BIP PW / Praca w Politechnice / Dla nie-nauczycieli

Samodzielny referent ds. inwentaryzacji - Dział Inwentaryzacji

Politechnika Warszawska poszukuje osoby na stanowisko samodzielnego referenta ds. inwentaryzacji.

Zakres obowiązków na stanowisku:

  • wykonywanie czynności związanych z rozliczaniem inwentaryzacji;
  • dokumentowanie przebiegu inwentaryzacji;
  • realizacja spisów z natury;
  • analiza wyników przeprowadzanych inwentaryzacji;
  • wyjaśnienie różnic inwentaryzacyjnych;
  • współpraca z jednostkami organizacyjnymi uczelni w zakresie zadań działu;
  • odpowiadania za prawidłowe i terminowe przeprowadzanie inwentaryzacji;
  • prawidłowe gromadzenie, przechowywanie i przekazywanie dokumentacji do archiwum.

Wymagane stawiane kandydatom:

  • preferowane wykształcenie wyższe;
  • znajomość języka angielskiego;
  • znajomość obsługi komputera (Word, Excel);
  • znajomość podstaw księgowości;
  • zdolność analitycznego myślenia;
  • umiejętność organizacji pracy i ustalania priorytetów, skrupulatność, sumienność i terminowość;
  • dyspozycyjność, gotowość do wyjazdów służbowych;
  • komunikatywność, umiejętność pracy w zespole i współpracy z innymi jednostkami;
  • chęć samokształcenia i doskonalenia zawodowego;
  • mile widziane doświadczenie w pracy w administracji;
  • mile widziana znajomość programu SAP.

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w wymiarze pełnego etatu;
  • możliwość udziału w szkoleniach ukierunkowanych na dalszy rozwój i podnoszenie kwalifikacji;
  • możliwość skorzystania z pakietu ubezpieczeń grupowych oraz oferty socjalnej skierowanej do pracowników PW.

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie dokumentów poprzez poniższy link: https://system.erecruiter.pl/FormTemplates/RecruitmentForm.aspx?WebID=f5e3da0aa37b4e28a618f2b3c4132b3b  Termin składania ofert – 9 maja 2024 r.

Zastrzegamy sobie prawo do skontaktowania się jedynie z wybranymi osobami. Nadesłanych dokumentów nie zwracamy.

Wytworzył(a): Biuro Spraw Osobowych PW

w dniu: 24.04.2024

Wprowadził(a) do BIP: Redaktor SO BSO

w dniu: 24.04.2024 15:16

Zaktualizował(a): Redaktor SO BSO