•  

BIP PW / Skład osobowy / Podstawowe jednostki organizacyjne / Wydział Geodezji i Kartografii

Zakład Geodezji i Astronomii Geodezyjnej

Kierownik

dr hab. inż. Ryszard Szpunar, prof. Uczelni


Gmach Główny, pok. 38

tel. wew.: (22) 234 + wew: 7692
e-mail: ryszard.szpunar@pw.edu.pl

Pracownicy

prof. dr hab. Aleksander Brzeziński


Gmach Główny, pok. 37

tel. wew.: (22) 234 + wew: 7697
e-mail: aleksander.brzezinski@pw.edu.pl

mgr inż. Maciej Grzymała


Gmach Główny, pokój 37

e-mail: maciej.grzymala@pw.edu.pl

dr hab. inż. Waldemar Izdebski, prof. Uczelni


Gmach Główny, pok. 33

e-mail: waldemar.krzysztof.izdebski@pw.edu.pl

mgr inż. Joanna Kożuchowska


Gmach Główny, pok. 38

tel. wew.: (22) 234 + wew: 7237
e-mail: joanna.kozuchowska.gik@pw.edu.pl

dr hab. Michał Kruczyk

URLOP
e-mail: michal.kruczyk@pw.edu.pl

dr hab. inż. Tomasz Liwosz


Gmach Główny, pok. 36

tel. wew.: (22) 234 + wew: 7293
e-mail: tomasz.liwosz@pw.edu.pl

mgr inż. Dorota Marjańska


Gmach Główny, pok. 38

tel. wew.: (22) 234 + wew: 7418
e-mail: dorota.marjanska@pw.edu.pl

dr inż. Tomasz Olszak


Gmach Główny, pok. 35

tel. wew.: (22) 234 + wew: 6042
e-mail: tomasz.olszak@pw.edu.pl

dr hab. inż. Andrzej Pachuta, prof. Uczelni


Gmach Główny, pokój 38

tel. wew.: (22) 234 + wew: 7392
e-mail: andrzej.pachuta@pw.edu.pl

dr inż. Zenon Parzyński


Gmach Główny, pokój 35

e-mail: zenon.parzynski@pw.edu.pl

dr inż. Dominik Próchniewicz


Gmach Główny, pok. 38

tel. wew.: (22) 234 + wew: 7294
e-mail: dominik.prochniewicz@pw.edu.pl

dr inż. Marcin Rajner


Gmach Główny, pok. 33

tel. wew.: (22) 234 + wew: 7751
e-mail: marcin.rajner@pw.edu.pl

mgr inż. Dominika Staniszewska


Gmach Główny, pok. 38

tel. wew.: (22) 234 + wew: 7237
e-mail: dominika.staniszewska@pw.edu.pl

mgr inż. Viktor Szabó


Gmach Główny, pok. 38

tel. wew.: (22) 234 + wew: 7418
e-mail: viktor.szabo@pw.edu.pl

dr hab. inż. Janusz Walo, prof. Uczelni


Gmach Główny, pok. 38

tel. wew.: (22) 234 + wew: 7937
e-mail: janusz.walo@pw.edu.pl

mgr inż. Kinga Węzka


Gmach Główny, pok. 38

tel. wew.: (22) 234 + wew: 7294
e-mail: kinga.wezka@pw.edu.pl