BIP PW / Praca w Politechnice / Dla nie-nauczycieli

Samodzielny referent / specjalista ds. płac - Dział Płac

Politechnika Warszawska poszukuje osoby na stanowisko samodzielnego referenta / specjalisty ds. płac*.

 *Zaszeregowanie kandydatki/kandydata zależeć będzie od jej/jego kompetencji i doświadczenia.

Zakres obowiązków na stanowisku:

  • sporządzanie list wynagrodzeń, prowadzenie kart płacowych i zasiłkowych;
  • rejestrowanie danych dotyczących umów cywilnoprawnych i stypendiów;
  • sporządzanie informacji PIT i innych zaświadczeń w tym do ZUS.

Wymagane stawiane kandydatom:

  • wykształcenie średnie lub wyższe, preferowane ekonomiczne;
  • minimum 3 letni staż pracy na podobnym stanowisku;
  • doświadczenie w prowadzeniu spraw płacowych dla minimum 100 osób – naliczanie wynagrodzeń, sporządzanie list płac w tym dla pracowników godzinowo płatnych oraz osób zatrudnionych na podstawie umowy zlecenia, umów o dzieło;
  • bardzo dobra znajomość aktualnych przepisów dotyczących: prawa pracy, ubezpieczeń społecznych i zdrowotnych, podatku dochodowego od osób fizycznych;
  • znajomość przepisów dotyczących umów cywilnoprawnych;
  • praktyczna znajomość pakietu MS Office (Word, Excel);
  • praktyczna znajomość programu PŁATNIK;
  • odpowiedzialność, samodzielność, wysoka kultura osobista, życzliwe usposobienie;
  • umiejętność współpracy z zespołem, chęć doskonalenia zawodowego w tym samokształcenia (śledzenie zmian w przepisach prawnych dotyczących zakresu wykonywanych obowiązków).

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy;
  • możliwość udziału w szkoleniach ukierunkowanych na dalszy rozwój i podnoszenie kwalifikacji;
  • możliwość skorzystania z pakietu ubezpieczeń grupowych oraz oferty socjalnej skierowanej do pracowników PW.

Zainteresowane osoby prosimy o aplikowanie poprzez poniższy link: https://system.erecruiter.pl/FormTemplates/RecruitmentForm.aspx?WebID=b47df5ab569c4cec8faa474a17cc10cf    w terminie do 30 września 2024 r.

Zastrzegamy sobie prawo do skontaktowania się jedynie z wybranymi osobami. Nadesłanych dokumentów nie zwracamy.

Wytworzył(a): Biuro Spraw Osobowych PW

w dniu: 29.08.2024

Wprowadził(a) do BIP: Redaktor SO BSO

w dniu: 28.08.2024 15:06

Zaktualizował(a): Redaktor SO BSO

w dniu: 28.08.2024 15:17