BIP PW / Skład osobowy / Podstawowe jednostki organizacyjne / Wydział Instalacji Budowlanych, Hydrotechniki i Inżynierii Środowiska

Zakład Systemów Ciepłowniczych i Gazowniczych

Kierownik

dr hab. inż. Maciej Chaczykowski, prof. uczelni


pok. 107

Konsultacje:
piątek godz. 12:15 - 13:00

tel. wew.: (22) 234 + wew: 5057
e-mail: maciej.chaczykowski@pw.edu.pl
www: Profil w Bazie Wiedzy Politechniki Warszawskiej

Profesorowie

prof. dr hab. inż. Andrzej Osiadacz


pok. 103

Konsultacje:
środa godz. 14:00-15:00

tel. wew.: (22) 234 + wew: 5311
e-mail: andrzej.osiadacz@pw.edu.pl
www: Profil w Bazie Wiedzy Politechniki Warszawskiej

Adiunkci

dr hab. inż. Małgorzata Kwestarz


pok. 204

Konsultacje:
środa godz. 15:00 - 16:00
soboty zjazdowe: 12:00 - 13:00

Konsultacje w trybie zdalnym on-line na platformie MS Teams, bądź po uprzednim umówieniu się w trybie stacjonarnym.

tel. wew.: (22) 234 + wew: 7506
e-mail: malgorzata.kwestarz@pw.edu.pl
www: Profil w Bazie Wiedzy Politechniki Warszawskiej

dr inż. Łukasz Kotyński


p. 106b

Konsultacje
środa  godz. 16:00 - 17:00

tel. wew.: (22) 234 + wew: 1414
e-mail: lukasz.kotynski@pw.edu.pl
www: Profil w Bazie Wiedzy Politechniki Warszawskiej

dr inż. Jerzy Kwiatkowski


pok. 201

Konsultacje
środa godz. 14:15 - 16:00

tel. wew.: (22) 234 + wew: 7288
e-mail: jerzy.kwiatkowski@pw.edu.pl
www: Profil w Bazie Wiedzy Politechniki Warszawskiej

dr inż. Liliana Mirosz


pok. 216

Konsultacje

środa godz. 13:00 - 14:00

tel. wew.: (22) 234 + wew: 7486
e-mail: liliana.mirosz@pw.edu.pl
www: Profil w Bazie Wiedzy Politechniki Warszawskiej

dr inż. Ewelina Różycka-Wrońska


p. 216

Konsultacje:
poniedziałek godz. 11:45 - 12:15

Konsultacje on-line po uzgodnieniu mailowym możliwe codziennie.

tel. wew.: (22) 234 + wew: 7486
e-mail: ewelina.rozycka@pw.edu.pl
www: Profil w Bazie Wiedzy Politechniki Warszawskiej

dr hab. inż. Ferdinand Uilhoorn


pok. 106b

Konsultacje:
wtorek godz. 14:00 - 15:00

tel. wew.: (22) 234 + wew: 5057
e-mail: ferdinand.uilhoorn@pw.edu.pl
www: Profil w Bazie Wiedzy Politechniki Warszawskiej

dr hab. inż. Maciej Witek


pok. 106a

Konsultacje:

soboty zjazdowe godz. 14:15 - 15:00

wtorek godz. 16:00 - 16:45

tel. wew.: (22) 234 + wew: 5486
e-mail: maciej.witek@pw.edu.pl
www: Profil w Bazie Wiedzy Politechniki Warszawskiej

dr hab. inż. Ryszard Zwierzchowski


pok. 218 

Konsultacje:
poniedziałek godz. 11:15 - 12:00 

tel. wew.: (22) 234 + wew: 5155
e-mail: ryszard.zwierzchowski@pw.edu.pl
www: Profil w Bazie Wiedzy Politechniki Warszawskiej

dr hab. inż. Piotr Janusz


pok. 106 (A)

Konsultacje:
poniedziałek godz. 16:00 - 17:00

tel. wew.: (22) 234 + wew: 5486
e-mail: piotr.janusz@pw.edu.pl

Adiunkci dydaktyczni

dr inż. Jarosław Olszak


pok. 312

Konsultacje:
wtorek godz. 14:00 - 15:00 możliwość konsultacji w innych terminach po wcześniejszym uzgodnieniu pocztą PW

tel. wew.: (22) 234 + wew: 5422
e-mail: jaroslaw.olszak@pw.edu.pl
www: Profil w Bazie Wiedzy Politechniki Warszawskiej

dr inż. Jerzy Pieniążek


pok. 217

Konsultacje

piątki zjazdowe - godz. 15:00-16:00
środa godz. 13:15 - 14:00

tel. wew.: (22) 234 + wew: 5310
e-mail: jerzt.pieniazek@pw.edu.pl
www: Profil w Bazie Wiedzy Politechniki Warszawskiej

dr inż. Maciej Chorzelski


pok. 203

Konsultacje:
piątek godz. 10:15 - 11:00
piątek godz. 18:00 - 18:45 istnieje możliwość przedłużenia do ostatniego studenta
soboty zjazdowe godz. 12:15 - 13:00
niedziele zjazdowe godz. 12:15 - 12:30
w pilnych sprawach kontakt mailowy

tel. wew.: (22) 234 + wew: 5515
e-mail: maciej.chorzelski@pw.edu.pl
www: Profil w Bazie Wiedzy Politechniki Warszawskiej

dr inż. Małgorzata Ziombska


pok. 312

Konsultacje:
poniedziałek godz. 14.00-15.00

tel. wew.: (22) 234 + wew: 5422
e-mail: malgorzata.ziombska@pw.edu.pl
www: Profil w Bazie Wiedzy Politechniki Warszawskiej

Asystenci

mgr inż. Tomasz Bleschke


pok. 106a

tel. wew.: (22) 234 + wew: 5786
e-mail: tomasz.bleschke@pw.edu.pl

Pracownicy inżynieryjno - techniczni

mgr inż. Maciej Wasilewski


pok. 106A

tel. wew.: (22) 234 + wew: 5486
e-mail: maciej.wasilewski@pw.edu.pl