BIP PW / Praca w Politechnice / Dla nie-nauczycieli

Dozorca - Administracja Budynków Mieszkalnych

 Politechnika Warszawska poszukuje dwóch osób na stanowiska dozorcy budynku mieszkalnego.

Zakres obowiązków na stanowisku:

  • prace porządkowe wokół budynku tj. zamiatanie trenu, grabienie liści, segregacja odpadów, opróżnianie koszy, utrzymanie czystości przy kontenerach na odpady;
  • utrzymanie czystości i porządku wewnątrz budynku: sprzątnie klatek schodowych, korytarzy, pomieszczeń gospodarczych i technicznych, mycie okien itp.;
  • pielęgnacja zieleni, koszenie trawy, odśnieżane i utrzymanie ciągów pieszych w stanie zapewniającym bezpieczne poruszanie się użytkowników;
  • diagnostyka i zgłaszanie usterek, w przypadku drobniejszych – naprawa;
  • wykonywanie drobnych prac konserwacyjnych (wymiana zamków, dorabianie kluczy, dbanie o oświetlenie, itp.);
  • transport przedmiotów wyposażenia, urządzeń między pomieszczeniami w budynku i wokół niego;
  • asystowanie przy wykonywaniu usług firm zewnętrznych, w tym udostępnianie pomieszczeń technicznych na potrzeby odczytu urządzeń pomiarowych;
  • bieżące kontrolowanie pomieszczeń, zgłaszanie wszelkich nieprawidłowości i usterek;
  • roznoszenie korespondencji dla lokatorów, wywieszanie ogłoszeń, komunikatów itp.;
  • odpowiedzialność za klucze do budynku, pomieszczeń technicznych i gospodarczych;

Wymagane stawiane kandydatom:

  • wykształcenie minimum zawodowe;
  • minimum 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku;
  • umiejętność obsługi urządzeń sprzątających;
  • uczciwość, sumienność, pracowitość, odpowiedzialność, samodzielność, komunikatywność;
  • wysoka kultura osobista.

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy;
  • możliwość udziału w szkoleniach ukierunkowanych na dalszy rozwój i podnoszenie kwalifikacji;
  • możliwość skorzystania z pakietu ubezpieczeń grupowych oraz oferty socjalnej skierowanej do pracowników PW.

Zainteresowane osoby prosimy o aplikowanie przez poniższy link:

https://system.erecruiter.pl/FormTemplates/RecruitmentForm.aspx?WebID=df6ab28445a449e2b7c5a47b246ce493  w terminie do 03 lipca 2024 r.

Zastrzegamy sobie prawo do skontaktowania się jedynie z wybranymi osobami. Nadesłanych dokumentów nie zwracamy.

Wytworzył(a): Biuro Spraw Osobowych PW

w dniu: 18.06.2024

Wprowadził(a) do BIP: Redaktor SO BSO

w dniu: 18.06.2024 13:36

Zaktualizował(a): Redaktor SO BSO