BIP PW / Praca w Politechnice / Dla nie-nauczycieli

Specjalista/starszy specjalista ds. analiz i wizualizacji danych

SPECJALISTA/ STARSZY SPECJALISTA DS. ANALIZ I WIZUALIZACJI DANYCH
ZESPÓŁ ds. NAUKI

*Zaszeregowanie kandydatki/kandydata zależeć będzie od jej/jego kompetencji i doświadczenia.

Zakres obowiązków na stanowisku:

  • gromadzenie i przetwarzanie danych głównie z obszaru jakości działalności naukowej oraz procesów związanych z nadaniem stopnia naukowego;
  • analiza danych, trendów, identyfikacja powiązań i wzajemnych korelacji;
  • interpretacja wyników dotyczących przeprowadzonych analiz;
  • wizualizacja graficzna analizowanych danych;
  • proponowanie, testowanie i wdrażanie nowych rozwiązań mających na celu usprawnienie procesu raportowania;
  • współpraca z radami naukowymi dyscyplin oraz innymi jednostkami uczelni w zakresie gromadzenia danych.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe;
  • minimum 3-letni staż pracy;
  • bardzo dobra znajomość narzędzi Microsoft, w szczególności programu Excel, PowerPoint;
  • umiejętność analitycznego myślenia i wnioskowania;
  • samodzielność, inicjatywa oraz umiejętność pracy w zespole;
  • komunikatywność, nastawienie na współpracę i rozwiązywanie problemów.

Mile widziane:

  • doświadczenie w analizie i wizualizacji danych (znajomość Power BI będzie dodatkowym atutem);
  • doświadczenie w pracy na uczelni wyższej w obszarze jakości działalności naukowej.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w wymiarze pełnego etatu;
  • możliwość udziału w szkoleniach ukierunkowanych na dalszy rozwój i podnoszenie kwalifikacji;
  • możliwość skorzystania z pakietu ubezpieczeń grupowych oraz oferty socjalnej skierowanej
    do pracowników PW;
  • przyjazną atmosferę w pracy i wsparcie merytoryczne w obszarze związanym z analizą danych,
  • niezależność i samodzielne realizowanie ambitnych wyzwań,
  • możliwość skorzystania z pakietu ubezpieczeń grupowych oraz oferty socjalnej skierowanej do pracowników uczelni.

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie dokumentów poprzez poniższy link: https://system.erecruiter.pl/FormTemplates/RecruitmentForm.aspx?WebID=fe44483f9eb34fc8984cff107655bc53

w terminie do dnia 7 października 2024 r.

Zastrzegamy sobie prawo do skontaktowania się jedynie z wybranymi osobami. Nadesłanych dokumentów nie zwracamy.

Wytworzył(a): Biuro Spraw Osobowych PW

w dniu: 16.09.2024

Wprowadził(a) do BIP: Redaktor SO BSO

w dniu: 16.09.2024 12:28

Zaktualizował(a): Redaktor SO BSO