BIP PW / Praca w Politechnice / Dla nie-nauczycieli

Inspektor Nadzoru Robót Elektrycznych - Dział Inwestycji i Remontów

Politechnika Warszawska poszukuje osoby na stanowisko inspektora nadzoru robót elektrycznych w pełnym wymiarze czasu pracy.

Główne zadania:

  • nadzór nad przygotowaniem dokumentacji projektowej umożliwiającej realizację zadań remontowych i inwestycyjnych;
  • nadzorowanie przy realizacji zadań inwestycyjnych i remontowych;
  • dokonywanie odbiorów i rozliczeń zadań inwestycyjnych i remontowych;
  • zlecanie i nadzór nad okresowymi przeglądami obiektów budowlanych oraz prowadzenie centralnego rejestru zaleceń;
  •  współpraca z przedstawicielami użytkownika i nadzorem autorskim w trakcie realizacji robót i odbioru.

Wymagania stawiane kandydatom:

  • wykształcenie wyższe techniczne;
  • staż pracy min. 5 lat – w tym 3 lata w zakresie nadzoru nad realizacją zadań inwestycyjnych;
  • doświadczenie zawodowe związane z przygotowaniem, koordynacją i nadzorem procesów inwestycyjnych;
  • uprawnienia budowlane do kierowania robotami budowlanymi w specjalności instalacyjnej w zakresie sieci, instalacji i urządzeń elektrycznych i elektroenergetycznych bez ograniczeń;
  • świadectwa kwalifikacji G1 (urządzenia, instalacje oraz sieci elektroenergetyczne wytwarzające, przetwarzające, przesyłające i zużywające energię elektryczną) E i D (Eksploatacja i Dozór) min. do 15 kV;
  • przynależność do właściwej terytorialnie Okręgowej Izby Inżynierów Budownictwa;
  • wiedza teoretyczna i praktyczna w zakresie instalacji elektrycznych, teletechnicznych, elektroenergetycznych, teletechnicznych oraz odnawialnych źródeł energii;
  • znajomość aktualnych przepisów w zakresie powierzonych zadań, a w szczególności ustawy – Prawo budowlane, aktów wykonawczych do tej ustawy oraz przepisów i norm technicznych;
  • umiejętność sprawdzania projektów technicznych;
  • umiejętność kosztorysowania i posługiwania się programem do kosztorysowania (np. Norma);
  • znajomość pakietu MS Office;
  • znajomość Auto CAD/ZWCAD.

Oferujemy:

  • stabilne warunki zatrudnienia w ramach umowy o pracę na prestiżowej warszawskiej uczelni technicznej;
  • możliwość zdobywania doświadczenia zawodowego w środowisku akademickim;
  • świadczenia socjalne z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych;
  • systemy premiowe;
  • możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia na życie.

Wymagane dokumenty:

  • CV;
  • listy motywacyjny oraz kopie dokumentów potwierdzających wykształcenia i posiadane uprawnienia;
  • kopie świadectw pracy.

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie dokumentów drogą elektroniczną na adres: joanna.moscicka@pw.edu.pl

Termin składania ofert – 7 października 2022 r.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi kandydatami. Nadesłanych dokumentów nie zwracamy.

Wytworzył(a): Biuro Spraw Osobowych PW

w dniu: 23.09.2022

Wprowadził(a) do BIP: Redaktor SO BSO

w dniu: 23.09.2022 09:14

Zaktualizował(a): Redaktor SO BSO