BIP PW / Praca w Politechnice / Dla nie-nauczycieli

Specjalista ds. instalacji sanitarnych - Dział Inwestycji i Remontów

Politechnika Warszawska poszukuje osoby na stanowisko specjalisty ds. instalacji sanitarnych.

Zakres obowiązków na stanowisku:

  • analiza potrzeb, optymalizacja oraz opracowanie jednolitego planu modernizacji i rozwoju istniejącej infrastruktury sanitarnej;
  • kompleksowa koordynacja oraz praktyczna pomoc w zakresie sieci i instalacji sanitarnych.

Wymagane stawiane kandydatom:

  • wykształcenie wyższe;
  • min. 3-letni staż pracy;
  • doświadczenie zawodowe związane z przygotowaniem, koordynacją i nadzorem procesów inwestycyjnych i remontowych;
  • uprawnienia budowlano-wykonawcze do nadzorowania robót budowlanych w zakresie instalacji sanitarnych bez ograniczeń;
  • wiedza teoretyczna i praktyczna w zakresie instalacji wodno-kanalizacyjnych, wentylacji, klimatyzacji i instalacji technologicznych;
  • znajomość ustawy – Prawo budowlane, Prawo zamówień publicznych i innych przepisów dotyczących procesu inwestycyjnego;
  • umiejętność kosztorysowania i posługiwania się programem do kosztorysowania (np. Norma);
  • znajomość pakietu MS Office.

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy;
  • możliwość udziału w szkoleniach ukierunkowanych na dalszy rozwój i podnoszenie kwalifikacji;
  • możliwość skorzystania z pakietu ubezpieczeń grupowych oraz oferty socjalnej skierowanej do pracowników PW.

Wymagane dokumenty:

  • CV, listy motywacyjny;
  • kopie dokumentów potwierdzających wykształcenie i posiadane uprawnienia oraz kopie świadectw pracy.

Zainteresowane osoby prosimy o aplikowanie przez poniższy link:

https://system.erecruiter.pl/FormTemplates/RecruitmentForm.aspx?WebID=710641fb64cd41b8a508318017c519bf  w terminie do 7 listopada 2024 r.

Zastrzegamy sobie prawo do skontaktowania się jedynie z wybranymi osobami. Nadesłanych dokumentów nie zwracamy.

Wytworzył(a): Biuro Spraw Osobowych PW

w dniu: 16.10.2024

Wprowadził(a) do BIP: Redaktor SO BSO

w dniu: 16.10.2024 14:54

Zaktualizował(a): Redaktor SO BSO

w dniu: 16.10.2024 15:08