BIP PW / Praca w Politechnice / Dla nie-nauczycieli

Samodzielny referent / Specjalista ds. administracyjnych - Wydział Elektryczny

Politechnika Warszawska poszukuje osoby na stanowisko samodzielnego referenta / specjalisty ds. administracyjnych*.

*Zaszeregowanie kandydatki/kandydata zależeć będzie od jej/jego kompetencji i doświadczenia.

Zakres obowiązków na stanowisku:

  • bieżąca obsługa sekretariatu Instytutu Elektroenergetyki PW w zakresie procesu kształcenia;
  • bieżąca obsługa pracowników i studentów w zakresie procesu kształcenia;
  • przygotowywanie rozliczeń godzin dydaktycznych z wykorzystaniem systemów informatycznych (np. USOS);
  • zebranie i przygotowywanie zestawienia tematów prac dyplomowych;
  • obsługa procesu obron prac dyplomowych;
  • udział w organizacji wydarzeń adresowanych do studentów i kandydatów;
  • wsparcie biurowo-administracyjne w zakresie realizacji projektów dydaktycznych;
  • utrzymywanie kontaktów ze szkołami średnimi uczestniczącymi w projektach i wydarzeniach dydaktycznych;
  • współpraca z działami uczelni odpowiedzialnymi za realizację procesu kształcenia;
  • tworzenie sprawozdań i raportów dotyczących procesu kształcenia.

Wymagania stawiane kandydatom:

  • wykształcenie średnie lub wyższe;
  • bardzo dobra znajomość narzędzi Microsoft oraz urządzeń biurowych;
  • umiejętność współpracy i efektywnej komunikacji w zespole;
  • komunikatywność, nastawienie na współpracę i rozwiązywanie problemów;
  • gotowość do podnoszenia kompetencji.

Mile widziane:

  • doświadczenie na podobnym stanowisku;
  • doświadczenie w pracy z systemami USOS, EZD;
  • doświadczenie w pracy na uczelni wyższej.

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy;
  • możliwość udziału w szkoleniach ukierunkowanych na dalszy rozwój i podnoszenie kwalifikacji;
  • możliwość skorzystania z pakietu ubezpieczeń grupowych oraz oferty socjalnej skierowanej do pracowników PW;
  • przyjazną atmosferę w pracy i wsparcie merytoryczne;
  • udział w ciekawych projektach.

Zainteresowane osoby prosimy o aplikowanie poprzez poniższy link

https://system.erecruiter.pl/FormTemplates/RecruitmentForm.aspx?WebID=5bf890b5b23f4fdd8b6938a674bc84e0 w terminie do  30 października 2024 r.

Zastrzegamy sobie prawo do skontaktowania się jedynie z wybranymi osobami. Nadesłanych dokumentów nie zwracamy.

Wytworzył(a): Biuro Spraw Osobowych PW

w dniu: 08.10.2024

Wprowadził(a) do BIP: Redaktor SO BSO

w dniu: 08.10.2024 12:22

Zaktualizował(a): Redaktor SO BSO