższy link

https://system.erecruiter.pl/FormTemplates/RecruitmentForm.aspx?WebID=7f68db0ad34d46e397e7f0829c00e756 w terminie do  30 lipca 2024 r.

Zastrzegamy sobie prawo do skontaktowania się jedynie z wybranymi osobami. Nadesłanych dokumentów nie zwracamy.

Wytworzył(a): Biuro Spraw Osobowych PW

w dniu: 16.07.2024

Wprowadził(a) do BIP: Redaktor SO BSO

w dniu: 16.07.2024 09:51

Zaktualizował(a): Redaktor SO BSO