•  

BIP PW / Skład osobowy / Jednostki organizacyjne administracji centralnej

Biuro Kanclerza

Kierownik Biura Kanclerza

mgr Iwona Bąk


Gmach Biurowy, ul Noakowskiego 18/20, kl. A pok. 112

tel. wew.: (22) 234 + wew: 6695
e-mail: iwona.bak@pw.edu.pl

Pełnomocnik Kwestora

mgr Justyna Rowicka

Starszy Specjalista ds. finansowych

Sprawy Studentów
Gmach Biurowy, ul Noakowskiego 18/20, kl. A pok. 217

tel. wew.: (22) 234 + wew: 6663
e-mail: justyna.rowicka@pw.edu.pl

Pracownicy Biura

mgr Izabela Bożek

Specjalista ds. finansowych

Gmach Biurowy, ul. Noakowskiego 18/20, kl. A, p. 210

tel. wew.: (22) 234 + wew: 6013
e-mail: izabela.bozek2@pw.edu.pl

mgr Marzena Gembara

Specjalista ds. administracyjnych
tel. wew.: (22) 234 + wew: 67 53
tel. miejski: 22 621 09 72
e-mail: marzena.gembara@pw.edu.pl

Anna Górecka

Specjalista ds. administracyjnych

Gmach Biurowy, ul Noakowskiego 18/20, kl. A pok. 106

tel. wew.: (22) 234 + wew: 6499
tel. miejski: 22 629 71 89
e-mail: anna.gorecka@pw.edu.pl

mgr Sylwia Grabek

Specjalista ds. administracyjnych

Gmach Biurowy, ul Noakowskiego 18/20, kl. A pok. 112

tel. wew.: (22) 234 + wew: 1758, 1760
e-mail: sylwia.grabek@pw.edu.pl

lic. Joanna Stańczuk

Starszy Specjalista ds. finansowych

Gmach Biurowy, ul. Noakowskiego 18/20, kl. A, p. 210

tel. wew.: (22) 234 + wew: 6403
e-mail: joanna.stanczuk@pw.edu.pl

Renata Witkowska

Specjalista ds. administracyjnych

Gmach Biurowy, ul Noakowskiego 18/20, kl. A pok. 106

tel. wew.: (22) 234 + wew: 6345
tel. miejski: 022 621 49 01
e-mail: renata.witkowska@pw.edu.pl

Obsługa administracyjna biura Samorządu Studentów

mgr Beata Brodziak-Osiecka

Specjalista ds. administracyjnych

pok. 165 Gmach Główny PW

tel. wew.: (22) 234 + wew: 5010
e-mail: beata.brodziak@pw.edu.pl

mgr Diana Ziemiecka

Specjalista ds. administracyjnych

pok. 165 Gmach Główny PW

tel. wew.: (22) 234 + wew: 5011
e-mail: diana.ziemiecka@pw.edu.pl

Pracownicy Koliby Studenckiej

Caryńskie 1, 38-713 Lutowiska
tel.: 13 461 18 48

e-mail: info.koliba@pw.edu.pl

mgr Tomasz Jędrusiak

Starszy specjalista ds. obsługi ruchu turystycznego
e-mail: tomasz.jedrusiak@pw.edu.pl

mgr Karolina Jędrusiak

Referent ds. administracyjnych
e-mail: karolina.jedrusiak@pw.edu.pl