BIP PW / Praca w Politechnice / Dla nie-nauczycieli

Samodzielny referent / specjalista ds. zamówień publicznych - Wydział Mechatroniki

Politechnika Warszawska poszukuje osoby na stanowisko samodzielnego referenta / specjalisty ds. zamówień publicznych w Dziale Administracyjno-Finansowym na Wydziale Mechatroniki.

Zaszeregowanie kandydatki/kandydata zależeć będzie od jej/jego kompetencji i doświadczenia.

Zakres obowiązków na stanowisku:

  • zapewnienie zgodności wyboru procedury zamówień publicznych z przepisami obowiązującego prawa krajowego i uczelnianego;
  • pomoc w przygotowaniu projektów umów w zakresie formalno-prawnym;
  • wykonywanie obowiązków informacyjnych określonych w ustawie Prawo zamówień publicznych i w przepisach wewnętrznych Uczelni;
  • pomoc w bieżących działaniach administracyjnych z zakresu ustawy Prawo zamówień publicznych, w ramach realizowanych przez Wydział umów i dokonywanych zakupów;
  • przygotowywanie i przeprowadzanie postępowań o udzielenie zamówienia publicznego;
  • pełnienie funkcji sekretarza komisji przetargowej w postępowaniach o udzielenie zamówienia publicznego;
  • nadzorowanie prawidłowego obiegu dokumentacji przetargowej;
  • kontakt z jednostkami organizacyjnymi Wydziału w ramach prowadzonych zakupów i zamówień publicznych oraz współpraca z pełnomocnikiem kwestora i kierownikiem obiektu;
  • archiwizacja prowadzonych postępowań;
  • sporządzanie niezbędnych zestawień i raportów;
  • wykonywanie innych prac zleconych przez przełożonego i pełnomocnika dziekana ds. zamówień publicznych.

Wymagania stawiane kandydatom:

  • wykształcenie wyższe;
  • minimum 3-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku;
  • znajomość ustawy Prawo zamówień publicznych i aktów wykonawczych;
  • znajomość procedur przetargowych wynikających z ustawy Pzp;
  • ogólna znajomość ustawy dotyczącej finansów publicznych;
  • znajomość pakietu MS Office (w szczególności Excel, Word);
  • umiejętność pracy w zespole;
  • wysoka kultura osobista;
  • dokładność, sumienność, cierpliwość;
  • zaangażowanie, odpowiedzialność.

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy;
  • możliwość udziału w szkoleniach ukierunkowanych na dalszy rozwój i podnoszenie kwalifikacji;
  • możliwość skorzystania z pakietu ubezpieczeń grupowych oraz oferty socjalnej skierowanej do pracowników PW.

Zainteresowane osoby prosimy o aplikowanie poprzez link:

https://system.erecruiter.pl/FormTemplates/RecruitmentForm.aspx?WebID=082cff7a9c8e402094c0e40675619f22   w terminie do 3 września 2024 r.

Zastrzegamy sobie prawo do skontaktowania się jedynie z wybranymi osobami. Nadesłanych dokumentów nie zwracamy.

Wytworzył(a): Biuro Spraw Osobowych PW

w dniu: 20.08.2024

Wprowadził(a) do BIP: Redaktor SO BSO

w dniu: 20.08.2024 14:10

Zaktualizował(a): Redaktor SO BSO