BIP PW / Praca w Politechnice / Dla nie-nauczycieli

Starszy referent / Specjalista ds. administracyjnych - Wydział Elektroniki i Technik Informacyjnych

Politechnika Warszawska poszukuje osoby na stanowisko starszego referenta/specjalisty ds. administracyjnych.

Zakres obowiązków na stanowisku:

  • prowadzenie kalendarza Dziekana;
  • przyjmowanie i obsługa gości;
  • obsługa poczty przychodzącej i wychodzącej (przesyłki pocztowe i kurierskie) w postaci papierowej oraz w systemie Elektronicznego Zarządzania Dokumentacją (zapewniamy szkolenie);
  • rejestrowanie faktur, umów oraz innych dokumentów administracyjnych;
  • przygotowywanie, redagowanie oraz koordynowanie obiegu dokumentacji oraz jej archiwizacja;
  • obsługa połączeń telefonicznych oraz wiadomości e-mail (reagowanie na bieżące zapytania);
  • organizacja spotkań;
  • odpowiedzialność za wyposażenie sali konferencyjnej oraz obsługa zaplanowanych w niej spotkań;
  • współpraca z innymi jednostkami organizacyjnymi PW;
  • zaopatrzenie Biura Dziekana w materiały biurowe, spożywcze, apteczka, środki czystości etc.;
  • dbałość o wygląd i czystość Biura Dziekana;
  • wsparcie administracyjne pracowników.

Wymagania stawiane kandydatom:

  • wykształcenie średnie lub wyższe;
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku;
  • znajomość języka angielskiego w stopniu co najmniej komunikatywnym;
  • dobra znajomość pakietu MS Office oraz umiejętność obsługi urządzeń biurowych;
  • wysoka kultura osobista;
  • komunikatywność oraz zdolność do budowania dobrych relacji;
  • dokładność, samodzielność oraz bardzo dobra organizacja pracy.

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy;
  • możliwość udziału w szkoleniach ukierunkowanych na dalszy rozwój i podnoszenie kwalifikacji;
  • możliwość skorzystania z pakietu ubezpieczeń grupowych oraz oferty socjalnej skierowanej do pracowników PW.

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie aplikowanie przez poniższy link:

https://system.erecruiter.pl/FormTemplates/RecruitmentForm.aspx?WebID=25cfaac6d39549ab9b7b55334afda548 w terminie do 31 sierpnia 2024 r.

Zastrzegamy sobie prawo do skontaktowania się jedynie z wybranymi osobami. Nadesłanych dokumentów nie zwracamy. Zastrzegamy sobie możliwość rezygnacji z wyboru kandydata.

Wytworzył(a): Biuro Spraw Osobowych PW

w dniu: 19.08.2024

Wprowadził(a) do BIP: Redaktor SO BSO

w dniu: 19.08.2024 13:55

Zaktualizował(a): Redaktor SO BSO