BIP PW / Praca w Politechnice / Dla nie-nauczycieli

Specjalista ds. administracyjnych - Wydział Elektryczny

Politechnika Warszawska poszukuje osoby na stanowisko specjalisty ds. administracyjnych.

Zakres obowiązków na stanowisku:

  • zarządzanie dokumentacją związaną z procesem zatrudnienia: przyjmowanie, weryfikacja i archiwizacja dokumentów związanych z nowymi zatrudnieniami oraz przedłużaniem istniejących umów;
  • monitorowanie terminów zatrudnienia: kontrola terminów wygasania umów o pracę oraz przygotowywanie niezbędnych dokumentów i wniosków dotyczących przedłużenia zatrudnienia;
  • wykonywanie czynności kancelaryjnych w systemie tradycyjnym oraz w systemie Elektronicznego Zarządzania Dokumentami;
  • uzupełnianie danych w Bazie Wiedzy PW;
  • prowadzenie korespondencji przychodzącej i wychodzącej;
  • przygotowywanie projektów odpowiedzi na pisma;
  • współpraca z innymi jednostkami PW;
  • obsługa interesantów;
  • obsługa zamówień artykułów biurowych i spożywczych;
  • obsługa systemu SAP w zakresie modułu czasu pracy;
  • wykonywanie innych zadań zleconych, związanych z zadaniami jednostki.

Wymagane stawiane kandydatom:

  • wykształcenie wyższe;
  • minimum 3-letnie doświadczenie w administracji biurowej;
  • umiejętność obsługi komputera i urządzeń biurowych;
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (Word, Excel, Power Point);
  • znajomość systemu SAP w zakresie modułu czasu pracy;
  • znajomość języka angielskiego (min. B2);
  • bardzo dobra umiejętność organizacji pracy własnej, skrupulatność i terminowość;
  • komunikatywność, wysoki poziom empatii oraz kultury osobistej, cierpliwość;
  • umiejętność pracy  z ludźmi (obsługa interesantów);
  • zaangażowanie w realizację powierzonych zadań;
  • mile widziana znajomość specyfiki szkolnictwa wyższego i struktury organizacyjnej PW;
  • mile widziana podstawowa umiejętność obsługi systemu SAP w zakresie modułu czasu pracy;
  • mile widziana znajomość prawa pracy.

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na czas zastępstwa w wymiarze pełnego etatu;
  • możliwość udziału w szkoleniach ukierunkowanych na dalszy rozwój i podnoszenie kwalifikacji;
  • możliwość skorzystania z pakietu ubezpieczeń grupowych oraz oferty socjalnej skierowanej do pracowników PW.

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie dokumentów poprzez poniższy link: https://system.erecruiter.pl/FormTemplates/RecruitmentForm.aspx?WebID=be053d1d659b4bebbb548ed7a7d79677  Termin składania ofert – 7 maja 2024 r.

Zastrzegamy sobie prawo do skontaktowania się jedynie z wybranymi osobami. Nadesłanych dokumentów nie zwracamy.

Wytworzył(a): Biuro Spraw Osobowych PW

w dniu: 24.04.2024

Wprowadził(a) do BIP: Redaktor SO BSO

w dniu: 24.04.2024 09:21

Zaktualizował(a): Redaktor SO BSO

w dniu: 25.04.2024 15:01