BIP PW / Skład osobowy / Jednostki organizacyjne administracji centralnej

Dział Logistyki i Zakupów

ul. Noakowskiego 18/20

00-668 Warszawa

klatka C, piętro 2

www: DLiZ

Kierownik

mgr Michał Ciszkiewicz


Gmach Biurowy, kl. C, pok. 243 B

tel. wew.: (22) 234 + wew: 62 17
tel. kom: 691 110 185
e-mail: michal.ciszkiewicz@pw.edu.pl

Sekretariat

Gmach Biurowy, kl. C, pok. 243
tel. wew.: (22) 234 + wew: 59 27

e-mail: sekretariat.dliz@pw.edu.pl

mgr Emilia Szczepańska

Sekretariat Działu Logistyki i Zakupów
tel. wew.: (22) 234 + wew: 59 27
e-mail: emilia.szczepanska@pw.edu.pl

Zastępcy kierownika

mgr Agnieszka Gawrońska - Chrobak


Gmach Biurowy, kl. C, pok. 242

tel. wew.: (22) 234 + wew: 63 41
e-mail: agnieszka.chrobak@pw.edu.pl

mgr Anna Poreda


Gmach Biurowy, kl. C, pok. 240

tel. wew.: (22) 234 + wew: 66 30
e-mail: anna.poreda@pw.edu.pl

mgr Grzegorz Dadak


Gmach Biurowy, kl. C, pok. 236

e-mail: grzegorz.dadak@pw.edu.pl

Pracownicy działu

mgr Milena Adamska


Gmach Biurowy, kl. C, pok. 234

tel. wew.: (22) 234 + wew: 66 40
e-mail: milena.adamska@pw.edu.pl

mgr Robert Dernałowicz


Gmach Biurowy, kl. C, pok. 231

tel. wew.: (22) 234 + wew: 17 77
e-mail: robert.dernalowicz@pw.edu.pl

mgr Anna Frączek


Gmach Biurowy, kl. C, pok. 234

tel. wew.: (22) 234 + wew: 62 06
e-mail: anna.fraczek@pw.edu.pl

mgr Martyna Garwacka


Gmach Biurowy, kl. C, pok. 241 C

tel. wew.: (22) 234 + wew: 60 51
e-mail: martyna.garwacka@pw.edu.pl

Paweł Jaczyński


Gmach Biurowy, kl. C, pok. 10

tel. wew.: (22) 234 + wew: 64 06
e-mail: pawel.jaczynski@pw.edu.pl

Dominika Jastrzębska

Administrator platformy e-zamówienia UZP dla PW

Gmach Biurowy, kl. C, pok. 243 A

tel. wew.: (22) 234 + wew: 15 74
e-mail: dominika.jastrzebska@pw.edu.pl
www: http://www.zamowienia.pw.edu.pl/intrastat.html

mgr Katarzyna Klusek

pracownik urlopowany

Gmach Biurowy, kl. C, pok. -

e-mail: katarzyna.klusek@pw.edu.pl

Marcin Kozera


Gmach Biurowy, kl. C, pok. 236

tel. wew.: (22) 234 + wew: 60 61
e-mail: marcin.kozera@pw.edu.pl

inż. Maciej Lechnio


Gmach Biurowy, kl. C, pok. 236

tel. wew.: (22) 234 + wew: 13 36
e-mail: maciej.lechnio@pw.edu.pl

mgr Małgorzata Pawelec


Gmach Biurowy, kl. C, pok. 231

tel. wew.: (22) 234 + wew: 66 87
e-mail: malgorzata.pawelec@pw.edu.pl

mgr Mariola Płochocka


Gmach Biurowy, kl. C, pok. 243 A

tel. wew.: (22) 234 + wew: 76 85
e-mail: mariola.plochocka@pw.edu.pl

lic. Małgorzata Radziejowska


Gmach Biurowy, kl. C, pok. 241 B

tel. wew.: (22) 234 + wew: 14 93
e-mail: malgorzata.radziejowska@pw.edu.pl

mgr inż. Dorota Sochacka


Gmach Biurowy, kl. C, pok. 241 C

tel. wew.: (22) 234 + wew: 62 21
e-mail: dorota.sochacka@pw.edu.pl

mgr Ewa Szafrańska-Słoboda


Gmach Biurowy, kl. C, pok. 241 B

tel. wew.: (22) 234 + wew: 53 24
e-mail: ewa.szafranska@pw.edu.pl

Dagmara Tkaczyk


Gmach Biurowy, kl. C, pok. 234

tel. wew.: (22) 234 + wew: 58 00
e-mail: dagmara.tkaczyk@pw.edu.pl

mgr Liliana Wersołowska


Gmach Biurowy, kl. C, pok. 244

tel. wew.: (22) 234 + wew: 62 27
e-mail: liliana.wersolowska@pw.edu.pl