•  

BIP PW / Skład osobowy / Administracja Centralna / Kwestura

Dział Księgowości

Kierownik

mgr Ewa Justyna Turowska


Gmach Biurowy, pok. 305

tel. wew.: (22) 234 + wew: 6346
e-mail: Justyna.Turowska@pw.edu.pl

Zastępca kierownika

lic. Małgorzata Maliszewska


Gmach Biurowy, kl. A, pok. 317

tel. wew.: (22) 234 + wew: 6612
e-mail: Malgorzata.Maliszewska@pw.edu.pl

Pracownicy działu

mgr Barbara Grzywnowicz

główny specjalista ds.finansowych

Gmach Biurowy
ul. Noakowskiego 18/20, kl. A-B, p. 318
godz. pracy: 8:00-16:00

tel. wew.: (22) 234 + wew: 6427
fax: 22 234 6078
e-mail: Barbara.Grzywnowicz@pw.edu.pl

mgr Urszula Tymińska

samodzielny ksiegowy

Gmach Biurowy, kl. A-B, pok. 321

godz. pracy: 8:00-16:00

tel. wew.: (22) 234 + wew: 51 43
tel. miejski: 22 234 51 43
e-mail: Urszula.Tyminska@pw.edu.pl

mgr Jolanta Kozłowska

samodzielny księgowy

Gmach Biurowy, kl. A-B p. 309

godz. pracy: 8:00-16:00

tel. wew.: (22) 234 + wew: 6129
e-mail: Jolanta.Kozlowska@pw.edu.pl

Katarzyna Bartochowska

specjalista ds. finansowych

Gmach Biurowy, kl. A-B p. 322

godz. pracy: 8:00-16:00

tel. wew.: (22) 234 + wew: 5767
e-mail: Katarzyna.Bartochowska@pw.edu.pl

mgr inż. Monika Parys-Bachorowska


Gmach Biurowy, pok. 304

tel. wew.: (22) 234 + wew: 60 01
tel. miejski: 22 234 60 01
e-mail: Monika.Bachorowska@pw.edu.pl

Magdalena Jasińska


Gmach Biurowy kl. A pok. 321

tel. wew.: (22) 234 + wew: 5140
e-mail: magdalena.jasinska1@pw.edu.pl

Barbara Kalinowska


Gmach Biurowy, kl A pok. 306

tel. wew.: (22) 234 + wew: 5139
e-mail: barbara.kalinowska@pw.edu.pl

mgr Magdalena Adamiak

samodzielny księgowy

Gmach Biurowy, kl. A - B pok. 306

tel. wew.: (22) 234 + wew: 15 96
tel. miejski: 22 234 15 96
e-mail: Magdalena.Adamiak@pw.edu.pl

Karolina Grzyb


Gmach Biurowy, pok. 317

tel. wew.: (22) 234 + wew: 65 27
e-mail: Karolina.Grzyb@pw.edu.pl

mgr Dorota Sawicka


Gmach Biurowy,

ul. Noakowskiego 18/20 kl. A-B, pok. 306

tel. wew.: (22) 234 + wew: 57 29
e-mail: dorota.sawicka@pw.edu.pl

lic. Ewa Sokołowska


Gmach Biurowy, pok. 304

tel. wew.: (22) 234 + wew: 6528
e-mail: Ewa.Sokolowska@pw.edu.pl

Danuta Łazarczyk


Gmach Biurowy, pok. 322

tel. wew.: (22) 234 + wew: 6547
e-mail: Danuta.Lazarczyk@pw.edu.pl

mgr Monika Michalik


Gmach Biurowy, pok. 309

tel. wew.: (22) 234 + wew: 6028
e-mail: Monika.Michalik@pw.edu.pl

Jadwiga Podniesińska


Gmach Biurowy, pok. 302

tel. wew.: (22) 234 + wew: 6553
e-mail: Jadwiga.Podniesinska@pw.edu.pl

mgr Ewa Sitarz


Gmach Biurowy, pok. 302

tel. wew.: (22) 234 + wew: 6613
e-mail: Ewa.Sitarz@pw.edu.pl

Wyjazdy Zagraniczne

lic. Elżbieta Przasnek-Leduchowska


Gmach Biurowy, kl. A, pok. 316

tel. wew.: (22) 234 + wew: 6420
e-mail: Elzbieta.Leduchowska@pw.edu.pl

mgr Iwona Wichrowska-Rosa


Gmach Biurowy, pok. 316

tel. wew.: (22) 234 + wew: 6645
e-mail: Iwona.Wichrowska@pw.edu.pl

mgr Anna Zdzieborska


Gmach Biurowy

ul. Noakowskiego 18/20 kl. A-B, p 316

tel. wew.: (22) 234 + wew: 6615
tel. miejski: 22 234 66 15
e-mail: Anna.Zdzieborska@pw.edu.pl