BIP PW / Praca w Politechnice / Rekrutacja wewnętrzna

Specjalista / samodzielny referent ds. analiz (3) - Dział Analiz Strategicznych

Politechnika Warszawska poszukuje osoby na stanowisko specjalisty/samodzielnego referenta ds. analiz*.

*Zaszeregowanie kandydatki/kandydata zależeć będzie od jej/jego kompetencji i doświadczenia.

Zakres obowiązków na stanowisku:

  • redagowanie i korekta tekstów i sprawozdań opracowywanych przez DAS;
  • gromadzenie i analiza jakościowa danych;
  • przygotowywanie materiałów do publikacji w różnych formatach.

Wymagania stawiane kandydatom:

  • wykształcenie wyższe (preferowane kierunki humanistyczne, dziennikarstwo, filologia polska);
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku;
  • bardzo dobra znajomość narzędzi Microsoft;
  • znajomość oprogramowania Canva i Adobe InDesign;
  • doskonała znajomość zasad języka polskiego, umiejętność redagowania i korekty tekstów;
  • dobra znajomość języka angielskiego (min. na poziomie B2);
  • zdolność do pisania prostych, jasnych i zrozumiałych dla odbiorcy komunikatów (UX writing);
  • umiejętność Prompt Engineering oraz wykorzystywania generatywnej sztucznej inteligencji w sposób etyczny i zgodnie z zasadami Uczelni;
  • umiejętność pracy w zespole, komunikatywność i samodzielność;
  • dbałość o szczegóły, terminowość i umiejętność zarządzania wieloma projektami jednocześnie.

Mile widziane:

  • znajomość procesów wydawniczych oraz narzędzi do edycji tekstu i składu publikacji;
  • znajomość SharePoint.

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy;
  • możliwość udziału w szkoleniach ukierunkowanych na dalszy rozwój i podnoszenie kwalifikacji;
  • możliwość skorzystania z pakietu ubezpieczeń grupowych oraz oferty socjalnej skierowanej do pracowników PW;
  • dobrą atmosferę w zespole – opartą na wzajemnym wsparciu i szacunku dla różnorodności – ważne są dla nas wartości takie jak koleżeństwo, otwartość, szacunek, wzajemna pomoc i wsparcie w rozwoju;
  • kulturę kreatywności – każda osoba w zespole ma możliwość zaproponowania własnych pomysłów lub rozwiązań w kontekście realizacji naszych celów;
  • pracę w duchu Agile, rozumianym jako ciągłe doskonalenie, efektywną współpracę i stosowanie podejścia empirycznego.

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie aplikowanie przez poniższy link:

https://system.erecruiter.pl/FormTemplates/RecruitmentForm.aspx?WebID=71ec612ca2b34d87a3914d2b466dbdd3 w terminie do 23 lipca 2024 r.

Zastrzegamy sobie prawo do skontaktowania się jedynie z wybranymi osobami. Nadesłanych dokumentów nie zwracamy.

Wytworzył(a): Biuro Spraw Osobowych PW

w dniu: 11.07.2024

Wprowadził(a) do BIP: Redaktor SO BSO

w dniu: 11.07.2024 10:42

Zaktualizował(a): Redaktor SO BSO

w dniu: 11.07.2024 12:08