BIP PW / Praca w Politechnice / Dla nie-nauczycieli

Samodzielny referent / specjalista ds. finansowych - Wydział Mechatroniki

Politechnika Warszawska poszukuje osoby na stanowisko samodzielnego referenta / specjalisty ds. finansowych do Działu Administracyjno-Finansowego na Wydziale Mechatroniki.

Zaszeregowanie kandydatki/kandydata zależeć będzie od jej/jego kompetencji i doświadczenia.

Zakres obowiązków na stanowisku:

  • obsługa dokumentów księgowych, w tym weryfikacja z zamówieniami publicznymi oraz zawartymi umowami z wykonawcami usług;
  • sprawozdawczość finansowa;
  • rozliczanie delegacji krajowych i zagranicznych;
  • wystawienie faktur i not wewnętrznych;
  • prowadzenie dokumentacji i rozliczanie projektów, prac umownych oraz pozostałych działalności prowadzonych na wydziale / w instytutach;
  • przygotowanie dokumentów stanowiących podstawę wypłat wynagrodzeń, w szczególności rejestrowanie umów cywilno-prawnych i rachunków w systemie SAP.

Wymagania stawiane kandydatom:

  • wykształcenie wyższe kierunkowe (rachunkowość, ekonomia, finanse) lub ukończony kurs księgowości / studia podyplomowe z zakresu rachunkowości/finansów (przy wykształceniu wyższym niekierunkowym);
  • minimum 3-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku;
  • dobra znajomość obsługi komputera w zakresie systemu operacyjnego Microsoft oraz pakietu MS Office, otwartość na poznawanie nowych narzędzi;
  • umiejętność obsługi systemu SAP;
  • umiejętność analizy dokumentów księgowych;
  • umiejętność analitycznego myślenia i redagowania dokumentów;
  • znajomość języka angielskiego w stopniu co najmniej podstawowym;
  • umiejętność pracy w  zespole, komunikatywność i dobra organizacja pracy własnej;
  • umiejętność pracy w sytuacjach stresowych (pod presja czasu);
  • mile widziana znajomość systemów USOS i EZD;
  • mile widziane doświadczenie w pracy na publicznej uczelni wyższej;
  • mile widziane: znajomość zasad podlegania ubezpieczeniom społecznym (w szczególności umowy zlecenia oraz o dzieło), znajomość ustawy o rachunkowości oraz przepisów VAT.

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy;
  • możliwość udziału w szkoleniach ukierunkowanych na dalszy rozwój i podnoszenie kwalifikacji;
  • możliwość skorzystania z pakietu ubezpieczeń grupowych oraz oferty socjalnej skierowanej do pracowników PW.

Zainteresowane osoby prosimy o aplikowanie poprzez link:

https://system.erecruiter.pl/FormTemplates/RecruitmentForm.aspx?WebID=785a1b466489430d93d90f3c476bc725  w terminie do 3 września 2024 r.

Zastrzegamy sobie prawo do skontaktowania się jedynie z wybranymi osobami. Nadesłanych dokumentów nie zwracamy.

Wytworzył(a): Biuro Spraw Osobowych PW

w dniu: 20.08.2024

Wprowadził(a) do BIP: Redaktor SO BSO

w dniu: 20.08.2024 13:19

Zaktualizował(a): Redaktor SO BSO

w dniu: 20.08.2024 14:24