BIP PW / Praca w Politechnice / Dla nie-nauczycieli

Starszy informatyk - Wydział Elektroniki i Technik Informacyjnych

Politechnika Warszawska poszukuje dwóch osób na stanowiska starszego informatyka do realizacji projektu pt. „Krajowe laboratorium sieci i usług 5G wraz z otoczeniem”.

Zakres obowiązków na stanowisku:

  • wybór i analiza algorytmów sztucznej inteligencji pod kątem bezpieczeństwa;
  • wsparcie projektowania i implementacji algorytmów sztucznej inteligencji, oraz analizy skuteczności różnych klas algorytmów;
  • wsparcie projektowania, implementacji i testowania środowiska do badań nad bezpieczeństwem systemów typu programowalnej platformy sztucznej inteligencji do monitorowania wskaźników jakościowych pracy sieci 5g;
  • tworzenie i utrzymywanie dokumentacji technicznej;
  • udział w spotkaniach grupy roboczej w projekcie.

 Wymagania stawiane kandydatom:

  • preferowany inżynier/absolwent lub student kierunku cyberbezpieczeństwo, informatyka, telekomunikacja lub kierunku pokrewnym;
  • znajomość zagadnień związanych z bezpieczeństwem sieci Internet (złośliwe oprogramowanie, mechanizmy ataków i obrony, ze szczególnym uwzględnieniem modeli APT);
  • znajomość wybranego języka oprogramowania (w szczególności C/C++/C#);
  • znajomość co najmniej jednego języka skryptowego np. Python, Bash;
  • znajomość obsługi systemu Linux;
  • biegła znajomość języka polskiego i dobra znajomość języka angielskiego;
  • umiejętność pracy w zespole, systematyczność, odpowiedzialność, rzetelność, dokładność, dyspozycyjność.

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na czas określony,  w wymiarze pełnego etatu;
  • możliwość skorzystania z pakietu ubezpieczeń grupowych oraz oferty socjalnej skierowanej do pracowników PW.

Zainteresowane osoby prosimy o aplikowanie przez link

https://system.erecruiter.pl/FormTemplates/RecruitmentForm.aspx?WebID=22d80ea4e01b4311b58731fbac71c92f   w terminie do 25 października 2024 r.

Zastrzegamy sobie prawo do skontaktowania się jedynie z wybranymi osobami. Nadesłanych dokumentów nie zwracamy.  Zastrzegamy sobie możliwość nie dokonania wyboru kandydata.

Wytworzył(a): Biuro Spraw Osobowych PW

w dniu: 17.10.2024

Wprowadził(a) do BIP: Redaktor SO BSO

w dniu: 17.10.2024 15:33

Zaktualizował(a): Redaktor SO BSO