BIP PW / Praca w Politechnice / Dla nie-nauczycieli

Samodzielny referent ds. promocji i komunikacji akademickiej - Wydział Administracji i Nauk Społecznych

Politechnika Warszawska poszukuje osoby na stanowisko samodzielnego referenta ds. promocji i komunikacji akademickiej.

Zakres obowiązków na stanowisku:

  • obsługa komunikacji Wydziału w mediach społecznościowych, w tym min. prowadzenie strony internetowej Wydziału, internetowego kalendarza wydarzeń;
  • prowadzenie wewnętrznego biuletynu Wydziału – tworzenie i redakcja treści mailingu przekazywanego pracownikom Wydziału, zbieranie informacji do biuletynu;
  • organizacja wydarzeń wydziałowych związanych z działaniami promocyjnymi, w tym  przygotowywanie materiałów konferencyjnych (ulotki, broszury, prezentacje) w języku polskim i angielskim, obsługa działań promocyjnych w szkołach średnich;
  • współpraca z podmiotami tworzącymi rankingi wydziałów w tym zbieranie i dostarczanie danych wymaganych do udziału w wybranych rankingach;
  • promowanie form kształcenia oferowanych przez Wydział;
  • współpraca z innymi jednostkami Wydziału oraz Biurem Komunikacji i Promocji Politechniki Warszawskiej w zakresie działań promocyjnych dotyczących Wydziału.

Wymagania stawiane kandydatom:

  • wykształcenie średnie lub wyższe;
  • minimum 2-letni staż pracy przy wykształceniu średnim;
  • umiejętność tworzenia angażujących materiałów promocyjnych w języku polskim i angielskim;
  • umiejętność komunikacji w popularnych mediach społecznościowych;
  • umiejętność organizacji pracy własnej i zespołowej.

Mile widziane:

  • wykształcenie kierunkowe: marketing, public relations, komunikacja, dziennikarstwo, zarządzanie lub pokrewne;
  • doświadczenie zawodowe w promocji i marketingu, szczególnie na uczelniach wyższych, w placówkach badawczo-rozwojowych lub w instytucjach edukacyjnych.

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy;
  • możliwość udziału w szkoleniach ukierunkowanych na dalszy rozwój i podnoszenie kwalifikacji;
  • możliwość skorzystania z pakietu ubezpieczeń grupowych oraz oferty socjalnej skierowanej do pracowników PW.

Zainteresowane osoby prosimy o aplikowanie poprzez poniższy link

https://system.erecruiter.pl/FormTemplates/RecruitmentForm.aspx?WebID=f5cacfa506c44072a7b0f8283733a7ad   w terminie do  20 listopada 2024 r.

Zastrzegamy sobie prawo do skontaktowania się jedynie z wybranymi osobami. Nadesłanych dokumentów nie zwracamy.

Wytworzył(a): Biuro Spraw Osobowych PW

w dniu: 16.10.2024

Wprowadził(a) do BIP: Redaktor SO BSO

w dniu: 16.10.2024 13:13

Zaktualizował(a): Redaktor SO BSO

w dniu: 21.10.2024 11:50