BIP PW / Praca w Politechnice / Dla nie-nauczycieli

Referent ds. administracyjnych - Dział Administracyjno Gospodarczy

Politechnika Warszawska poszukuje dwóch osób na stanowisko referenta ds. administracyjnych.

Zakres obowiązków na stanowisku:

  • rejestrowanie korespondencji wpływających oraz wychodzących z Uczelni w systemie elektronicznego obieg dokumentów tj. EZD;
  • przekazywanie korespondencji właściwym jednostkom organizacyjnym Uczelni z poziomu systemu EZD;
  • prowadzenie książki adresowej w systemie EZD;
  • prowadzenie składu chronologicznego  w systemie EZD;
  • uzupełnianie metadanych przesyłek w systemie EZD;
  • udostępnianie i rozpowszechnianie treści pism wewnętrznych w systemie EZD;
  • dbanie o prawidłowy obieg dokumentów i korespondencji;
  • sprawdzanie prawidłowości zaadresowania oraz stanu opakowania przesyłek wpływających;
  • współpraca z innymi jednostkami Uczelni w zakresie sprawnego obiegu dokumentów;
  • obsługa skrzyni e-mail;
  • udzielanie informacji telefonicznej jednostkom organizacyjnym Uczelni oraz osobom i instytucjom spoza PW w zakresie objętym informatorami wydawanymi przez PW.

Wymagania stawiane kandydatom:

  • wykształcenie co najmniej średnie;
  • znajomość aktualnych przepisów w zakresie powierzonych zadań;
  • umiejętność identyfikowania i rozwiązywania problemów;
  • praktyczna znajomość pakietu MS Office, Outlook, Internetu;
  • umiejętność obsługi urządzeń biurowych;
  • umiejętność organizowania pracy własnej;
  • umiejętność współpracy z zespołem pracowników oraz z innymi jednostkami organizacyjnymi Uczelni;
  • umiejętność analitycznego myślenia;
  • umiejętność podejmowania właściwych decyzji;
  • umiejętność wyszukiwania informacji z dostępnych źródeł oraz wdrażania innowacji i ulepszeń.

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy;
  • możliwość udziału w szkoleniach ukierunkowanych na dalszy rozwój i podnoszenie kwalifikacji;
  • możliwość skorzystania z pakietu ubezpieczeń grupowych oraz oferty socjalnej skierowanej do pracowników PW.

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie aplikowanie przez poniższy link:

https://system.erecruiter.pl/FormTemplates/RecruitmentForm.aspx?WebID=b112dddaa85b4614817a742d001405de w terminie do 04 lipca 2024 r.

Zastrzegamy sobie prawo do skontaktowania się jedynie z wybranymi osobami. Nadesłanych dokumentów nie zwracamy.

Wytworzył(a): Biuro Spraw Osobowych PW

w dniu: 19.06.2024

Wprowadził(a) do BIP: Redaktor SO BSO

w dniu: 19.06.2024 11:56

Zaktualizował(a): Redaktor SO BSO

w dniu: 19.06.2024 12:01