BIP PW / Praca w Politechnice / Dla nie-nauczycieli

Specjalista ds. finansowych - Wydział Instalacji Budowlanych, Hydrotechniki i Inżynierii Środowiska

Politechnika Warszawska poszukuje osoby na stanowisko specjalisty ds. finansowych.

Zakres obowiązków na stanowisku:

  • wstępna kontrola otrzymanych dokumentów księgowych;
  • przygotowanie dokumentów do Kwestury, Działu Płac, Działu Ewidencji Majątku;
  • pomoc w przygotowaniu planu rzeczowo-finansowego;
  • pomoc przy sporządzaniu sprawozdań m.in. PNT-01;
  • prowadzenie dokumentacji i rozliczanie projektów, prac umownych oraz pozostałych działalności prowadzonych na wydziale;
  • prowadzenie korespondencji wewnętrznej i zewnętrznej związanej z realizacją i rozliczaniem projektów;
  • monitorowanie, analizowanie realizacji budżetu projektów i poprawności wydatkowanych pieniędzy zgodnie z wnioskiem projektowym we współpracy z kierownikami projektów;
  • weryfikowanie i potwierdzanie kwalifikowalności wydatków oraz dostępności środków w budżecie projektu;
  • sporządzanie raportów i sprawozdań finansowanych z projektów;
  • przygotowanie dokumentów stanowiących podstawę wypłat wynagrodzeń, a w szczególności rejestrowanie umów cywilnoprawnych i rachunków w systemie SAP;
  • systematyczna weryfikacja w systemie SAP wszystkich kosztów poniesionych przez wydział;
  • systematyczne archiwizowanie dokumentów;
  • prowadzenie spraw administracyjno-biurowych;
  • wykonywanie innych prac będących w zakresie obowiązków zleconych przez władze wydziału oraz pełnomocnika kwestora.

Wymagane stawiane kandydatom:

  • wykształcenie wyższe;
  • minimum 3-letni staż pracy;
  • dobra znajomość obsługi komputera w zakresie systemu operacyjnego Microsoft oraz pakietu MS Office, strony internetowej, otwartość na poznawanie nowych narzędzi;
  • znajomość obsługi urządzeń biurowych;
  • umiejętność analizy dokumentów księgowych;
  • umiejętność analitycznego myślenia i redagowania dokumentów;
  • umiejętność pracy w zespole, komunikatywność i dobra organizacja pracy własnej;
  • wysoka kultura osobista, sumienność, punktualność;
  • mile widziana znajomość programu SAP HR, SAP FI;
  • znajomość zasad dotyczących finansowania, rozliczania i kwalifikowalności wydatków w grantach finansowych ze źródeł zewnętrznych;
  • znajomość ustawy o rachunkowości oraz przepisów VAT;
  • mile widziane doświadczenie w pracy na uczelni wyższej.

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na czas zastępstwa w pełnym wymiarze czasu pracy;
  • możliwość udziału w szkoleniach ukierunkowanych na dalszy rozwój i podnoszenie kwalifikacji;
  • możliwość skorzystania z pakietu ubezpieczeń grupowych oraz oferty socjalnej skierowanej do pracowników PW.

Zainteresowane osoby prosimy o aplikowania przez link:

https://system.erecruiter.pl/FormTemplates/RecruitmentForm.aspx?WebID=26b17e69413e4bcb88db26f7d0267c9a  w terminie do 7 maja 2024 r.

Zastrzegamy sobie prawo do skontaktowania się jedynie z wybranymi osobami. Nadesłanych dokumentów nie zwracamy.

Wytworzył(a): Biuro Spraw Osobowych PW

w dniu: 23.04.2024

Wprowadził(a) do BIP: Redaktor SO BSO

w dniu: 23.04.2024 13:27

Zaktualizował(a): Redaktor SO BSO