•  

BIP PW / Skład osobowy / Podstawowe jednostki organizacyjne / Wydział Elektroniki i Technik Informacyjnych

Instytut Systemów Elektronicznych

GMACH ELEKTRONIKI
00-665 Warszawa
ul. Nowowiejska 15/19

e-mail: ise@pw.edu.pl
www: www.ise.pw.edu.pl

Dyrektor

dr hab. inż. Krzysztof Czuba, prof. uczelni


pok. 217

tel. wew.: (22) 234 + wew: 5006, 7744
e-mail: krzysztof.czuba@pw.edu.pl

Sekretariat

Patrycja Hojczyk


pok. 217

tel. wew.: (22) 234 + wew: 7744
e-mail: patrycja.hojczyk@pw.edu.pl

Zastępca Dyrektora ds. Naukowych

dr hab. inż. Jacek Misiurewicz, prof. uczelni


pok. 217, 454

tel. wew.: (22) 234 + wew: 1397, 5110, 5441
e-mail: jacek.misiurewicz@pw.edu.pl

Sekretariat ds. Naukowych

mgr Danuta Sobczak-Bartosiewicz


pok. 217

tel. wew.: (22) 234 + wew: 5110
e-mail: danuta.bartosiewicz@pw.edu.pl

Zastępca Dyrektora ds. Nauczania

dr hab. inż. Piotr Z. Wieczorek, prof. uczelni


pok. 220

tel. wew.: (22) 234 + wew: 7730, 7336, 1396
e-mail: piotr.wieczorek@pw.edu.pl

Sekretariat ds. Nauczania

Barbara Kozielewska


pok. 220

tel. wew.: (22) 234 + wew: 7730
e-mail: barbara.kozielewska@pw.edu.pl

lic. Beata Milewska


pok. 220

tel. wew.: (22) 234 + wew: 6082
e-mail: beata.milewska@pw.edu.pl

Pełnomocnik Kwestora

mgr Agnieszka Skalska


pok. 247

tel. wew.: (22) 234 + wew: 7334, 7410
e-mail: agnieszka.skalska@pw.edu.pl