•  

BIP PW / Skład osobowy / Jednostki organizacyjne administracji centralnej

Biuro Komunikacji i Promocji

Kierownik

mgr Krzysztof Szymański

Rzecznik prasowy

Gmach Główny, pok. 148

tel. wew.: (22) 234 + wew: 7171
tel. kom: +48 601 830 028
e-mail: krzysztof.szymanski@pw.edu.pl

Sekcja Komunikacji

mgr Katarzyna Golińska

Specjalista ds. grafiki i promocji
tel. wew.: (22) 234 + wew: 1462
e-mail: katarzyna.golinska@pw.edu.pl

mgr Agnieszka Kapela

Specjalista ds. promocji
tel. wew.: (22) 234 + wew: 5111
e-mail: agnieszka.kapela@pw.edu.pl

mgr Monika Majchrzyk

Specjalista ds. promocji
tel. wew.: (22) 234 + wew: 1462
e-mail: monika.majchrzyk@pw.edu.pl

mgr Bartosz Matejko

Specjalista ds. komunikacji społecznej
tel. wew.: (22) 234 + wew: 7181
e-mail: bartosz.matejko@pw.edu.pl

mgr Martyna Szramek

Specjalista ds. promocji
tel. wew.: (22) 234 + wew: 5111
e-mail: martyna.szramek@pw.edu.pl

Sekcja Promocji

mgr Magdalena Krajewska

Starszy specjalista ds. promocji
tel. wew.: (22) 234 + wew: 5733
e-mail: magdalena.krajewska@pw.edu.pl

mgr Marta Wereska

Specjalista ds. komunikacji społecznej
tel. wew.: (22) 234 + wew: 7181
e-mail: marta.wereska@pw.edu.pl