BIP PW / Praca w Politechnice / Dla nie-nauczycieli

Referent ds. studenckich - Wydział Mechaniczny Technologiczny

Politechnika Warszawska poszukuje osoby na stanowisko referenta ds. studenckich w wymiarze pełnego etatu w Dziekanacie Wydziału Mechanicznego Technologiczny.

Umowa na czas zastępstwa.

Zakres obowiązków:

  • obsługa bezpośrednia i administracyjna spraw studentów polsko i anglojęzycznych;
  • obsługa systemu USOS w zakresie spraw studenckich;
  • prowadzenie korespondencji w zakresie spraw  studentów;
  • obsługa poczty elektronicznej;
  • współpraca z uczelniami zagranicznymi w ramach wymiany międzynarodowej studentów;
  • przygotowywanie dokumentacji dla studentów wyjeżdżających i przyjeżdżających w ramach programów międzynarodowych.

Wymagania stawiane kandydatom:

  • wykształcenie wyższe lub średnie;
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego;
  • umiejętność redagowania pism urzędowych;
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office;
  • łatwość uczenia się nowych systemów i aplikacji komputerowych;
  • umiejętność samodzielnego planowania i organizacji  pracy własnej;
  • umiejętność pracy w zespole i pod presją czasu;
  • umiejętności strategicznego i analitycznego myślenia i rozwiązywania problemów.

Dodatkowym atutem będzie:

  • doświadczenie zawodowe w szkołach wyższych w szczególności związane z obsługą studentów w zakresie toku studiów;
  • znajomość systemu USOS;
  • doświadczenie w prowadzeniu spraw  zakresu Kodeksu postępowania administracyjnego;
  • znajomość regulacji prawnych w zakresie szkolnictwa wyższego.

Oferujemy:

  • ciekawa pracę w jednej z najlepszych uczelni w Polsce;
  • stabilne warunki w oparciu o umowę o pracę na czas zastępstwa;
  • możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji;
  • bogaty pakiet benefitów pozapłacowych.

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie dokumentów (CV, list motywacyjny) na adres: biurodziekana.mt@pw.edu.pl, w terminie do dnia 07 grudnia 2021 r.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi kandydatami. Nadesłanych dokumentów nie zwracamy.

Wytworzył(a): Biuro Spraw Osobowych PW

w dniu: 23.11.2021

Wprowadził(a) do BIP: Redaktor SO BSO

w dniu: 23.11.2021 08:56

Zaktualizował(a): Redaktor SO BSO

w dniu: 23.11.2021 15:54