•  

BIP PW / Skład osobowy / Podstawowe jednostki organizacyjne / Wydział Geodezji i Kartografii

Zakład Geodezji Inżynieryjnej i Systemów Pomiarowych

Kierownik

dr hab. inż. Janina Zaczek-Peplinska, prof. Uczelni


Gmach Główny, pokój 304

tel. wew.: (22) 234 + wew: 6069
e-mail: janina.peplinska@pw.edu.pl

Pracownicy

mgr inż. Michał Grzyb


Gmach Główny, pok. 310 A

tel. wew.: (22) 234 + wew: 7292
e-mail: michal.grzyb@pw.edu.pl

mgr inż. Iwona Jankowska


Gmach Główny, pokój 310 A

tel. wew.: (22) 234 + wew: 7292
e-mail: iwona.jankowska@pw.edu.pl

dr inż. Sławomir Jastrzębski


Gmach Główny, pokój 304

tel. wew.: (22) 234 + wew: 7299
e-mail: slawomir.jastrzebski@pw.edu.pl

dr inż. Maria Kowalska


Gmach Główny, pokój 310 A

tel. wew.: (22) 234 + wew: 7292
e-mail: maria.kowalska@pw.edu.pl

dr inż. Waldemar Odziemczyk


Gmach Główny, pok. 304

tel. wew.: (22) 234 + wew: 6069
e-mail: waldemar.odziemczyk@pw.edu.pl

mgr inż. Mariusz Pasik


Gmach Główny, pokój 310 A

tel. wew.: (22) 234 + wew: 7292
e-mail: mariusz.pasik@pw.edu.pl

dr inż. Alicja Sadowska


Gmach Główny, pokój 310 B

tel. wew.: (22) 234 + wew: 7695
e-mail: alicja.sadowska@pw.edu.pl

mgr inż. Ewa Świerczyńska


e-mail: ewa.swierczynska@pw.edu.pl

dr inż. Jerzy Wojciechowski


Gmach Główny, pokój 310 C

tel. wew.: (22) 234 + wew: 7561
e-mail: jerzy.wojciechowski@pw.edu.pl

dr hab. inż. Marek Woźniak, prof.Uczelni


Gmach Główny, pok. 304

tel. wew.: (22) 234 + wew: 7299
e-mail: marek.wozniak@pw.edu.pl

dr inż. Sławomir Łapiński


Gmach Główny, pok. 403 A

tel. wew.: (22) 234 + wew: 7695
e-mail: slawomir.lapinski@pw.edu.pl