BIP PW / Praca w Politechnice / Dla nie-nauczycieli

Referent / Starszy referent ds. administracyjnych - Centrum Zaawansowanych Materiałów i Technologii CEZAMAT

Politechnika Warszawska poszukuje osoby na stanowisko referenta/ starszego referenta ds. administracyjnych*.

*Zaszeregowanie kandydatki/kandydata zależeć będzie od jej/jego kompetencji i doświadczenia.

Zakres obowiązków na stanowisku:

  • obsługa recepcji;
  • ewidencja osób wchodzących i wychodzących;
  • wydawanie kluczy do pomieszczeń biurowych;
  • obsługa poczty elektronicznej oraz połączeń przychodzących i wychodzących;
  • przyjmowanie i wysyłanie poczty oraz przesyłek kurierskich;
  • rezerwacja sal konferencyjnych;
  • zapewnienie właściwego obiegu dokumentów;
  • współpraca ze wszystkimi działami;
  • budowanie profesjonalnego i pozytywnego wizerunku jednostki;
  • przygotowywanie ofert najmu pomieszczeń;
  • obsługa kancelaryjna systemu EZD.

Wymagania stawiane kandydatom:

  • wykształcenie średnie;
  • minimum 2-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku;
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie;
  • bardzo dobra, praktyczna znajomość pakietu MS Office;
  • doświadczenie w pracy w systemie EZD (obsługa kancelaryjna);
  • wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne i organizacyjne;
  • samodzielność, asertywność, zdecydowanie;
  • komunikatywność, otwartość, wysoki poziom kultury osobistej;
  • zaangażowanie w wykonywaną pracę.

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy;
  • możliwość udziału w szkoleniach ukierunkowanych na dalszy rozwój i podnoszenie kwalifikacji;
  • możliwość skorzystania z pakietu ubezpieczeń grupowych oraz oferty socjalnej skierowanej do pracowników PW
  • pracę w nowym budynku, wypełnionym nowoczesnymi technologiami.

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie aplikowanie przez poniższy link:

https://system.erecruiter.pl/FormTemplates/RecruitmentForm.aspx?WebID=018bfcb7bf124060a7e797c2eecfc0e1 w terminie do 3 września 2024 r.

Zastrzegamy sobie prawo do skontaktowania się jedynie z wybranymi osobami. Nadesłanych dokumentów nie zwracamy.

Wytworzył(a): Biuro Spraw Osobowych PW

w dniu: 20.08.2024

Wprowadził(a) do BIP: Redaktor SO BSO

w dniu: 20.08.2024 13:19

Zaktualizował(a): Redaktor SO BSO