BIP PW / Praca w Politechnice / Dla nie-nauczycieli

Specjalista ds. pozyskiwania funduszy - Dział Inwestycji i Remontów

Politechnika Warszawska poszukuje osoby na stanowisko specjalisty ds. pozyskiwania funduszy.

Zakres obowiązków na stanowisku:

  • aplikowanie o dofinansowanie z różnych źródeł, w tym funduszy krajowych i unijnych;
  • rozliczanie projektów (przygotowanie dokumentacji oraz raportów niezbędnych o prawidłowego rozliczenia otrzymanych środków;
  • koordynacja zadań (współpraca z zespołem realizującym dany projekt oraz instytucjami zewnętrznymi w celu zapewnienia zgodności realizacji z obowiązującymi przepisami i warunkami udzielonego dofinansowania.

Wymagane stawiane kandydatom:

  • wykształcenie wyższe;
  • min. 3-letni staż pracy;
  • doświadczenie zawodowe związane z pozyskiwaniem funduszy;
  • znajomość języka angielskiego na poziome min. B1;
  • znajomość pakietu MS Office.

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy;
  • możliwość udziału w szkoleniach ukierunkowanych na dalszy rozwój i podnoszenie kwalifikacji;
  • możliwość skorzystania z pakietu ubezpieczeń grupowych oraz oferty socjalnej skierowanej do pracowników PW.

Wymagane dokumenty:

  • CV, listy motywacyjny;
  • kopie dokumentów potwierdzających wykształcenie i posiadane uprawnienia oraz kopie świadectw pracy.

Zainteresowane osoby prosimy o aplikowanie przez poniższy link:

https://system.erecruiter.pl/FormTemplates/RecruitmentForm.aspx?WebID=a25d377800384903b40a6d6229c9a9ac    w terminie do 31 października 2024 r.

Zastrzegamy sobie prawo do skontaktowania się jedynie z wybranymi osobami. Nadesłanych dokumentów nie zwracamy.

Wytworzył(a): Biuro Spraw Osobowych PW

w dniu: 16.10.2024

Wprowadził(a) do BIP: Redaktor SO BSO

w dniu: 16.10.2024 14:48

Zaktualizował(a): Redaktor SO BSO