•  

BIP PW / Skład osobowy / Podstawowe jednostki organizacyjne / Wydział Mechaniczny Energetyki i Lotnictwa / Instytut Techniki Lotniczej i Mechaniki Stosowanej / Pracownicy instytutu

Asystenci (badawczo-dydaktyczni)

mgr inż. Michał Klamka


Gmach Aerodynamiki, pok. 3A

tel. wew.: (22) 234 + wew: 1521
e-mail: Michal.Klamka@pw.edu.pl

mgr inż. Mariusz Kowalski


Gmach Lotniczy, pok. 200E

tel. wew.: (22) 234 + wew: 7607
e-mail: Mariusz.Kowalski@pw.edu.pl

mgr inż. Dawid Maleszyk


Gmach Nowy Lotniczy, pok. 235

tel. wew.: (22) 234 + wew: 7178
e-mail: Dawid.Maleszyk@pw.edu.pl

mgr inż. Krzysztof Marchlewski


Gmach Aerodynamiki, pok. 123

tel. wew.: (22) 234 + wew: 6026
e-mail: Krzysztof.Marchlewski@pw.edu.pl

mgr inż. Marcin Mirosław


Gmach Nowy Lotniczy, pok. 324

tel. wew.: (22) 234 + wew: 7502
e-mail: Marcin.Miroslaw@pw.edu.pl

mgr inż. Bartosz Olszański


Gmach Aerodynamiki, pok. 3B

tel. wew.: (22) 234 + wew: 1522
e-mail: Bartosz.Olszanski@pw.edu.pl

mgr inż. Michał Remer


Gmach Aerodynamiki, pok. 3B

tel. wew.: (22) 234 + wew: 1522
e-mail: Michal.Remer@pw.edu.pl

mgr inż. Mariusz Rutkowski


Gmach Aerodynamiki, pok. 3A

tel. wew.: (22) 234 + wew: 1521
e-mail: Mariusz.Rutkowski@pw.edu.pl

mgr inż. Maksymilian Sienkiewicz


Gmach Lotniczy, pok. 33

tel. wew.: (22) 234 + wew: 5204
e-mail: Maksymilian.Sienkiewicz@pw.edu.pl

mgr inż. Mateusz Sochacki


Gmach Nowy Lotniczy, pok. 138

tel. wew.: (22) 234 + wew: 5981
e-mail: Mateusz.Sochacki@pw.edu.pl