BIP PW / Praca w Politechnice / Dla nie-nauczycieli

Młodszy bibliotekarz / Bibliotekarz - Biblioteka Główna

Politechnika Warszawska poszukuje osoby na stanowisko młodszy bibliotekarz/bibliotekarz. *. Umowa na czas zastępstwa.

*Zaszeregowanie kandydatki/kandydata zależeć będzie od jej/jego kompetencji i doświadczenia.

Zakres obowiązków na stanowisku:

  • udostępnianie materiałów bibliotecznych;
  • udostępnianie stanowisk komputerowych i udzielanie pomocy w korzystaniu z zasobów elektronicznych Biblioteki;
  • porządkowanie zbiorów drukowanych znajdujących się w bibliotece;
  • wykonywanie skanów i kopii;
  • prowadzenie działalności edukacyjno-informacyjnej.

Wymagania stawiane kandydatom:

  • wykształcenie średnie lub wyższe;
  • umiejętność obsługi komputera i urządzeń biurowych;
  • swobodne korzystanie z Internetu i umiejętność wykorzystania go w pracy;
  • wysoka kultura osobista, łatwość nawiązywania kontaktów interpersonalnych;
  • umiejętność pracy zespołowej oraz samodzielnej organizacji pracy, w tym sprawnej i szybkiej realizacji powierzonych zadań;
  • umiejętność radzenia sobie z presją czasu i stresem;
  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym, w związku z obsługą czytelników zagranicznych;
  • dyspozycyjność.

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na czas zastępstwa w pełnym wymiarze czasu pracy;
  • możliwość udziału w szkoleniach ukierunkowanych na dalszy rozwój i podnoszenie kwalifikacji;
  • możliwość skorzystania z pakietu ubezpieczeń grupowych oraz oferty socjalnej skierowanej do pracowników PW.

Zainteresowane osoby prosimy o aplikowanie poprzez poniższy link

https://system.erecruiter.pl/FormTemplates/RecruitmentForm.aspx?WebID=2b8eeabce8c04b91b0555e4cae5e1706 w terminie do  30 września 2024 r.

Zastrzegamy sobie prawo do skontaktowania się jedynie z wybranymi osobami. Nadesłanych dokumentów nie zwracamy.

Wytworzył(a): Biuro Spraw Osobowych PW

w dniu: 20.08.2024

Wprowadził(a) do BIP: Redaktor SO BSO

w dniu: 20.08.2024 12:56

Zaktualizował(a): Redaktor SO BSO