•  

BIP PW / Skład osobowy / Ogólnouczelniane jednostki organizacyjne / Centrum Informatyzacji Politechniki Warszawskiej

Sekcja ds. Service Desk IT (Pomoc Informatyczna)

Gmach Biurowy
ul. Noakowskiego 18/20, klatka C, pokój nr 8, 00-668 Warszawa

tel. wew.: 5999
e-mail: 5999@pw.edu.pl

Service Desk-pomoc IT

W przypadku problemów związanych z systemami informatycznymi obsługiwanymi przez Centrum Informatyzacji, prosimy o kontakt:
email: 5999@pw.edu.pl
tel: (22) 234 + wew: 5999

Kierownik

Albert Borowik


tel. wew.: (22) 234 + wew: 2087
e-mail: Albert.Borowik@pw.edu.pl

Pracownicy

inż. Daniel Generowicz


e-mail: Daniel.Generowicz@pw.edu.pl

mgr Krzysztof Krempa


e-mail: Krzysztof.Krempa@pw.edu.pl

Piotr Melich


e-mail: Piotr.Melich@pw.edu.pl

mgr inż. Adrian Popławski


e-mail: Adrian.Poplawski@pw.edu.pl

inż. Piotr Przerwa


e-mail: Piotr.Przerwa@pw.edu.pl

Tomasz Ryniec


e-mail: Tomasz.Ryniec@pw.edu.pl

Artur Sierocki


e-mail: Artur.Sierocki@pw.edu.pl

mgr inż. Konrad Strużyk


e-mail: Konrad.Struzyk@pw.edu.pl

mgr Agnieszka Wałczuk


e-mail: Agnieszka.Walczuk2@pw.edu.pl