BIP PW / Praca w Politechnice / Rekrutacja wewnętrzna

Samodzielny referent / specjalista ds. szkoleń - Dział ds. Szkoleń

Politechnika Warszawska poszukuje osoby na stanowisko samodzielnego referenta / specjalisty ds. szkoleń.

Zakres obowiązków na stanowisku:

  • organizacja szkoleń dla pracowników PW, w tym:
    • rekrutacja uczestników,
    • kontakt z zamawiającym,
    • przygotowanie informacji o szkoleniach i ich dystrybucja;
  • prowadzenie monitoringu realizowanych działań,  w tym:
    • prowadzenie rejestru szkoleń koordynowanych przez DSK,
    • prowadzenie statystyk dot. szkoleń realizowanych przez inne jednostki PW,
    • przygotowanie rozliczeń finansowych dot. realizowanych szkoleń;
  • przygotowanie postępowań w ramach zamówień publicznych na potrzeby wyboru wykonawcy szkoleń;
  • stosowanie wewnętrznych i zewnętrzach wytycznych związanych z prawidłową realizacją zadań;
  • ścisła współpraca z innymi jednostkami PW.

Wymagania stawiane kandydatom:

  • wykształcenie wyższe;
  • minimum 2-letni staż pracy;
  • doświadczenie w organizacji wydarzeń, inicjatyw, spotkań dla szerokiego grona uczestników;
  • doświadczenie w przygotowaniu, przetwarzaniu i raportowaniu informacji;
  • doświadczenie w tworzeniu treści, zarówno tekstowych jak i graficznych;
  • znajomość języka angielskiego na poziomie B1/B2;
  • doświadczenie w tworzeniu raportów, zestawień;
  • dobra organizacja pracy własnej (w tym umiejętność jednoczesnego prowadzenia wielu projektów);
  • umiejętność pracy w zespole;
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office;
  • wysoka kultura osobista;
  • zorientowanie na cel i rezultaty – umiejętność dążenia do osiągnięcia założonych celów projektowych

Mile widziane:

  • umiejętność wdrażania rozwiązań IT ukierunkowanych na cele HR;
  • umiejętność usprawniania procesów informatycznych;
  • umiejętności analityczne – zdolność do tworzenia sprawozdań i analiz dotyczących projektów rozwojowych.

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy;
  • możliwość udziału w szkoleniach ukierunkowanych na dalszy rozwój i podnoszenie kwalifikacji;
  • możliwość skorzystania z pakietu ubezpieczeń grupowych oraz oferty socjalnej skierowanej do pracowników PW.

Zainteresowane osoby prosimy o aplikowanie poprzez poniższy link:

https://system.erecruiter.pl/FormTemplates/RecruitmentForm.aspx?WebID=0a02d9b96bc444cd8b18fb1e91cba685    w terminie do 29 sierpnia 2024 r.

Zastrzegamy sobie prawo do skontaktowania się jedynie z wybranymi osobami. Nadesłanych dokumentów nie zwracamy.

Wytworzył(a): Biuro Spraw Osobowych PW

w dniu: 14.08.2024

Wprowadził(a) do BIP: Redaktor SO BSO

w dniu: 14.08.2024 11:42

Zaktualizował(a): Redaktor SO BSO