BIP PW / Praca w Politechnice / Dla nie-nauczycieli

Starszy referent ds. administracyjnych - Wydział Instalacji Budowlanych, Hydrotechniki i Inżynierii Środowiska

Politechnika Warszawska poszukuje osoby na stanowisko starszego referenta ds. administracyjnych
w pełnym wymiarze czasu pracy w Dziekanacie Wydziału Instalacji Budowlanych, Hydrotechniki
i Inżynierii Środowiska.

Zakres obowiązków:

  • obsługa administracyjna toku studiów;

Wymagania stawiane kandydatom:

  • wykształcenie średnie lub wyższe (preferowane studia lub szkoła pomaturalna z zakresu administracji);
  • min. 2-letni staż pracy (przy wykształceniu średnim);
  • umiejętność redagowania pism urzędowych i firmowych;
  • doświadczenie w prowadzeniu spraw z zakresu Kodeksu postepowania administracyjnego;
  • biegła obsługa komputera w zakresie programów biurowych m.in. MS Office oraz łatwości uczenia się nowych systemów i aplikacji komputerowych;
  • samodzielność na poziomie organizowania pracy i wykonywania zadań;
  • umiejętność pracy w zespole i pod presją czasu;
  • umiejętność strategicznego i analitycznego myślenia i rozwiązywania problemów.

Dodatkowym atutem będzie:

  • doświadczenie zawodowe w szkołach wyższych w szczególności związane z obsługą studentów w zakresie toku studiów;
  • znajomość systemu USOS;
  • dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie;
  • znajomość regulacji prawnych w zakresie szkolnictwa wyższego.

Oferujemy:

  • po okresie próbnym stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w renomowanej Uczelni;
  • ciekawą i odpowiedzialną pracę w przyjaznej atmosferze;
  • możliwość szkoleń.

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie dokumentów (podanie, życiorys (CV), kwestionariusz osobowy, odpis dyplomu ukończenia szkoły oraz inne stosowne zaświadczenia (świadectwa, dyplomy), potwierdzające posiadanie niezbędnych kwalifikacji) w wersji elektronicznej na adres: katarzyna.gula@pw.edu.pl , w terminie do dnia 12.06.2020 r.

Bliższych informacji udziela Pani Katarzyna Gula (katarzyna.gula@pw.edu.pl).

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi kandydatami. Nadesłanych dokumentów nie zwracamy.

Wytworzył(a): Biuro Spraw Osobowych PW

w dniu: 12.05.2020

Wprowadził(a) do BIP: Redaktor SO BSO

w dniu: 12.05.2020 12:46

Zaktualizował(a): Redaktor SO BSO