•  

BIP PW / Skład osobowy / Podstawowe jednostki organizacyjne / Wydział Samochodów i Maszyn Roboczych / Instytut Podstaw Budowy Maszyn

Zakład Podstaw Konstrukcji i Eksploatacji Maszyn

Kierownik

dr hab. inż. Jacek Dziurdź, prof. uczelni


Gmach Samochodów i Ciągników, pok. 0.014

tel. wew.: (22) 234 + wew: 8276
e-mail: jacek.dziurdz@pw.edu.pl

Pracownicy

mgr inż. Andrzej Aromiński


Gmach Samochodów i Ciągników, pok. 4.11c

tel. wew.: (22) 234 + wew: 8587
e-mail: andrzej.arominski@pw.edu.pl

mgr inż. Karol Bogucki


Gmach Samochodów i Ciągników, 0.014

e-mail: karol.bogucki@pw.edu.pl

prof. dr hab. inż. Zbigniew Dąbrowski


Gmach Samochodów i Ciągników, pok. 0.014

tel. wew.: (22) 234 + wew: 8276
e-mail: zbigniew.dabrowski@pw.edu.pl

dr inż. Piotr Deuszkiewicz


Gmach Samochodów i Ciągników, pok. 0.0.14

tel. wew.: (22) 234 + wew: 8276
e-mail: piotr.deuszkiewicz@pw.edu.pl

dr inż. Szymon Dowkontt


Gmach Samochodów i Ciągników, pok. 4.11D

tel. wew.: (22) 234 + wew: 8114
e-mail: szymon.dowkontt@pw.edu.pl

dr inż. Dorota Górnicka

Zastępca Dyrektora ds. Naukowych

Gmach Samochodów i Ciągników, pok. 0.014

tel. wew.: (22) 234 + wew: 8276
e-mail: dorota.gornicka@pw.edu.pl

dr hab. inż. Michał Hać, prof. uczelni

Prodziekan ds. Ogólnych

Gmach Samochodów i Ciągników, pok. 0.014

tel. wew.: (22) 234 + wew: 8626
e-mail: michal.hac@pw.edu.pl

dr hab. inż. Grzegorz Klekot, prof. uczelni


Gmach Samochodów i Ciągników, pok. 0.014

tel. wew.: (22) 234 + wew: 8276
e-mail: grzegorz.klekot@pw.edu.pl

dr inż. Damian Markuszewski


Gmach Samochodów i Ciągników, pok. 0.014

tel. wew.: (22) 234 + wew: 8276
e-mail: damian.markuszewski@pw.edu.pl

prof. dr hab. inż. Wiesław Ostapski


Gmach Samochodów i Ciągników, pok. 4.11e

tel. wew.: (22) 234 + wew: 8627
e-mail: wieslaw.ostapski@pw.edu.pl

dr inż. Radosław Pakowski


Gmach Samochodów i Ciągników, pok. 0.014

tel. wew.: (22) 234 + wew: 8276
e-mail: radoslaw.pakowski@pw.edu.pl

dr inż. Jarosław Pankiewicz


Gmach Samochodów i Ciągników, pok. 0.014

tel. wew.: (22) 234 + wew: 8276
e-mail: jaroslaw.pankiewicz@pw.edu.pl

dr inż. Piotr Tarnawski


Gmach Samochodów i Ciągników, pok. 4.11A

tel. wew.: (22) 234 + wew: 8525
e-mail: piotr.tarnawski@pw.edu.pl

dr hab. inż. Maciej Zawisza


Gmach Samochodów i Ciągników, pok. 0.014

tel. wew.: (22) 234 + wew: 8276
e-mail: maciej.zawisza@pw.edu.pl

mgr inż. Mariusz Wądołowski


Gmach Samochodów i Ciągników, pok. 0.014

tel. wew.: (22) 234 + wew: 8276
e-mail: mariusz.wadolowski@pw.edu.pl