BIP PW / Praca w Politechnice / Dla nie-nauczycieli

Specjalista / starszy specjalista ds. projektowania graficznego - Centrum Innowacji

Politechnika Warszawska poszukuje osoby na stanowisko specjalisty/starszego specjalisty ds. projektowania graficznego.

Zakres obowiązków na stanowisku:

  • przygotowanie nowych i świeżych konceptów wizualnych, w tym szczególnie:

-         projektów materiałów na potrzeby wydarzeń, np. hackathonów tematycznych, konferencji,

-         projektów prezentacji dla klientów,

-         projektów na potrzeby kampanii w social mediach,

-         projektów oryginalnych materiałów promocyjnych, w tym np. ścianek reklamowych, posterów, opakowań na gadżety.

  • przygotowanie materiałów do druku i produkcji, w tym:

-         plakatów, ulotek, onepagerów ofertowych,

-         naklejek, katalogów, elementów wystawienniczych i innych formatów.

  • wspieranie zespołu w pracy koncepcyjnej.

Wymagania stawiane kandydatom:

  • wykształcenie wyższe;
  • minimum 3-letni staż pracy;
  • zainteresowanie tematyką innowacji, technologii oraz tego, co dzieje się na styku nauki i przemysłu,
    • mile widziane zainteresowanie światem startupów i komercjalizacji wiedzy,
    • bardzo dobre umiejętności tworzenia materiałów graficznych,
    • portfolio oryginalnych projektów wizualnych udostępnione w formie cyfrowej,
    • gotowość do eksperymentów estetycznych i wychodzenia poza oczywiste rozwiązania.

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w wymiarze 0,20 etatu;
  • pracę w zespole ukierunkowanym na realizację celów, z fajnym poczuciem humoru;
  • możliwość udziału w szkoleniach ukierunkowanych na dalszy rozwój i podnoszenie kwalifikacji;
  • możliwość inicjonowania i wdrażania własnych pomysłów;
  • pracę w dynamicznym i zgranym zespole, duże wsparcie merytoryczne w zdobywaniu nowej wiedzy;
  • możliwość skorzystania z pakietu ubezpieczeń grupowych oraz oferty socjalnej skierowanej do pracowników PW.

Osoby zainteresowane współpracą prosimy o przesłanie:

  1. CV
  2. portfolio zrealizowanych projektów
  3. propozycję kreatywnej odpowiedzi na zadanie rekrutacyjne.

 Zadanie rekrutacyjne: przygotuj w dowolnej formie i technice pomysł na zilustrowanie zdania "Nauka, która staje się biznesem"

Zainteresowane osoby prosimy o aplikowanie poprzez link:  https://system.erecruiter.pl/FormTemplates/RecruitmentForm.aspx?WebID=f6b5b7acb2f7468eb34c51813cfaec51   w terminie do 25 lipca 2024 r.

Zastrzegamy sobie prawo do skontaktowania się jedynie z wybranymi osobami. Nadesłanych dokumentów nie zwracamy.

Wytworzył(a): Biuro Spraw Osobowych PW

w dniu: 11.07.2024

Wprowadził(a) do BIP: Redaktor SO BSO

w dniu: 11.07.2024 12:29

Zaktualizował(a): Redaktor SO BSO

w dniu: 16.07.2024 10:32