BIP PW / Skład osobowy / Podstawowe jednostki organizacyjne / Wydział Elektroniki i Technik Informacyjnych / Instytut Systemów Elektronicznych

Pracownicy instytutu

Profesorowie

prof. dr hab. inż. Krzysztof Kulpa


Zakład Teorii Obwodów i Sygnałów

pok. 453

tel. wew.: (22) 234 + wew: 7478
e-mail: krzysztof.kulpa@pw.edu.pl

prof. dr hab. inż. Piotr Samczyński


Zakład Teorii Obwodów i Sygnałów

pok. 453

tel. wew.: (22) 234 + wew: 5588
e-mail: piotr.samczynski@pw.edu.pl

prof. dr hab. inż. Mateusz Malanowski


Zakład Teorii Obwodów i Sygnałów

pok. 267

tel. wew.: (22) 234 + wew: 1703, 3656
e-mail: mateusz.malanowski@pw.edu.pl

prof. dr hab. inż. Krzysztof Poźniak


Zakład Mikrosystemów i Systemów Pomiarowych

pok. 328

tel. wew.: (22) 234 + wew: 7954
e-mail: krzysztof.pozniak@pw.edu.pl

prof. dr hab. inż. Ryszard Romaniuk


Zakład Mikrosystemów i Systemów Pomiarowych

pok. 228A

tel. wew.: (22) 234 + wew: 5360
e-mail: ryszard.romaniuk@pw.edu.pl

prof. dr hab. inż. Tomasz Starecki


Zakład Układów i Systemów Elektronicznych

pok. 268

tel. wew.: (22) 234 + wew: 3657
e-mail: tomasz.starecki@pw.edu.pl

prof. dr hab. Magdalena Załuska-Kotur


Zakład Układów i Systemów Elektronicznych

pok. 214

tel. wew.: (22) 234 + wew: 7384
e-mail: magdalena.kotur@pw.edu.pl

Profesorowie uczelni

dr hab. inż. Adam Abramowicz


Zakład Układów i Aparatury Mikrofalowej

pok. 257

tel. wew.: (22) 234 + wew: 7710
e-mail: adam.abramowicz@pw.edu.pl

dr hab. inż. Krzysztof Czuba


Zakład Układów i Aparatury Mikrofalowej

pok. 247

tel. wew.: (22) 234 + wew: 5006
e-mail: krzysztof.czuba@pw.edu.pl

dr hab. inż. Konrad Jędrzejewski


Zakład Teorii Obwodów i Sygnałów

pok. 448

tel. wew.: (22) 234 + wew: 5883
e-mail: konrad.jedrzejewski@pw.edu.pl

dr hab. inż. Jacek Misiurewicz


Zakład Teorii Obwodów i Sygnałów

pok. 454

tel. wew.: (22) 234 + wew: 5441
e-mail: jacek.misiurewicz@pw.edu.pl

dr hab. inż. Marek Nałęcz


Zakład Teorii Obwodów i Sygnałów

pok. 446

tel. wew.: (22) 234 + wew: 7476
e-mail: marek.nalecz@pw.edu.pl

dr hab. inż. Jan Ogrodzki


Zakład Układów i Systemów Elektronicznych

pok. 215

tel. wew.: (22) 234 + wew: 7382
e-mail: jan.ogrodzki@pw.edu.pl

dr hab. inż. Tomasz Osuch


Zakład Mikrosystemów i Systemów Pomiarowych

pok. 233

tel. wew.: (22) 234 + wew: 7741
e-mail: tomasz.osuch@pw.edu.pl

dr hab. inż. Grzegorz Pankanin


Zakład Mikrosystemów i Systemów Pomiarowych

pok. 226

tel. wew.: (22) 234 + wew: 7732, 5110
e-mail: grzegorz.pankanin@pw.edu.pl

dr hab. inż. Piotr Z. Wieczorek


Zakład Układów i Systemów Elektronicznych

pok. 262

tel. wew.: (22) 234 + wew: 7336
e-mail: piotr.wieczorek@pw.edu.pl

dr hab. inż. Wojciech Zabołotny


Zakład Układów i Systemów Elektronicznych

pok. 225

tel. wew.: (22) 234 + wew: 7717
e-mail: wojciech.zabolotny@pw.edu.pl

Adiunkci badawczo-dydaktyczni

dr hab. inż. Alicja Anuszkiewicz


Zakład Mikrosystemów i Systemów Pomiarowych

pok. 245

tel. wew.: (22) 234 + wew: 7691
e-mail: alicja.anuszkiewicz@pw.edu.pl

dr inż. Marcin Kamil Bączyk


Zakład Teorii Obwodów i Sygnałów

pok. 449

tel. wew.: (22) 234 + wew: 7740
e-mail: marcin.baczyk@pw.edu.pl

dr inż. Zbigniew Gajo


Zakład Teorii Obwodów i Sygnałów

pok. 242

tel. wew.: (22) 234 + wew: 7480
e-mail: zbigniew.gajo@pw.edu.pl

dr Pedro Jose Gomez del Hoyo


Zakład Teorii Obwodów i Sygnałów

pok. 211

tel. wew.: (22) 234 + wew: 7736
e-mail: pedro.gomez@pw.edu.pl

dr inż. Krzysztof Gołofit


Zakład Układów i Systemów Elektronicznych

pok. 324

tel. wew.: (22) 234 + wew: 7634
e-mail: krzysztof.golofit@pw.edu.pl

dr inż. Artur Gromek


Zakład Teorii Obwodów i Sygnałów

pok. 447

tel. wew.: (22) 234 + wew: 1704
e-mail: artur.gromek@pw.edu.pl

dr inż. Damian Gromek


Zakład Teorii Obwodów i Sygnałów

pok. 453

tel. wew.: (22) 234 + wew: 5588
e-mail: damian.gromek@pw.edu.pl

dr inż. Maciej Grzegrzółka


Zakład Układów i Aparatury Mikrofalowej

pok. 250

tel. wew.: (22) 234 + wew: 7669
e-mail: maciej.grzegrzolka@pw.edu.pl

dr inż. Grzegorz Kasprowicz


Zakład Mikrosystemów i Systemów Pomiarowych

pok. 329

tel. wew.: (22) 234 + wew: 7729
e-mail: grzegorz.kasprowicz@pw.edu.pl

dr inż. Łukasz Maślikowski


Zakład Teorii Obwodów i Sygnałów

pok. 449

tel. wew.: (22) 234 + wew: 7740
e-mail: lukasz.maslikowski@pw.edu.pl

dr inż. Gustaw Mazurek


Zakład Teorii Obwodów i Sygnałów

pok. 323

tel. wew.: (22) 234 + wew: 7657
e-mail: gustaw.mazurek@pw.edu.pl

dr inż. Katarzyna Opalska


Zakład Układów i Aparatury Mikrofalowej

pok. 214

tel. wew.: (22) 234 + wew: 7384
e-mail: katarzyna.opalska@pw.edu.pl

dr inż. Marek Rupniewski


Zakład Teorii Obwodów i Sygnałów

pok. 446

tel. wew.: (22) 234 + wew: 7476
e-mail: marek.rupniewski@pw.edu.pl

dr inż. Rafał Rytel-Andrianik


Zakład Teorii Sygnałów i Obwodów

pok. 323

tel. wew.: (22) 234 + wew: 7657
e-mail: rafal.rytel@pw.edu.pl

dr inż. Grzegorz Tarapata


Zakład Mikrosystemów i Systemów Pomiarowych

pok. 240

tel. wew.: (22) 234 + wew: 7820
e-mail: grzegorz.tarapata@pw.edu.pl

dr inż. Maciej Urbański


Zakład Aparatury i Układów Mikrofalowych

pok. 248

e-mail: maciej.urbanski@pw.edu.pl

dr inż. Zbigniew Wawrzyniak


Zakład Mikrosystemów i Systemów Pomiarowych

pok. 243

tel. wew.: (22) 234 + wew: 7738
e-mail: zbigniew.wawrzyniak@pw.edu.pl

dr hab. inż. Jerzy Weremczuk


Zakład Mikrosystemów i Systemów Pomiarowych

pok. 244

tel. wew.: (22) 234 + wew: 7734, 7820
e-mail: jerzy.weremczuk@pw.edu.pl

dr inż. Andrzej Wojeński


Zakład Mikrosystemów i Systemów Pomiarowych

pok. 329

tel. wew.: (22) 234 + wew: 7729
e-mail: andrzej.wojenski@pw.edu.pl

Adiunkci dydaktyczni

dr inż. Jacek Dusza


Zakład Mikrosystemów i Systemów Pomiarowych

pok. 243

tel. wew.: (22) 234 + wew: 7738
e-mail: jacek.dusza@pw.edu.pl

dr inż. Jerzy Jędrachowicz


Zakład Mikrosystemów i Systemów Pomiarowych

pok. 234

tel. wew.: (22) 234 + wew: 5585
e-mail: jerzy.jedrachowicz@pw.edu.pl

dr inż. Edward Śliwa


Zakład Teorii Obwodów i Sygnałów

pok. 447A

tel. wew.: (22) 234 + wew: 5212
e-mail: edward.sliwa@pw.edu.pl

dr inż. Grzegorz Nieradka


Zakład Teorii Obwodów i Sygnałów

pok. 242

tel. wew.: (22) 234 + wew: 5314
e-mail: grzegorz.nieradka@pw.edu.pl

dr hab. inż. Leszek Opalski


Zakład Układów i Systemów Elektronicznych

pok. 258

tel. wew.: (22) 234 + wew: 7989
e-mail: leszek.opalski@pw.edu.pl

Adiunkci badawczy

dr hab. inż. Arkadiusz Lewandowski


Zakład Układów i Aparatury Mikrofalowej

pok. 251

tel. wew.: (22) 234 + wew: 7877
e-mail: arkadiusz.lewandowski@pw.edu.pl

dr inż. Karol Abratkiewicz


Zakład Teorii Obwodów i Sygnałów

pok. 447

tel. wew.: (22) 234 + wew: 7478
e-mail: karol.abratkiewicz@pw.edu.pl

Asystenci badawczo-dydaktyczni

mgr inż. Michał Bohdanowicz


urlop długoterminowy

Zakład Teorii Obwodów i Sygnałów

pok. 456

tel. wew.: (22) 234 + wew: 7867
e-mail: michal.bohdanowicz@pw.edu.pl

mgr inż. Radosław Cieszewski


Zakład Mikrosystemów i Systemów Pomiarowych

pok. 603B

tel. wew.: (22) 234 + wew: 7986
e-mail: radoslaw.cieszewski@pw.edu.pl

mgr inż. Jacek Gambrych


Zakład Teorii Obwodów i Sygnałów

pok. 456

tel. wew.: (22) 234 + wew: 7867
e-mail: jacek.gambrych@pw.edu.pl

mgr inż. Bartosz Gąsowski


Zakład Układów i Aparatury Mikrofalowej

pok. 250

tel. wew.: (22) 234 + wew: 7669
e-mail: bartosz.gasowski@pw.edu.pl

mgr inż. Michał Kalisiak


Zakład Układów i Aparatury Mikrofalowej

pok. 255

tel. wew.: (22) 234 + wew: 7663
e-mail: michal.kalisiak@pw.edu.pl

mgr inż. Bartłomiej Kola


urlop długoterminowy

Zakład Układów i Aparatury Mikrofalowej

pok. 255

tel. wew.: (22) 234 + wew: 7663
e-mail: bartlomiej.kola@pw.edu.pl

dr inż. Rafał Krawczyk


urlop długoterminowy

Zakład Mikrosystemów i Systemów Pomiarowych

pok. 329

tel. wew.: (22) 234 + wew: 7986
e-mail: rafal.krawczyk@pw.edu.pl

mgr inż. Michał Kruszewski


Zakład Układów i Systemów Elektronicznych

pok. 225

tel. wew.: (22) 234 + wew: 7717
e-mail: michal.kruszewski@pw.edu.pl

dr inż. Maciej Linczuk


Zakład Mikrosystemów i Systemów Pomiarowych

pok. 603B

tel. wew.: (22) 234 + wew: 7986
e-mail: maciej.linczuk@pw.edu.pl

mgr inż. Elżbieta Pietrzykowska


urlop długoterminowy

Zakład Teorii Obwodów i Sygnałów

pok. CS 501

e-mail: elzbieta.kalamajska@pw.edu.pl

mgr inż. Wiktor Porakowski


Zakład Układów i Systemów Elektronicznych

pok. 269

tel. wew.: (22) 234 + wew: 7714
e-mail: wiktor.porakowski@pw.edu.pl

mgr inż. Andžej Šerlat


Zakład Układów i Aparatury Mikrofalowej

pok. 252

e-mail: andzej.serlat@pw.edu.pl

mgr inż. Dominik Sikora


Zakład Układów i Aparatury Mikrofalowej

pok. 250

e-mail: dominik.sikora@pw.edu.pl

mgr inż. Ali Soltani Sharif Abadi


pok. 269

tel. wew.: (22) 234 + wew: 7714
e-mail: ali.abadi@pw.edu.pl

mgr inż. Bartosz Szkoda


pok. 269

tel. wew.: (22) 234 + wew: 7714

mgr inż. Marcin Żywek


Zakład Teorii Obwodów i Sygnałów

pok. 267

tel. kom: 3656
e-mail: marcin.zywek@pw.edu.pl

Asystenci dydaktyczni

mgr inż. Jacek Sochoń


Zakład Mikrosystemów i Systemów Pomiarowych

pok. 236

tel. wew.: (22) 234 + wew: 7738
e-mail: jacek.sochon@pw.edu.pl

mgr inż. Maciej Radtke


Zakład Układów i Systemów Elektronicznych

pok. 270

tel. wew.: (22) 234 + wew: 7847
e-mail: maciej.radtke@pw.edu.pl

Asystenci badawczy

mgr inż. Tomasz Przywózki


Zakład Mikrosystemów i Systemów Pomiarowych

pok. 603B

tel. wew.: (22) 234 + wew: 7986
e-mail: tomasz.przywozki@pw.edu.pl

Pracownicy administracyjno-ekonomiczni

mgr Monika Banaszek


pok. 222

tel. wew.: (22) 234 + wew: 7334
e-mail: monika.banaszek@pw.edu.pl

mgr Małgorzata Frelek-Drobny


pok. 260

tel. wew.: (22) 234 + wew: 3659
e-mail: malgorzata.drobny@pw.edu.pl

lic. Katarzyna Gorzelańczyk


pok. 222

tel. wew.: (22) 234 + wew: 7334
e-mail: katarzyna.gorzelanczyk@pw.edu.pl

Patrycja Hojczyk


pok. 217

tel. wew.: (22) 234 + wew: 7744
e-mail: patrycja.hojczyk@pw.edu.pl

mgr Monika Kurowska


pok. 221

tel. wew.: (22) 234 + wew: 1397
e-mail: monika.kurowska@pw.edu.pl

mgr inż. Marta Malik


pok. 454

tel. wew.: (22) 234 + wew: 7831
e-mail: marta.malik@pw.edu.pl

lic. Beata Milewska


pok. 220

tel. wew.: (22) 234 + wew: 6082
e-mail: beata.milewska@pw.edu.pl

lic. Dariusz Pałysa


pok. 213

tel. wew.: (22) 234 + wew: 7256
e-mail: dariusz.palysa@pw.edu.pl

Dagmara Rerak


pok. 222

tel. wew.: (22) 234 + wew: 1705
e-mail: dagmara.rerak@pw.edu.pl

mgr Agnieszka Skalska


pok. 247

tel. wew.: (22) 234 + wew: 7334, 7410
e-mail: agnieszka.skalska@pw.edu.pl

mgr Danuta Sobczak-Bartosiewicz


pok. 223

tel. wew.: (22) 234 + wew: 5110
e-mail: danuta.bartosiewicz@pw.edu.pl

inż. Justyna Tkaczuk


pok. 222

tel. wew.: (22) 234 + wew: 7334
e-mail: justyna.tkaczuk@pw.edu.pl

mgr inż. Dariusz Wójcik


pok. 212

tel. wew.: (22) 234 + wew: 7726
e-mail: dariusz.wojcik@pw.edu.pl

mgr Aleksandra Żelechowska


pok. 213

tel. wew.: (22) 234 + wew: 7875
e-mail: aleksandra.zelechowska@pw.edu.pl

Pracownicy naukowo-badawczy

dr inż. Piotr Krysik


pok. 267

tel. wew.: (22) 234 + wew: 3656, 3672
e-mail: piotr.krysik@pw.edu.pl

dr inż. Marcin Piasecki


pok. 447

tel. wew.: (22) 234 + wew: 1704
e-mail: marcin.piasecki@pw.edu.pl

Pracownicy inżynieryjno-techniczni

mgr inż. Piotr Jesień


pok. 325

tel. wew.: (22) 234 + wew: 7623
e-mail: piotr.jesien@pw.edu.pl

Barbara Kozielewska


pok. 220

tel. wew.: (22) 234 + wew: 7730
e-mail: barbara.kozielewska@pw.edu.pl

dr inż. Tomasz Owczarek


pok. 208

tel. wew.: (22) 234 + wew: 7634
e-mail: tomasz.owczarek@pw.edu.pl

mgr Andrzej Piątek


pok. 603B

e-mail: andrzej.piatek@pw.edu.pl

Michał Sęktas


p. 022

e-mail: michal.sektas@pw.edu.pl

Jerzy Tkaczuk


pok. DS201

tel. wew.: (22) 234 + wew: 3671
e-mail: jerzy.tkaczuk@pw.edu.pl

Pracownicy obsługi

Dymitr Lenczewski


pok. 264

e-mail: dymitr.lenczewski@pw.edu.pl