BIP PW / Praca w Politechnice / Dla nie-nauczycieli

Specjalista ds. obsługi projektu europejskiego - Wydział Instalacji Budowlanych, Hydrotechniki i Inżynierii Środowiska

Politechnika Warszawska poszukuje osoby na stanowisko specjalisty ds. obsługi projektu europejskiego w wymiarze 0.75 etatu.

Zakres obowiązków na stanowisku:

  • przygotowywanie i składanie wniosków o płatność, sprawozdań, zestawień, raportów itp. od strony administracyjnej, prowadzenie korespondencji i redagowanie dokumentów, kontrola nad dokumentacją projektu;
  • przygotowanie dokumentacji niezbędnej do prawidłowej realizacji projektu (pełnomocnictwa, pisma, umowy, aneksy itp.);
  • wsparcie przy zatrudnianiu pracowników do projektu (w tym zagranicznych), ustalanie wynagrodzeń, form zatrudnienia;
  • wsparcie przy przygotowywaniu dokumentacji niezbędnej do wykonywania zakupów, w tym w procedurze zamówień publicznych;
  • organizacja spotkań członków konsorcjum, stała współpraca z członkami konsorcjum w celu zebrania niezbędnych dokumentów do projektu;
  • regularne monitorowanie postępów realizacji projektu;
  • doradztwo członkom konsorcjum w zakresie kwestii administracyjnych projektu;
  • obsługa systemów związanych z wnioskowaniem, realizacją i sprawozdawczością projektową (systemy monitorowania realizacji projektów, Baza Wiedzy PW i inne);
  • prowadzenie archiwizacji dokumentacji projektu zgodnie z przepisami wewnętrznymi i wymaganiami projektu;
  • przygotowywanie, monitorowanie ścieżki podpisywania dokumentów (pilnowanie dotrzymywania terminów
    i współpraca z jednostkami PW);
  • monitorowanie wskaźników i ryzyk projektowych;
  • wsparcie w kontrolach i audytach związanych z realizacją działań projektowych;
  • monitorowanie i sprawozdawanie wskaźników trwałości projektu;
  • współpraca z innymi działami wewnątrz PW;
  • utrzymywanie kontaktu z instytucją finansującą (Komisja Europejska) we wszystkich sprawach dotyczących rozliczeniowo-finansowej strony realizacji projektu;
  • prowadzenie działań komunikacyjnych projektu;
  • śledzenie zmian w przepisach dotyczących realizowane go projektu;
  • kontakt i obsługa klienta w zakresie realizacji umowy o przeprowadzenie szkoleń;
  • wykonywanie innych prac zleconych doraźnie przez przełożonego, związanych z zadaniami projektu.

Wymagane stawiane kandydatom:

  • wykształcenie wyższe;
  • minimum 3-letnie doświadczenie zawodowe udokumentowane świadectwami pracy;
  • mile widziane doświadczenie w realizacji i wspomaganiu realizacji projektów badawczych/rozwojowych, w tym projektów w ramach programów Horizon 2020 lub Horizon Europe;
  • biegła znajomość języka angielskiego (C1);
  • bardzo dobra umiejętność obsługi komputera, przede wszystkim pakietu MS Office (Word, Excel, PowerPoint);
  • umiejętność organizacji pracy własnej;
  • umiejętność pracy pod presją czasu;
  • komunikatywność, sumienność, dokładność i odpowiedzialność w działaniu;
  • umiejętność rozwiązywania problemów.

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w wymiarze 0,75 etatu;
  • możliwość udziału w szkoleniach ukierunkowanych na dalszy rozwój i podnoszenie kwalifikacji;
  • możliwość skorzystania z pakietu ubezpieczeń grupowych oraz oferty socjalnej skierowanej do pracowników PW;
  • pracę w samym centrum Warszawy (bliskość metra, linii tramwajowych i autobusowych).

Wymagane dokumenty:

  • życiorys (CV);
  • odpis dyplomu ukończenia studiów oraz inne stosowne zaświadczenia (świadectwa, dyplomy) potwierdzające posiadane kwalifikacje.

Zainteresowane osoby prosimy o aplikowania przez link:

w terminie do 30 czerwca 2024 r.

Zastrzegamy sobie prawo do skontaktowania się jedynie z wybranymi osobami. Nadesłanych dokumentów nie zwracamy.

Wytworzył(a): Biuro Spraw Osobowych PW

w dniu: 06.06.2024

Wprowadził(a) do BIP: Redaktor SO BSO

w dniu: 29.05.2024 11:57

Zaktualizował(a): Redaktor SO BSO

w dniu: 06.06.2024 12:56