•  

BIP PW / Skład osobowy / Podstawowe jednostki organizacyjne / Wydział Elektroniki i Technik Informacyjnych / Instytut Informatyki

Adiunkci

dr Ankush Rai


Gmach Elektroniki, pokój 22

tel. wew.: (22) 234 + wew: 7862
e-mail: ankush.rai@pw.edu.pl

dr inż. Jacek Komorowski


Gamach Elektroniki, pokój 415

tel. wew.: (22) 234 + wew: 7650
e-mail: jacek.komorowski@pw.edu.pl

dr inż. Krystian Radlak


Gmach Elektroniki, pokój 22

tel. wew.: (22) 234 + wew: 7862
e-mail: krystian.radlak@pw.edu.pl

dr inż. Michał Chwesiuk


Gamach Elektroniki, pokój 308

tel. wew.: (22) 234 + wew: 7541
e-mail: michal.chwesiuk@pw.edu.pl

dr inż. Mateusz Modrzejewski


Gmach Elektroniki, pokój 321A

tel. wew.: (22) 234 + wew: 7063
e-mail: matuesz.modrzejewski@pw.edu.pl

dr inż. Paweł Zawistowski


Gmach Elektroniki, pokój 21

tel. wew.: (22) 234 + wew: 7120
e-mail: pawel.zawistowski@pw.edu.pl

dr inż. Stanisław Kozdrowski


Gmach Elektroniki, pokój 26

tel. wew.: (22) 234 + wew: 5048
e-mail: stanislaw.kozdrowski@pw.edu.pl

dr inż. Kamil Żbikowski


Gamach Elektroniki, pokój 302

e-mail: kamil.zbikowski@pw.edu.pl

dr inż. Paweł Cichosz


Gmach Elektroniki, pokój 24

tel. wew.: (22) 234 + wew: 7822
e-mail: pawel.cichosz@pw.edu.pl

dr inż. Rafał Biedrzycki


Gmach Elektroniki, pokój 24

tel. wew.: (22) 234 + wew: 7822
e-mail: rafal.biedrzycki@pw.edu.pl

dr inż. Marek Kozłowski


Gmach Elektroniki, pokój 302

tel. wew.: (22) 234 + wew: 7715
e-mail: marek.kozlowski@pw.edu.pl

dr hab. inż. Paweł Wawrzyński


Gmach Elektroniki, pokój 21

tel. wew.: (22) 234 + wew: 7120
e-mail: pawel.wawrzynski@pw.edu.pl

dr inż. Łukasz Skonieczny


 Gmach Elektroniki, pokój 316

tel. wew.: (22) 234 + wew: 7825
e-mail: lukasz.skonieczny@pw.edu.pl

dr inż. Dominik Ryżko


Gmach Elektroniki, pokój 317

tel. wew.: (22) 234 + wew: 7098
e-mail: dominik.ryzko@pw.edu.pl

dr inż. Jakub Koperwas


Gmach Elektroniki, pokój 316

tel. wew.: (22) 234 + wew: 7825
e-mail: jakub.koperwas@pw.edu.pl

dr inż. Piotr Andruszkiewicz


Gmach Elektroniki, pokój 302

tel. wew.: (22) 234 + wew: 7715
e-mail: piotr.andruszkiewicz@pw.edu.pl

dr inż. Robert Bembenik


Gmach Elektroniki, pokój 302

tel. wew.: (22) 234 + wew: 7715
e-mail: robert.bembenik@pw.edu.pl

dr inż. Jacek Wytrębowicz


Gmach Elektroniki, pokój 319

http://staff.ii.pw.edu.pl/~jwt/

tel. wew.: (22) 234 + wew: 7812
e-mail: jacek.wytrebowicz@pw.edu.pl

dr inż. Dariusz Turlej


Gmach Elektroniki, pokój 315A

tel. wew.: (22) 234 + wew: 7995
e-mail: dariusz.turlej@pw.edu.pl

dr inż. Łukasz Dąbała


Gmach Elektroniki, pokój 308

tel. wew.: (22) 234 + wew: 5413
e-mail: lukasz.dabala@pw.edu.pl

dr inż. Janusz Rzeszut


Gmach Elektroniki, pokój 311

tel. wew.: (22) 234 + wew: 5562
e-mail: janusz.rzeszut@pw.edu.pl

dr inż. Michał Rudowski


Gmach Elektroniki, pokój 321A

tel. wew.: (22) 234 + wew: 7063
e-mail: michal.rudowski@pw.edu.pl

dr inż. Jacek Raczkowski


Gmach Elektroniki, pokój 311

tel. wew.: (22) 234 + wew: 5562
e-mail: jacek.raczkowski@pw.edu.pl

dr inż. Grzegorz Protaziuk


Gmach Elektroniki, pokój 302

tel. wew.: (22) 234 + wew: 7715
e-mail: grzegorz.protaziuk@pw.edu.pl

dr hab. inż. Tomasz Martyn


Gmach Elektroniki, pokój 312

tel. wew.: (22) 234 + wew: 5031
e-mail: tomasz.martyn@pw.edu.pl

dr inż. Anna Derezińska


Gmach Elektroniki, pokój 320

tel. wew.: (22) 234 + wew: 7812
e-mail: anna.derezinska@pw.edu.pl

dr hab. inż. Wiktor Daszczuk


Gmach Elektroniki, pokój 319

tel. wew.: (22) 234 + wew: 7812
e-mail: wiktor.daszczuk@pw.edu.pl

dr inż. Jarosław Chudziak


Gmach Elektroniki, pokój 316

tel. wew.: (22) 234 + wew: 7825
e-mail: jaroslaw.chudziak@pw.edu.pl

dr inż. Jerzy Chrząszcz


Gmach Elektroniki, pokój 310

tel. wew.: (22) 234 + wew: 5562
e-mail: jerzy.chrzaszcz@pw.edu.pl

dr hab. inż. Ilona Bluemke


Gmach Elektroniki, pokój 315

tel. wew.: (22) 234 + wew: 1392
e-mail: ilona.bluemke@pw.edu.pl

dr inż. Grzegorz Blinowski


Gmach Elektroniki, pokój 315

tel. wew.: (22) 234 + wew: 1392
e-mail: grzegorz.blinowski@pw.edu.pl